Tahribat Havuz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı

holy'nin 2013 minecraft yolsuzluğunu bilmeden konuşun tabi, bi sabah kalkarsınız havuzdaki parayı ışın kılıcına yatırmış olur bakın benden söylemesi

Ahahahh erişimi oylama usülü yaparız tek kişinin kararıyla değil %70 onay verdiğinde kullanılır asdfg :D

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

para mevzusu bozuyor gerçekten olayı. öyle yapıcağınıza birisi vardı şimdi kim olduğunu hatırlayamadım, host veriyordu 5-10tl bir yere bağış yaptırıyordu makbuzu alınca veriyordu hostu. o tip yapılabilir.

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

bence tarikatin para toplamasi cok uygun olmaz. sonra seyhimizi oyle basit ufurukculer ile denk tutarlar.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    TheKorsans bunu yazdı

para mevzusu bozuyor gerçekten olayı. öyle yapıcağınıza birisi vardı şimdi kim olduğunu hatırlayamadım, host veriyordu 5-10tl bir yere bağış yaptırıyordu makbuzu alınca veriyordu hostu. o tip yapılabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=knVX2ZcJS3A

arbeit macht frei
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

La ne yolsuzluk yapmışım minecraftta? ben admin olduğunda herkeze arazi verirken tapu dağıttım, anlaşmazlıklar için mahkemeler kurdum jüri atadım, kesinlikle benim dönemimde yolsuzluk olmadı.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı

holy'nin 2013 minecraft yolsuzluğunu bilmeden konuşun tabi, bi sabah kalkarsınız havuzdaki parayı ışın kılıcına yatırmış olur bakın benden söylemesi

lan alllaaamm ;D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı

hahahaha :D :D

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bence  ufak bi listeleme scripti olsun millet foto bilgi yazsın site içindekiler görsün sadece  ne bilim ücretsiz yada ücretli diye ama satış yapan elemana puan verilsin sözünde durmuyorsa bi daha bişey yapamsın gibi .

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

gerek yok, yardım etmeyin zaten, bu sitede o kadar iyi niyetim suistimal edildi ki. Şimdi görüyorsun adamı fi tarihinde üye olmuş ama işine gelen 3-5 konu dışında yazmamış, onun dışında zaten sana da işini gelen konu için yazıyor, tahribatın böyle kocaman bir kitlesi var. Vaktiniz bolsa harbiden iyilik yap denize at tadında birşeyler olur yani adamı bir daha göremezsiniz, bolsa edin. Yok eski tarikat yardımlaşması falan o hatayı sizde barındırıyorsanız boşverin yardımı da havuzu da.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

köklü bir degişime gitmek lazım sitede demokrasi olması lazım yeniden secim olsun :)

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
Toplam Hit: 2905 Toplam Mesaj: 24