folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat Müridleri...İtiraf Edelim :)

Tahribat Müridleri...İtiraf Edelim :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    hala iki arada bi deredeyim

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

yazılı kağıtlarını kendim imzalardım..artık bağımlı olmuştum yine verseler imzalat gel die yine yaparım

bazen katil potansiyelim dışa çıkıyor arkadaşlara yaptığım şakasından hareketler şaka değil :)

özlem hoca beni yağlıboyadan soğutmak için elinden geleni yapıyor bi gün kayacam

knight oynarken bazen çılgına dönüp evde tepiniyorum bende boss kesmek istiorum..

metin hocanın ders anlatımından zerre memnun değilim geçen sene dediği kudurma oğlum u unutmuş değilim

sevdiğimi sandığım kız iyiki kabul etmedi teklifimi ayrılırdık en iyisi kanka olmak deli biraz

bilgisayarın bulunduğu oda bomboş üşüyorum artık döşensin yoksa taşıyacam bi gün bilgisayarı

okumak istemedğimi herkese söylemek istiyorum korkuyorum alın beni okuldan tükana bakarım ben

bazen dersin ortasında kalkıp gidesim geliyor gidecem bi gün + levent hocanın dersindeki gibi küfredecem herkese

sınıfımdan memnun değilim alper+berna+simge+sıla+fezo vs vs nin olduu özel bi sınıf istiyorum

bu konuyu 20,000 hitte görmek istiyorum

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı:
    -----------------------------
    Swool bunu yazdı:

İlkokuldayken çıkışta okul kapısında sıkışan kızlara pandik attım. :)

Aman antikky duymasın :|

Sebep ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı:

itraf edeyim bursada oturan yok demi :D hürriyet endüstri lisesini kızlar tuvaletindeki butun kapılara benimki hepinize girsin die ben yazmıstım butun yıl sorusturma oldu ama :D bulamadılar ha birde :D 2 sene once kızlar tuvaletine dalan 13 kişiden biri idim ne yaptınız icerde demeyin ........ nese bu kadarı yeter coskun gelse benden cok mukavatı yoktur.

şunuda söleyim son senem okuldaki pc lere format atıyordum bi odaya geliyordu yapıyordum sistemi kurup yolluyordum en son geleni 7 günde yapamadım :D hergün windows kurup prn indirip izliyordum aksam formatlayıp bırakıyordum hocam olmadı :D yarın bidaha en sonunda bıktım yapıp vermistim.

Bende o okuldayım :) coğu hocadan daha eskiyim okul bitmio benim :S

itiraf edeyim ;

okula istediğim kıyafetlerle gidiyorum ve çok hoşuma gidio

Herkez bana çok özelmişim gibi davranıo zaten öyleyim :)

Aşkımı çoook ama çoook seviyorum o benim herseYM

İlizyon yaparak çok para kazandım :D Özelliklede peçeteyi 5 ytl yaptıktan sonra adamdan 50 ytl alıp ( 100 ytl yapcam diyerek ) onu peçete yaparak adama verdiğimde :D

Daha çok şey ama çalışmam lasım :S Bu arada güsel itiraflar var :)

Sabrımla yazı tura oynama.. Damarıma basanın.. Kan dolaşımını durdururum !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek

ilkokulda çok şanssız bir günüm olmuştu...

tenefüste çıktım tuvalete gidecektim, girdim tuvalete... pantalonun (okul pantolonları var ya hani hem düğme hem kanca hem de fermuar olur) düğmesini açtım.. pıt... düğme elimde kaldı...

s.ktiret dedim kancası var fermuarı var...

sonra fermuarı indirdim kancayı açtım.. baktım kancanın da dikişlerinin yarısı sökülmüş ömrü az yani... tüm güvenim fermuara...

işimi gördüm kancayı taktım fermuarı çektim ki ... fermuarın dişlilerinden teki kaymış, yukarı çekiyorum aşağı indiriyorum defalarca denedim kenetlenmedi bir türlü...

neyse dedim kanca tutar galiba... zaten önlük de önümü kapatır biraz...

zil çaldı sınıfa doğru çıkıyordum merdivenlerden... daha önce de olmuştu aslında dikkat etmem gerekirdi ama unutmuşum merdivenin demirindeki bir çıkıntıyı.. aceleyle çıkarken pantolonumun kenarı oraya takıldı ve pantolon çekilince kanca da koptu....

önümü tuta tuta iki büklüm çıktım sınıfa... soranlara kartnım ağrıyor dedim

bir dahaki tenefüs de çıktım sınıftan ben hastayım diye bindim dolmuşa eve geldim...

böyle s.kindirik ama bende iz bırakmış bir hikayedir bu...

kıssadan hisse: kendinden başka hiçbir şeye güvenme, seni yarı yolda bırakabilirler... :D

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    veron61
    veron61's avatar
    Erkek

haca yazili kagidina numara yazmamizi istedi benim ki 31 olmamina ragmen 31 yzmid arkadaslarida kendime alet ettim.. hep beraber disipline gittik...

hoca hazirlikta video yu almisti geri getirdiginde icinde po.. filim vardi sinifca izledik..

bir kiza seni seviyorum dedim inanmiyorum sana dedi... bende yalan soylemistim zatne..:D hala o kizla beraberim...

to day is a good day to die
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KoZa
    KoZa's avatar
    Erkek
    sınıfımdan memnun değilim alper+berna+simge+sıla+fezo vs vs nin olduu özel bi sınıf istiyorum

?

Sendemi Alperin Okuldansın a.q olm hepiniz'mi sorunlusunuz ? Vay a.q Gençlik Bi Yerlere Gidiyor.. Sonumuz Kötü a.q :D :D :D Alper; Abisi sen Bu Eraya Sahip Çıkasın Emi :D Hatta okula Sahip Çık :D

Tabi: önce Normale dön kardeşim...

http://www.antoloji.com/siir/sair/sair.asp?sair=51703
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

itiraf ediyorum

bundan 3-4 yıl önce babamın çalıştığı hükümet konağında tarım ve köyişleri bölümünün bilgisayar ağını ben çökerttim.

http://yigitdemirag.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

İtiraf ediorum

dedemin karton karton sigaralarını ben çaldım

babamın tekel 2001 leri ben yürüttüm

Arabayı biyere vurup hiç arabaya dokunmamışım gibi çarpıp kaçmışlar izlenimini ben verdim.

Kıl olduum herifin birinin tekerini çok güzel bıçakla yardım.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    Lise Zamanında  ßir Leptop Götürerek Okulun Wirales Ağına Girip Gün ßoyunca Msn'de Geyik Yaptım..

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
Toplam Hit: 14536 Toplam Mesaj: 95