folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Tahribat Was Here [Sarajevo-Saraybosna]

Tahribat Was Here [Sarajevo-Saraybosna]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

Buremba bunu yazdı:
    -----------------------------

tahribat toplanıp avrupa'yı gezdi de haberimiz mi yok?

o nerden çıktı hacı öyle :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

zone bunu yazdı:

Buremba bunu yazdı:

tahribat toplanıp avrupa'yı gezdi de haberimiz mi yok?

o nerden çıktı hacı öyle :D

tahribat was here demişsin hacı da ben hadi tahribat avrupa'ya gidiyoruz diye bi konu görmedim. :) siz bikaç arkadaş mı gittiniz anlamadım. :)

. . .. . ... .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

zone bunu yazdı:

erbogan bunu yazdı:

rakım kaç la oranın?

fotonun eklenme amacında yazıyor hacı

rakım ve nüfusu yazmıyorlarmış adamlar ne biçim iş.. birde temiz tabela bulmak zor hepsine tag atmışlar spreyle falan acayip yer ya.. değişik gitmenizi tavsiye derim ama

Türkçe konuşan adamı özlüyosun ilk geldim uçakta 2 arkada Türk varmış bıdı bıdı konuşuyo benim kulaklar kesildi adama dediklerini istemesemde dinliyorum acayip bir duyguydu lan  :)

hacı öle bi demişsin ki görende sibiryaya falan gittin sanar :D saray bosnada bir ton Türk var denk gelmemissin sen demek ki.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

MMB bunu yazdı:

yani konmaz sanırım tabelaların arasına :)    35 TBT 35i koymamışlardı plakalara.

onu ben de görmüştüm de faotoğraf makinam yanımda yok diye ne kahrolmuştum :))

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:

zone bunu yazdı:

erbogan bunu yazdı:

rakım kaç la oranın?

fotonun eklenme amacında yazıyor hacı

rakım ve nüfusu yazmıyorlarmış adamlar ne biçim iş.. birde temiz tabela bulmak zor hepsine tag atmışlar spreyle falan acayip yer ya.. değişik gitmenizi tavsiye derim ama

Türkçe konuşan adamı özlüyosun ilk geldim uçakta 2 arkada Türk varmış bıdı bıdı konuşuyo benim kulaklar kesildi adama dediklerini istemesemde dinliyorum acayip bir duyguydu lan  :)

hacı öle bi demişsin ki görende sibiryaya falan gittin sanar :D saray bosnada bir ton Türk var denk gelmemissin sen demek ki.

hacı rusyada bizim akrabalar var asıl ama hangi bölgede bilmiyorum moskovada var eşi çalışıyor hatta çok yakın olmasa da akraba akrabadır diğerinin hangi bölgede bilmiyorum ama.. yunanistana giderken de bi ton türk var denildi hiç görmedim bosnada gördüm ama öğrenciler konuşarak geçtiler gittiler birkaç öğrenci sanırım biz Türk okulu tarafında değildik şehrin diğer tarafında kaldık gezmek amaçlı ılıdza bölgesine geldiğimizde gördüm çocukları

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Buraya ilk gelen çöm öğrenciler bok varmıs gibi direk bara gidiyor yok böyle birşey muhakkak görmüşsündür gittiysen .Bu arada beğendin mi hocam Bosnayı ?

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

rahmican bunu yazdı:

Buraya ilk gelen çöm öğrenciler bok varmıs gibi direk bara gidiyor yok böyle birşey muhakkak görmüşsündür gittiysen .Bu arada beğendin mi hocam Bosnayı ?

iyi fena değil Trden geride kalmış savaşdan yeni çıkmış life tunnelin o tarafa gittiğimizde anlatıldı yanlış anlamadıysam öyle yeni savaştan çıklmış tarihini vs. söyledi ama hatırlamıyorum değişik bi memleket bizde gittik bara ama şehrin merkezinde bi yere iskenderije taraflarında olması lazım en son o tabelayı hatırlıyorum başçarşıyı 1 gün gezdik oranın tarih kokusu var bir boşnak kahvesi içtik arada bi yerde kadın Türk kahvesi bulunur yazmış ne türkçe biliyor ne ingilizce :D hareketlerle anlaştık artık sırpların yada başka bi ırk var mı bilmiyorum o tarafları gezdik bişi yokmuş oralarda lüks binalar var sadece

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mecri266
    mecri266's avatar
    Erkek

google karizmatik kişi yazınca buda çıkıyo lan ta nerden ne alaka :D şuan ordan geldim yegen

Toplam Hit: 8292 Toplam Mesaj: 39