folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat İnsana Ne Kazandırır? + Ya Da -

Tahribat İnsana Ne Kazandırır? + Ya Da -

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek

Ben kendim olarak anlatayım. Gündemi Tahribattan takip ederim. Tabi başka yerlere de bakarım. Mp3 ararsam burdan, filmler burdan, bilgisayarla ilgili birçok şeyi de Tahribattan bulurum. Kendi fikrimle kafama göre yazılar yazıp düşüncelerimi paylaşırım. Herşey çok iyi de bir de şu yönden bakarsak!!!

Bilgisayara ne kadar bağlanırsanız o kadar hayattan kopup , antisosyal olursunuz. Sosyal hayat Tahribat'a benzemez. Tahribat mükemmel bir sitedir bence ama fazla da kendinizi bilgisayara kaptırmayın. Bir de zaman açısıdan bakarsak yapacağımız o kadar çok iş var ki, günlerce bilgisayar başında oturmamalıyız. Hayat mücadele, hırs, inat, vakit kaybetmeden birşeyler başarmak.... Böyle gider. Sözün kısası zaman inanın çok dar, kısa, çok değerli.

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek
    Tahribat Yaşamdır,yaşamın ta kendisidir,ne istersen onu kazandırır...

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek
    Konuyu ben açtım ama başka nickle karıştı. Bu başlığı da özellikle ilgi çeksin diye yazdım. Aslında konuyla tam olarak alakası yok ama.

TIGER şimdi asker 87/2/B Tankçı (www.divxhome.net) Herkesi bekleriz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    White_AnGeR
    White_AnGeR's avatar
    Erkek
    Benim Şu Anda Güncel Olarak TYakıldıgım Tek Yer Tahribattır. Neden Dersen Burada Yaş Ortalaması Bence 20 nin Üzerinde Yani Olgun İnsanlarla Konuşup Tartışıp Paylaşım Yapıyorsun Artı Çok Güzel Bİr Site Bence Bagımlılık Yapıyor Yahu :)

Bugünü Yaşadın Yarının Varmı. Gençligine Güvenme Ölen Hep İhtiyarmı... (Hz. MEVLANA)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek
    White_AnGeR bunu yazdı:
    -----------------------------
    Benim Şu Anda Güncel Olarak TYakıldıgım Tek Yer Tahribattır. Neden Dersen Burada Yaş Ortalaması Bence 20 nin Üzerinde Yani Olgun İnsanlarla Konuşup Tartışıp Paylaşım Yapıyorsun Artı Çok Güzel Bİr Site Bence Bagımlılık Yapıyor Yahu :)
    İşte anlatmak istediğimde bu. Bağımlılık yapıyor. Bağlandıkça da insanlar sosyal hayattan kopabilir.

TIGER şimdi asker 87/2/B Tankçı (www.divxhome.net) Herkesi bekleriz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

haklısın. ben sosyal biriyim faalimdir. ama şöyle bi coşku gelmediği zaman bana evde kalıyorum. nete giriyorum. tabi neresi olcak - tbt ve kişile şeyler, msn.

kendinizi pcye fazla kaptırmayın. gezin temiz hava alın. Arkadaşlarınızı arayon, buluşun gezin. Kız ayarlayın kendinize. Arkadaşlarınıza verin coşkuyu. film izleyin, grup yapın .

konu amacından spmasın şimdi bende yaziyim + ları :

ortam bikere manyak. gerizekalı dangalak salak mal forum siteleri gibi paylaşımın tek adresi, paylaşımın yeni adresi, new hack team, emeğe saygı! lütfen yorum yapın. işte paylaşımlarım vb anlarsınız işte bunun gibi şeyler yok 1111

site karizma aq. adıyla, üyelerinin bilgisiyle-anılarıyla, tasarımlarıyla, adminleriyle, designerleriyle, coderleriyle vss manyak

çok geniş bi yelpazesi var sitenin. her cins insan var (ırk ve inanç olarak değil aq) meselek, kişilik vb

site sıcak kanlı. şakalaşmalar filan çok güzel.

bir aq diyemedikten sonra başka sitelerde aq onların

yani site manyak

- yönleride var ama boşver o bende kalsın :P :F

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

bende kıl dönmesi yaptı şikayetçiyim:D

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    DaReSeLaM bunu yazdı:

bende kıl dönmesi yaptı şikayetçiyim:D

:D al bi örnek işte :) nerde bunu diyebilrsiniz

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Aq TahribaT olmasaydı şu anda hiçbirimiz bu muhabbeti yapıyo olamıcaktık bi kere :D harbiden şu yaz aylarında bi tek tahribata takılabiliyorum :) diğer forumlardaki insanlar bilgisiz,sanal alem cahilleri,düzgün adam yokmu?Var :) ama o insanları bulmakta zor,burda herşey sonuna kadar,aile gibi aq burası =) diğer forumlar sadece program paylaşım msn hack :D burdan kral yer yok nette :)

:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TIGER_07 bunu yazdı:

Bilgisayara ne kadar bağlanırsanız o kadar hayattan kopup , antisosyal olursunuz. Sosyal hayat Tahribat'a benzemez. Tahribat mükemmel bir sitedir bence ama fazla da kendinizi bilgisayara kaptırmayın. Bir de zaman açısıdan bakarsak yapacağımız o kadar çok iş var ki, günlerce bilgisayar başında oturmamalıyız. Hayat mücadele, hırs, inat, vakit kaybetmeden birşeyler başarmak.... Böyle gider. Sözün kısası zaman inanın çok dar, kısa, çok değerli.

kokainman okul 2.si olup öss de 298 yaptı ve 7/24 bu sitede....

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 4843 Toplam Mesaj: 37