folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribata Neden Kizlar Takilmiyo?

Tahribata Neden Kizlar Takilmiyo?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek
    bakın arkadaşlar anladınızmı şimdi nedne tahribatta hatun yok hatun girince illa kavga oluyomuş :D

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bir suru hatun var :) 2ikiz +1 normal olmak uzre 3 cocugu olan bayanlar bile var...tabi son donemler pm ile tacizler yuzunden bayan sayisisinda dusus oldu :=) ...ogretmen bile var aramizda bayan...ooo...bu arada graywolf u bayandan saymayin...sizden benden daha erkek la bu :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Hayda İlginç ilginç Tırıvırı denilen şeyler bunlar yav arkadaşlar kızlar burada olsa ne olur olmasa ne olur, burası T.B.T Hacking Abazalık gitmez, Bilgi paylaşımı Esastır. Saygılar.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    ----------------------------- bu arada graywolf u bayandan saymayin...sizden benden daha erkek la bu :) -----------------------------

senden erkek olabilir ama benden erkek değil

:D

test ettim onayladım : )) 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    o zaman şööle bişy varkine birazcık kendimize ceki düzen vercez yada bayanlar bayan ollduklarıın belli etmiyicek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Buraya TakıLan BayanLar Bacımız Gibidir, Pm iLe Taciz oLayına GeLince, ŞiddetLe Kınıyorum.

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

HAkkaten zaten solendiği gibi...burası hackıng sıtesı ve kızlar pek ole ciddi ve ugraslı konulara gelemezler..sadece zevk almak chat ve sohbet gyık pesındedeırler...bır dıger etki ise burda kufur ve abaza olayları...

bknz: görmuyormusunuz ..konu baslıgında kız yazısı oldugunu gören butun erkekler(abazalar) cvp yazmıs...ve hiti acaıp artmış :D:D

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    tahribat.com erkeklerinin  garanti %80 yakısıklıdır  ve üuelerinin %90 manitası vardır hepsi getirse manitalarınım üye etse ite kalka bir iki konuyada cvp verdirse  burdaki bayan arkadaslarda yalnız kalmamış olur :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

TorNaVida bunu yazdı:
    ----------------------------- tahribat.com erkeklerinin garanti %80 yakısıklıdır ve üuelerinin %90 manitası vardır hepsi getirse manitalarınım üye etse ite kalka bir iki konuyada cvp verdirse burdaki bayan arkadaslarda yalnız kalmamış olur :) -----------------------------

TorNaVida tanıştırayım. yengen hergün beraber cvp yazıyoruz.

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

tanıstıgıma  sevindim yenge :) bi atasözü derki her erkegin ilk yari sağ eli :) ben zaten %90 dedim demekki amele sende %10 bi kesimde kalıyosun yengeyle sana mutlu bi hayat dilerim :)Yengeninde kıymetini bil ondan baskası sana yar olmaz:P

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
Toplam Hit: 11380 Toplam Mesaj: 121