folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Tahribat Kullanıcı Gizligi Önerisi

Tahribat Kullanıcı Gizligi Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Hani evet buda olabilir bide profil sayfaları sadece üyelere açık olsa oda güzel olur. Dışarıdan giren adam müridlerin benim hakkımda ne düşündüğünü rahatça öğrenebilir, çok gerekli demiyorum ama belki bi gün rahatsızlık verebilir bu.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falca
    falca's avatar
    Erkek

Pıyasada en cok kullanılan 4 browser olsa 4 tane de işletim sistemi olsa 16 secenek olur.Eger adam zaten bırını hacklemeyı bılmem neyı kafasına koymussa 16 degıl 1600 deneme yapar

Was here...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

falca bunu yazdı:
    -----------------------------

Pıyasada en cok kullanılan 4 browser olsa 4 tane de işletim sistemi olsa 16 secenek olur.Eger adam zaten bırını hacklemeyı bılmem neyı kafasına koymussa 16 degıl 1600 deneme yapar

o mantık öyle yürümüyor işte.o bahsettiğim her seçenek içinde kaç tane değişken var emek uğraş kolay değil sadece 1 tanesini bile yapmak..

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falca
    falca's avatar
    Erkek

o mantık öyle yürümüyor işte.o bahsettiğim her seçenek içinde kaç tane değişken var emek uğraş kolay değil sadece 1 tanesini bile yapmak..

bu mantık aynen boyle yuruyor.bana bırını hacklemek ıcın neler gerektıgını anlatma.sızın bahsettıgınız sadece bıkac browser ve ısletım sıstemı.sankı tum bılgıler ortada gıbı soyluyosunuz cok garıp.bunlar cok basıt dusunceler

Was here...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

5 senedir tahribattayım hiç bu konuyla alakalı sorun gündeme gelmedi.Modların ve adminlerinkide belli ayrıca bence böyle iyi yapılması  bir fayda sağlamaz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

abi zaten adam akıllı 4 tane browser var. ie,ff,opera,chrome

os de %99.9 windows olduguna göre,

browserdaki açıktan sizi gömçürebilcek adam zaten her türlü gömçürecektir, zaman tasarrufundan başka bişi sağlamaz.

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

Gereksiz diye düşünüyorum. Adam görse ne olur görmese  ne olur. Adamın sadece  tarayıcıları ve işletim sistemleri gösteriliyor. Tehlike arz etmeyen bir durum  hee IP filan olsa  belki   asıl mesele  bilgisayara  erişmek zaten sen karşı tara girebilecek kapasiteye  sahipsen  kullandığı  tarayıcıyla işin olmaz. İşletim sistemi desen zaten MS geneli. Alt yapıları aynı.

Mevzu derin | Papikolas Planet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

holyone ı hakırla madem görüyosun elinde bilgiler var. ayarla exploitlerini :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

daha öce tartışmıştık bunu yönetimde ama bi karara varamamıştık...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yazacaklarimi karakutu yazmis

ip sini bilmedigin adamin hangi browser veya hangi isletim sistemi kullandiginin ne onemi var ?

simdi diyeceksin ki adama ozel mesajla falan trojeni yuttururum

e bunu zaten yutacak kadar sa eline en fazla gereksiz birkac msn konusma logundan baska ne gececegini umuyorsun ki ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 13751 Toplam Mesaj: 25