Tahribat İçin Çal 2 (Yeni Konu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Tamam o zaman her ıkı fıkrıde uygulayalım ortaya ne cıkarsa.duruma gore degerlendırme yapalım.

Oncelıklı bı anket sonucunda sarkı secılsın ve ona gore bı plan yapalım.

O aradada söz yazıcak olan müridler sözleri yazsın ve o sozlere uygun rıtım de buldugumuzda bı sesı guzel ve enstrumana sahıp arkadas seslendırsın.Bizde ona gore sozlerı ve nerede kımın soyleyecegını ve hangı enstrumanlar eklenecegını tespıt ederız sonucundada guzel bırsey cıkar dıye umuyorum ama oncelıklı olarak ılk olarak bellı bır sarkı etrafında donmemız gerektıgı dusuncesındeyım.

Allah büyüktür vesselam...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

http://www.tahribat.com/gonder.asp?id=283  dinlemeyenler varsa baksın :) müzikten pek anlamam ama iyi bir dinleyiciğimdir cover yerine bizim bestemiz olsa süper olur :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csharper
    csharper's avatar
    Erkek

Tahribat için çal performansım aşağıdadır. Hepimize hayırlı olsun :)

İzleme Linki : http://youtu.be/tjj26jhpwyE

Palyaço balıklarının yumurtaları döllendikten sonra, erkek balığın yavruları korumak için verdiği emek sürerken, yavruların kalbinin attığı görülebiliyor.Hayatımda gördüğüm en duygulu olaylardan biriydi.Akıp giden herşeye duyarlı olabilen insan , ne muhteşem bir varlık!Akıp giden olaylar tasarlayıp bilgisayarlarda yaşattığımız dünyalar , gerçekte sahip olabilklerimizden akıyor elektriğe.Bu yaşam algoritmaları oyununu oynamak üzere katılımcı olabilmek çok güzel.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Madem bu iş ilk defa yapilior, baris manconun parcasinin calinmasi daha dogru. birkac parcadan sonra kendi bestelerinizle katilirsaniz o is daha kolay olur gibime gelior.

20 kisiden senfoni orkestrasi gibi orkestra olur lan

harbi oyle bir müzigi 20 basit parcaya bolebilecek babayigit muzusyen varsa buyuk icraat olur (tabi bu 20 kisinin ne kadar muzisyen oldugu da mechul )

Ayrıca enstrumansiz bilgisayarla yapilan ozellikle rap, techno tipi katilimlarin olmamasindan yanayim.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Aslında herkes  kendi aletiyle bir performans yapıp yutuba atarsa iyi olur. ona göre bi parça secebilir ve şekillendiririz. işte lektro gitar çalan udak bi solo yada ritim basçılarda öyle sazcılarda öyle. 

ben yakın bi zamanda davul performansı koyacam :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Beyler icraat olmamasindan sikaet edilmis.

Ben organize ederim gerekirse ama muzuk bilgim o is icin yeterli degil.

Bana kalirsa herkez calabildigi en ii parcayi youtube a atsin (Parcalar arkada wallpaperli muzik esliginde degil enstrumanli video seklinde olsun, sekil kasmadan). ve ikinci asamada aramizdan işi bilen bir kisi de kimin ne calacainin notasini vs dagitsin. gerisi kolay.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------

Beyler icraat olmamasindan sikaet edilmis.

Ben organize ederim gerekirse ama muzuk bilgim o is icin yeterli degil.

Bana kalirsa herkez calabildigi en ii parcayi youtube a atsin (Parcalar arkada wallpaperli muzik esliginde degil enstrumanli video seklinde olsun, sekil kasmadan). ve ikinci asamada aramizdan işi bilen bir kisi de kimin ne calacainin notasini vs dagitsin. gerisi kolay.

-----------------------------

öyle sanıyorum ki ismini yazdıranların çoğu öylesine kalabalık oluşturmak için yazdırdı. en olmadı collaboration yaparız senle sayın seyhim =D

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Herkes birşeyler diyor ama çoğu kimsenin birşey yapmaya gönlü yok gibi sanki.

HolyOne şarkıyı belirle sen şeyh anketle yada ne şekilde olursa covermı olcak ne olcaksa olsun artık.

..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

anket en güzeli.

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Unforgiven_
    Unforgiven_'s avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyler şu beste işini bırakın potpori tarzı güzel bi çalışma çıkaralım ortaya. Okadar yeteneği olan varsa yazsın bestesini yeteksizsinize gitsin belki hayatı kurtulur. Professional işle uğraşan müzisyen arkadaşlar pm lerinizi bekliyorum orda konuşalım ortaya güzel birşey çıkaralım.

Toplam Hit: 5704 Toplam Mesaj: 57