Tahribat İndirimli LR Ürünleri.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://drive.google.com/file/d/0BxSQ4AqpeT6Ubzg4SFd3eWdBdTg/view?usp=sharing

mirror 

http://www.emagcloud.com/lr/TR_Collection012017_einzel/index.html

PDF formatında tüm ürünleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. Liste fiyatı üzerinden sisteme üye olmadan liste fiyatı üzerinden %10 indirimli veriyoruz tüm ürünleri.

Eğer 100 TL ve üzeri ( KDV hariç ) Ürün alacaksanız %40 indirimli alabilirsiniz bunun için bana pm atabilirsiniz detayları yazacağım şimdi.

LR Nedir = Alman menşeyli kaliteli ürünler üreten bir firmadır avon vs. farkı da ürünlerinin doğal olması yani kimyasal vs. değil alovera bazlı olması bu yüzden de fiyatları diğer alternatiflerine göre daha pahalı. Yine ürünler doğal içerikli olduğu için temizlilk ürünleri veya benzeri ürünlerin etkisi daha yüksek yan etkisi ise yoktur. 

TBT de network sistemi reklamımı yapıyorsun ? = Titan zincirlerinden nefret ederim , megaholding veya qnet gibi sistemler sizi para kazanma vaadi ile kandırıp sisteme üye yapmak için abudik gubidik şeyer almanızı veya 5dolarık hosting i 500 dolara satmanızı ister , burada ise LR ürünleri gerçekten kaliteli ve illa şunu alacaksın sisteme kayıt olacaksın milleti üye yapacaksın diye birşey yok ben size satış yapın para kazanın demiyorum , kaliteli ürünler indirimli alabilirsiniz beğenmezseniz almazsınız diyorum. Ha eğer hanım evde oturuyor boş durmasın para kazansın derseniz satış işine de girebilirsiniz fakat ben burada satış için konu açtım.  Yani para yatırın iş yapın diye değil ihtiyacınız varsa ürünler iyi indirimli alın ikimizde kazanalım diyorum. 

Önereceğin ürünler var mı ? Öncelikle bayanlar zaten ne alacağını bilir oyüzden ben baylar için yazayım 

Saç dökülmesine karşı bakım ürünleri , şampuanlar ve diş beyazlatıcı etkili diş macunları var, bunların fiyatları kimisi piyasadaki alternatiflerinden ucuz kimisi ise daha pahalı daha pahalı olmasının sebei daha kaliteli olmasındandır.  Ürün görsellerini PDF de bulabileceğiniz gibi aşağıdada ekleme yapacağım.  Acil durum yanık spreyi yanık oluşması durumunda hemen müdahale ederseniz acıyı gerçekten azaltmakta ve iyileşmeyi hızlandırmakta zaten alovera nın yanıklara ve yaralara olan etkisini bilmeyen yoktur. Yine erkekler için deodorantlar normal deodorantlarda sıkıntı yaşayanlar için iyi bir alternatiftir. 

Vicudunuzun belirli bölgelerinde ağrı sızı seçiyorsanız termo jel ile masaj yaparak uygulama yaparsanız o bölgedeki ağrıları gidermede etkilidir ( Termo jel ) içinde okaliptus ve alovera bulunur.

Kışın sıksık dudaklarınız çatlıyor ise dudak nemlendiricisi alabilirsiniz. Merak ettiğiniz bir durum olursa buradan yada pm ile yazabilirsiniz. 

Tekrar Not : Burada bunları yazma sebebim network oluşturup para kazanma değildir , ihtiyacınız olan ürünleri size temin etmektir. Ancak eğer isterseniz hem ürün alıp hemde satış yapabilirsiniz bunun için pm atınız. 

tr_collection012017_einzel74.png (1349×665)

screenshot_4.jpg (718×681)

screenshot_5.jpg (700×581)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Ben böyle şeylere karşıyım ama parfümleri başarılı, bi tanesini kullanıyorum. Stockholm olması lazım 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Orjinal ürünler degil kardeşim bunlar... Örneğin diş macunu %40 ı aloe vera deniliyor geri kalanı yine kimyasal vs. Ben kimyasal içermeyen LR ürünleri gördüm onuda heryerden alamıyorsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

Orjinal ürünler degil kardeşim bunlar... Örneğin diş macunu %40 ı aloe vera deniliyor geri kalanı yine kimyasal vs. Ben kimyasal içermeyen LR ürünleri gördüm onuda heryerden alamıyorsun.

hocam ürünler LR ın kendisinden geliyor orjinallik sahtelik diye birşey yok yani. üründen ürüne içerik değişir kimindeki oran yüksek olur kiminde düşük olur. %100 alovera olsa o zaten dişnacunu olmaz direk alovera olur. diş macunu olabilmesi için içerisine tabiki ek katkı maddeleri konması gerekirki bildiğin diş macununa dönüşsün. Bi internetten araştır diş macunu temel maddeleri nelermiş.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Edit

PanxeR sendemi bu aloevera isindesin ? 

Milyarlar verip siparis veriyorsun sonrada satiyorsun tabi okadar becerili isen :)

TheColtfire tarafından 17/Şub/17 20:36 tarihinde düzenlenmiştir

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam resimleri alıntılamasaydın keske mobil den giren arkadaşlar için problem olur o kadar görsel. Milyarlık birşey yok kız arkadaşım satıyor bizim mağazadakiler de kullanıyor ben tbt yede ürünleri nasıl ucuza alırlar onu paylaşmak istediğim isteyen alsın diye. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sendeni brütüs

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

R.O.C.S kullanın migroslarda falan var efsane birşey, içinde vücuda zararlı olan hiçbir katkı malzemesi yok. Güzel de beyazlatıyor.

http://www.rocsturkiye.com/ 

SweetyVolty tarafından 17/Şub/17 23:43 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    DeepInside bunu yazdı

R.O.C.S kullanın migroslarda falan var efsane birşey, içinde vücuda zararlı olan hiçbir katkı malzemesi yok. Güzel de beyazlatıyor.

http://www.rocsturkiye.com/ 

bende Yves Rocher kullanıyorum hocam (adına googledan belli kere 'ivv roşe' yazarak buldum) buda peta listesinde filan yok. şampuanları filan çok güzel özellikle ısırgan otlusu. yüzüm yağlıysa çok güzel toniklerjgfvlgdsnagfasg

edit : ulan bu öneriyide yapıcaktım be tahribattt :D

http://www.leyladansonra.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Benim kuzenimin.kiz arkadasi teyzeside bu isde baya bi kullanan eden var urun alip test etmedim ama. Isin isinde panxer varsa  bi bildigi vardir

Break Dance Bboy MaxeL
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı

Benim kuzenimin.kiz arkadasi teyzeside bu isde baya bi kullanan eden var urun alip test etmedim ama. Isin isinde panxer varsa  bi bildigi vardir

Ben sana dönen olayi anlatiyim.Kendim tatilde iken bizzat yasadim bu olayi..Bir akrabamin önerisi ile bir toplantiya katildik Ankarada.Neyse cikti birisi urunu 4 dk ama kazandigi parayi 10 dakika anlatti.Öyle tahmin ediyorum ki ben haricinde herkez etkilendi.Sonra herkez bu aloe vera urunlerini inceleyip tadi igrenc olan  caylari v.s icerken bir bayan gelip sizde bizim gibi kazanmak basarmak v.s istermisiniz dedi ve hemen size urunlerimizi siparis verelim ve sizde pazalama agimiza katilin dedi.(1 milyar ) ve kusuratli bir para ile bir liste hazirladi..Ben önce umut verip sonra bozmak istedigim icin alttan aldim..Kisacasi gelmedim bu oyuna..Soranlar olursa aloe vera urunlerini denemeden nasil karar veriyorsun hemen söyleyiyimki bu benim kuzen bir kremi zor bela aldirtti bana.Guya bir yerin agridigi zaman bu kremi surucekmisim agrisi 5 dk icinde kaybolucakmis..Hadi lan ordan.Amacim konuyu baltalamak degil aksine bilinclendirme yapmaktir..Yanlis anlasilmasin..

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
Toplam Hit: 1563 Toplam Mesaj: 12
alovera lr