folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat Kayseri Buluşması -Yapalım-

Tahribat Kayseri Buluşması -Yapalım-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

vukuat bunu yazdı:
    -----------------------------

haftaya pazar bence uygundur bide tbt kayseri tişörtü düşünüyoruz yönetimden gelecek cevaba göre müridcanlara cevap verilecektir.

bu çok güzel olur :D
    editcik: mekanı olan varsa orada buluşalım. şu da olabilir kayseri parkta en üst katta ki masaya tbt tişörtü olan sersin orada buluşalım :)) 

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

haftaya pazar banada uygun muridler gelecekler listesinde adı olmayıpta gelecek olanlar bildirsin yazalım liste güncellendi

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

nerede buluşucaz.yakın biyerler olsun bari gidipte talas ta buluşmuyalım.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    evet talas falan olmaz meydanda olur 10 ocak pazar uygundur herkes ayarlar kendini bulusma/olmasa da muridleri bi sekilde tanimak isterim :) ki olucak bu bulusma

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sedergine
    sedergine's avatar
    Erkek

BENİ DE YAZIN DEDİM AMA HERHALDE ARANIZDA YAŞITIM YOK MU NE?SONRA KAZMANOT GİBİ KALMAYALIM ORTADA ORDA.PAZAR BANA DA UYAR.GELİRİM İNŞAALAH.

,,,

ET GİREN YERE, DERT GİRMEZ.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

sedergine bunu yazdı:

BENİ DE YAZIN DEDİM AMA HERHALDE ARANIZDA YAŞITIM YOK MU NE?SONRA KAZMANOT GİBİ KALMAYALIM ORTADA ORDA.PAZAR BANA DA UYAR.GELİRİM İNŞAALAH.

,,,

bende 26 yaşındayım hoca merak etme :D müridler arasında yaş farkı çok sorun olmaz.

El emeği bıçak kılıf bardak imalatı yapıyorum seven ilgi duyan var ise instagram hesabım turkcrafts takip edebilirsiniz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    sedergine bunu yazdı:

,,,

aman hocam yabancimiyiz yas problem degil aramizda abimizsin :) sonkralice listeden cikmis hayirdir :) neyse yaklasik 2 hafta var herkes kendini ayarlasin bulusalim yeni yilda.. Umutla bakiyorum bulusmamiza

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmT
    mmT's avatar
    Erkek

ben de varım ama ocağın 16 sından sonra olursa. malesef sınavlar yüzünden bi yere çıkabileceğimi sanmıyorum. bi de geçen seneki gibi 3 kişi olmayalım yine ekilmeyelim lütfen :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

mmT bunu yazdı:

ben de varım ama ocağın 16 sından sonra olursa. malesef sınavlar yüzünden bi yere çıkabileceğimi sanmıyorum. bi de geçen seneki gibi 3 kişi olmayalım yine ekilmeyelim lütfen :)

hocam bi günde çık dışarı be 10 ocak iyidir o gün yapıyoruz heralde bu sene dha iyi olacak :)

SonKralice Almanyada oldugu için gelemiyor. Bi dahaki buluşmada burda olursa gelecek :))

Aranızda tbt tişörtü olan varsa giysin bnm yok en azından kolay buluruz birbirimizi o zaman

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmT
    mmT's avatar
    Erkek

imkanı olsa çok isterim ben de ama sınavdan 5 gün önce dışarı çıkmak direk boş kağıt vermekten beter bişey heralde :) bi de şu sonkraliçe fake değil mi ki yaw ne almanyası falan ?

Toplam Hit: 5338 Toplam Mesaj: 89