folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat Motorcuları

Tahribat Motorcuları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek

http://lulzimg.com/view/d30ea44775.jpg

Buda benim arkadaşlar kıbrısa yolunuz düşerse beklerim Burada benzin 2,20 ile 2,50 civarı :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Ya benimde bir sorum olacak sizlere.

Ucuz olarak gördüğüm Regal Raptor modeli Chopper tarzı araçlarla ilgileniyorum şu sıralar.

3000 - 4000 tl aralığında temizlerine rastlıyorum. Sizce böyle bir motoru bu fiyat aralığında almak akıllıca olur mu ?

Mantıksızsa neden ?

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orophin
    orophin's avatar
    Erkek

Yamaha ybr125 2006 model alalı 1 ay olmadı yeniyim bu işte:D..

Dünya nüfusu arttıkça, insan sayısı azalıyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orophin
    orophin's avatar
    Erkek

Aslında çok dağınık sehirlerde olunmasa bi Tahribat MC kurulsa deyme keyfine:D..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek

NaZi_ bunu yazdı:
    -----------------------------

Ucuz olarak gördüğüm Regal Raptor modeli Chopper tarzı araçlarla ilgileniyorum şu sıralar.

3000 - 4000 tl aralığında temizlerine rastlıyorum. Sizce böyle bir motoru bu fiyat aralığında almak akıllıca olur mu ?

Mantıksızsa neden ?

ilk motorunsa eğer sakın alma chopper herşeyde sorun yaşarsın, ben öyle bir hata yapmıştım virajda da devrilmiştim akıllıca ve mantıklıca olur eğer kötü bir motorla karşılaşırsan da bu seni daha da usta ve bilgili yapar uğraşa uğraşa...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Bokee bunu yazdı:

NaZi_ bunu yazdı:

Mantıksızsa neden ?

ilk motorunsa eğer sakın alma chopper herşeyde sorun yaşarsın, ben öyle bir hata yapmıştım virajda da devrilmiştim akıllıca ve mantıklıca olur eğer kötü bir motorla karşılaşırsan da bu seni daha da usta ve bilgili yapar uğraşa uğraşa...

Hocam övdün mü yuhladın m ıanlayamadım ki :S

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orophin
    orophin's avatar
    Erkek

NaZi_ bunu yazdı:

Mantıksızsa neden ?

Hocam 2 yıldır para olmadığım için net üzerinden araştırmaktan başka birşey yapmıyorum. Okumadığım forum vs kalmadı. Çevremde 1 sürü insanla konustum. Herkesin ortak tek 1 görüşü var motor kullanmaya ybr ile başla daha hiç başka bir şey duymadım. 2500 - 2750 arasına 1 ybr al. Yedek carpası accayip ucuz ve her yerde bulunuyor. Kontrolü cok kolay. daha önce bisiklet dışında hiç 2 tekerli araç kullanmamıstım. Motoru aldıgım adama rica ettim motoru evimin önüne kadar getirdi bıraktı. Bir tanıdıktan biraz yardım aldım. tam 45dk sonra mahallenin 1 ucundan 1 ucuna gezebiliyordum. Her motorda buna bu kadar kolay alışamazsın. Yarış motorları hızlıdır başlangıc motoru olması zor. Chopperlar uzun oldukları için virajlarda çabuk yatar kontrolleri zordur. Bnmde tek hayalim Honda Shadow 750 bnde çok baktım çin malı replika chopperlara ama kimse önermiyor hocam... 

Ayrıca aldığın motor kısa süre sonra seni sıkacak ve büyütmek isteyeceksin o yüzden 2. elinide iyi düşünmelisin motorda. Çin malı motorları elden cıkarmak çok zor diyerlerine göre...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende bu bisikleti kullanıyorum.. resmi netten buldum ama tıpkısının aysını... 

%3c%3c%3c

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    gs lerler heryere gıdebılırsınız ama bızım elemanlarvardı bmw tercıh etmelerının sebebını dayanıklıktanda zıyada parcalarını uluslara arası olarak temın edebılıyorlardı mısırdada var ıtalyadada var dıyorlardı

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

Buda  bizim  Küheylan 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
Toplam Hit: 8330 Toplam Mesaj: 49