Tahribat Mersin Buluşması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Kayseri bulusmasında 9 kişi kesin gelecekti  buluıştuğuumuzda toplam 3 kişiydik. :)) ne bekliyorsunuz  gelecek kişi sayısını 3 e bölün işte onlar asıl gelecek olanlar :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

ulan 14 kişi yazıldı oraya 1 kişi gelmedi, tek bekledim orda gelen yok giden yok şimdi geldim eve.2-3 kişi gelmiyor diye digerleridemi gelmedi amk bu nasıl iş

bahanesi olanlar dışında gelecem diyip gelmeyenler ne ayagına gelmedi?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Remus bunu yazdı:
    -----------------------------

ulan 14 kişi yazıldı oraya 1 kişi gelmedi, tek bekledim orda gelen yok giden yok şimdi geldim eve.2-3 kişi gelmiyor diye digerleridemi gelmedi amk bu nasıl iş

bahanesi olanlar dışında gelecem diyip gelmeyenler ne ayagına gelmedi?

-----------------------------

Hocam ben baştan beri ailevi sebeplerden dolayı gelmeye çalışacam gelemeyebilirim diye söyledim heryerde. Ne yazık ki ailevi sorunlar sebebiyle yine gelemedim. Gelemeyeceğimi belirttiğim halde yine de beklettiğim için şahsım adına özür dilerim.

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

hacı valla adanadaki buluşmaları bile kaçırmadım :S ama bu sefer olmadı :S Urfaya gelmek zorunda kaldım :S Netimde kesildi evde finaller felan sabah urfaya indim valla 5,30 gibi. Kusura bakma kardeşim :S Biz seninle özel buluşma yaparız mersine gelince :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek

Lan Ben Buluşmaya Taaaaa  ANTEP'den çıkıp  Geliyorum.Okadar Masraf ettim Ayıp Ayıp TBT Felsefesini Belleyememiş İnsanlar 14 Tane Adam Yazılıyo Bunlardan 4-5 Tanesi Geliyo Onlarda Piyasada Yok Ağaç Gibi 1 saat Bekledik TorNaVida'la Ben Açık Konuşim Beyler Ayıp ettiniz.Gelen Arkadaşlar Sizde Kusura Bakmayın Hiç Olmassa Görüşseydik İyi Olurdu.Ama Bir Daha Bulacamı Sanmıyorum...Sittin Sene Gelmem Bir daha ADMİNLER Olmasa.

TURKCELL
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam öle bilip bilmeden konuşmayın başımıza ne geldi neyaşadık haberinizyok ölsek yine buluşmaya gelmedi diye suçluycaksınız gerçi diğer arkadaşların sebeplerini bilmiyorum

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

:| boku çıktı işte :| düzenlemeye çaşışan adam gelmedi başta :| züküp çoğaltmak lazım remzi abiyi :)

olm hadi biz gelemedik yampir ahmet parlak siz ne halt yemeye ordasınız lan :| mına ki ya

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

eheheh fiks buluşamama olayı.. geçen ankara buluşmasında yoklama almıştım gelemeyen ya da gelmeyen koşulsuz 3 gün banlanacak bak bi daha oluyo mu :| her buluşmada böyle yan çiziliyo.. hatta hemen yakın tarih deki bursa buluşmasında da aynı şey olmuştu :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

hocam normalde sorunsuz gerçekleştiriliyordu buluşmalarımız.. ama işte :/ aq :|

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

neyse sağlık olsun bakalım :) 

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
Toplam Hit: 14200 Toplam Mesaj: 139