folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat Olmadan Geçen Dandik Günleriniz Hakkında..

Tahribat Olmadan Geçen Dandik Günleriniz Hakkında..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek
    Tahribat.info
    Soldat
    asp
    Vbasic
    falan filan ama eksikliğini çok hissettim..

sonunda açıldı da kavuştuk :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    nefes aldım. okula gittim. yaşadım. gerçekten aklımda tahribat vardı ve hiç çıkmamıştı. nezaman nete girsem tıklar dururdumtahribat.com u. sayfa görüntülenemiyor diyince sıkıntıdan 31çekerdim.
    bu sitenin ortamını çok seviyorum ya. benim stil gibi. yani nasıl diyim mizah anlayışı süper. ortam sıcak filan..
    ehli sünnet vel Tariqat'üL TahribaT

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    tbt gelene kadar baska forum arayıslarına girdik tabi bulamadık, zaten takıldıgım bazı forumlar vardı(tarih) onlara agırlık verdim, gereken konularda kendimi gelistirdim bu aradada swat4 e sardım. playerların korkulu ruyası oldum sonra bıktım bıraktım ole gecirdik iste mal mal gecen gunlerdi...

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    VBasicten koptum iyice,paso fotoşop kastırdım ama şu anda orta derece üstü kullanabiliyorum.Teli yenileyip sx1 aldım,onun modifiyeleriyle ilgilendim,bilen bilir teli ;) çok sıkıcıydı kısaca :( ama TbT cebit buluşmasına özendim Sx1ciler buluşması yaptım İzmirde :P TbT olmadan net bi boka benzemiyo yauw 8D

:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    psikiyatır'a gitmeye başladım:D

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yeni müridler işi azgınlığa vurmuş :D

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulascan90
    ulascan90's avatar
    Erkek
    sıkıntıdan kalem kağıt fomüllere daldım bi kaldırdım kafamı baktım tbt dönüvermiş

bakır (II) sülfat çözeltisi mavisi gökyüzü
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    tbt infoya baktık bir ara orada kapandı.sonra oyun oynadım, msnde muhabbet gez toz.bilgi adına çok zararlı geçti.Yeni şeyler öğrenesim gelmedi hiç.En büyük fark da bu oldu zaten.Mal gibi yaşadım.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    yorumsuz..... çok dandikdi harbiden
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inka_zuba
    inka_zuba's avatar
    Erkek
    herkes farklı isiy yapmıs genelde:Dhhep sını okudum

wista kursun olum herkes:D~/tbt/...!
Toplam Hit: 6668 Toplam Mesaj: 69