Tahribat Kupasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

rakkoc bunu yazdı:
    -----------------------------

tasarim belli degil daha; ama programci adamin halinden anlayan bir sey olacaktir diye dusunuyorum. kendim tasarim yapamam. bu konuda daha ust mercilerden birisinin oylama yapmasi gerektigini dusunuyorum :) ne bileyim anket filan. Fiyat konusunda bir muridimiz ben basarim normal olursa 10; sihirli bardak (sicak suda resim cikan) olursa 15 demis. bence 10 tl'ye duz tasarim yaptirmak daha mantikli hem alimi kolay :D hemde sihirli olanlar sicak su soguk su degisiminde catlama yapabiliyor (yada benim aldigim adisi dir sonucta kalite kalite degisir)

seçenek şeklinde olsun bence düz bardak da biraz olmaz gibi sihirli bardakların çatladığını duymamıştım kaliteli bi sihirli bardak olucaksa sihirli bardakta yapılsın..

birde şimdi 10 yaptırır alırız 2gün sonra dibi sararır çatlar falan oda boka sarar sen suçlu olursun anlayan birine vermek lazım ucuz diye hoşaftan olmasın ona dikkat etmek gerek

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Malzeme aldığım yerlerden kupanın en iyisini kim satıyorsa ondan alıyorum. Kupanın daha iyisi şurada var diyen varsa gidip oradan alayım ona baskı yapayım maliyetten kaçmam :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tasarım yapacak kişiler bir kaç tasarım örnekleri yapsınlarda bakalım bir karar veririz.

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

umarım t-shirt olayına dönmez.. takipçisiyim. ayrıca 2-3 tasarımdan birini seçip yaptırabileceğimiz şekilde anlaşılırsa daha iyi olur. neticede herkesin fikri uyuşmuyor son noktada :/ anti-ateist arkadaşlar t-shirt konusunda güzelim t-shirtü yemişlerdi.. 

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

ya buna her türlü baskı oluyor mu??

tişörtteki gibi 2 3 renk mi? bi söyleyiverin  tahminen her renk vardır da yinede sağlama alalım :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

kupa 17 cm olsun yarım litrelik mesela ilk 10 cm düz olsun sonraki 7 cm yamuk olsun filan

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:

kupa 17 cm olsun yarım litrelik mesela ilk 10 cm düz olsun sonraki 7 cm yamuk olsun filan

:D

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

1-618-GR bunu yazdı:

Kupa'yı okuyunca herhalde bir turnuva olacak sonunda kupa falan sandım :D Bardakmış

Bende aynı şekilde düşündüm hocam hatta PsychoDawn'la bi mekanda oturuyoduk o baktı telefondan başlığı söylededi dedim haxball turnuvası falan vardır gene :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

HeadBanger bunu yazdı:

sen o kupadan icmeyi seversin mi ?

OdiN bunu yazdı:

1-618-GR bunu yazdı:

Kupa'yı okuyunca herhalde bir turnuva olacak sonunda kupa falan sandım :D Bardakmış

Bende aynı şekilde düşündüm hocam hatta PsychoDawn'la bi mekanda oturuyoduk o baktı telefondan başlığı söylededi dedim haxball turnuvası falan vardır gene :D

Bu sekilde olunca daha cok ilgi cekip bakilir diye dusundum zaten :) ama yarin oburgun dedigin sekilde bir turnuva duzuenlenir; gercek kupa yaptiririz :)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Eline sağlık hocam güzel düşünce,

Kupa küçük olmayacaksa, özellikle rengi siyah yazılar beyaz olursa ve kaliteli olursa kesin alırım. 

Toplam Hit: 46805 Toplam Mesaj: 69