folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat.Com 15 Ocak 2006 Buluşması / BİTTİ

Tahribat.Com 15 Ocak 2006 Buluşması / BİTTİ

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    laynn ben gelemiyom ki msn de o konusmada varmışım. mersindeyim hacılar gelemiyorum malesef.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

ir2 bunu yazdı:

kolpacılar başladı gelemiyorumlara :) neyse 1 kişide gelse buluşma yapılacak

kimse gelmese de ben belirttiğim tarihte oradayım.

HolyOne sözünde durur ve gelir

ir2 gelir kesin

Martyn naz yapsa da gelir

criminal elinde olmayan nedenlerle gelemeyebilir

hatta ben bugün de taksime çıkıyorum eheh :) ee cumartesi kaçmaz :)

hee unutmadan a4 sen gelmesen de olur :)

hikaye
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

top 5 ibne listesi: /gelicem diyip kolpa yapanlar)
    1-nickimyok (baş ibne)
    2-sorcerer
    3-jezreel
    4-real_kurd
    5-antikky

bide gizli ibneler war (bugünde geliom diip gelmicekler onlarıda buluşmadan sonra şeyyapcaz)

yarın fotoraf makinesi getirsin birileri benimki yaklaşık 30 parça halinde

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:

top 5 ibne listesi: /gelicem diyip kolpa yapanlar)
    1-nickimyok (baş ibne)
    2-sorcerer
    3-jezreel
    4-real_kurd
    5-antikky

bide gizli ibneler war (bugünde geliom diip gelmicekler onlarıda buluşmadan sonra şeyyapcaz)

yarın fotoraf makinesi getirsin birileri benimki yaklaşık 30 parça halinde

6.6 Megapixel idare etcez artık :)

hikaye
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    doguhan olm tikky ozentilerinin oraya gelmemesi gerekiyor. Sen nasıl gidion lan hangi yüzle gidion :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek

walla gidenler eminim iyi eğlenirler ama ben yanlızlıkların adamıyım.
    gelmek isterim ama 4saat yol sürer. bi de mangonot meselesi
    HERKESE İYİ EĞLENCELER...

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    beyler ben 15 yaşındayım yarın gelicem galiba ama siz daha buluşur buluşmaz içerseniz gelemiom izin vermiolar ama yoq hava kararınca içeriz diosanız ok
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    içme sıçma yalan oldu merak etmeyin sorcisiz içilmez :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    olm getirmeyin çoluk çocuğu... 17 altındaki herkesi siktir edecez, kulağından
    çekip hadi sen okuluna diyeceğiz, haberiniz olsun. Buluşma hava durumuna göre
    özel bir plan gerektirebilir. ir2 aradı beni az önce, belki gelemem dedim. Bilen bilir
    hala projelerle uğraşmaktayım, java yüzünden hayatım kaydı. şu anda taksime
    yakınım, okulumda proje ile uğraşıyorum, yarına kadar burayı terketmezsem yarın
    sizi alır planladığımız ilk yere götürürüm. ömer (sword) orada olursa, programın
    geri kalanını başarıyla yerine getirir. Bu arada gelmeden evden www.tahribat.com
    yazılı kağıtlar alın yanınıza, taksimde sallayın onları, 2002 buluşmasında ömer ve
    ben öyle yapmıştık :) (hey gidi eski günler...) 4 yıl geçti a.k. buluşmanın üzerinden,
    o zaman ir daha 16 yaşında falandı herhalde, ortaokula mı gidiyordu,
    hatırlamıyorum. Tabii ben üniversiteyi terketmekle meşguldüm o aralar :) dört yıl
    geçti aradan ve ben daha üniversite birinci sınıftayım hala, neredeyse ir2 ve
    martynle beraber mezun olacam :P ayarlamaları yaparız, dert etmeyin. en güzeli
    doğaçlama olması zaten. doğuhan, adi köpek biliyorsun beylikdüzünde tek
    yaşadığımı, bi gün erselleri alıp kapımı çaldınız mı lan???!!! Bak yavrum, ben
    olamazsam milleti al, beyoğlu emniyetin ilerisinde yoti vqar biliyorsun, onun tam
    karşısında pines var, oraya sok, orada ortam rahattır, bohem bir hava vardır. Ali
    Osman'dır oranın sahibi, kızılderililere benzer. Caner'in selamı var, bizi buraya
    gönderdi de, muhabbeti koy. Oradan al milleti, emniyetin karşısındaki sokaktan içeri
    gir, Le Jardin'den sağa dön, matrock'tan sola dön, orta kahvenin önünden dümdüz
    git, önce sağa sonra sola dön. Milleti çıkardın mı taksim ilk yardımın yanına?
    Oradan bas git Cihangir Camii'ne. Hatta 100 metre yukarıda Cihangir Parkı'nda
    kediler ve Oğuz Aral heykeli ile fotoğraf çek Şero'nun hatırına köpek öldüren içir
    millete. Neyse Camii manzarasında birkaç fotoğraf alın :) sonra da oradan aşağı
    tophaneye inin. Nargile keyfi yaparsınız orada da... Sonra mı? Sonra al milleti
    Kabataştan tramvaya bindir, Gülhane'nin önünde inin. Gidin Gülhane Parkına dalın,
    çay bahçesine oturun, demlikle çay için, boğazı iki cepheden seyretmiş olursunuz
    hem. :) Sonra yeniden içeri kapıya kadar muhabbet ede ede yürüyün. Sonra mı?
    Kapının hemen yanında Soğuk Çeşme sokağı var, sokağa sapın. Ayasofya
    Konakları'na bakarken milletin dili tutulsun :) 3. Ahmet Çeşmesi karşınıza çıktı mı
    sola dönün Topkapı Sarayı'na bakın, açıksa dalın, yoksa siktir edin! Daldınız/ya da
    siktir ettiniz, şimdi dosdoğru Sultanahmet istikametine yürüyün. Saat 5'i
    geçmediyse dalın Yerebatan Sarnıcı'na nutkunuz tutulsun. Sonra sarnıçtan
    çıktıktan sonra hediyeci dükkanlarından kazıklanmadan kaçın. :) yokuş yukarı gelin,
    tam giriş kapısı ile aynı hizaya geldiğinizde eski bir taş parçası göreceksiniz, sağ
    çaprazınızda. Orası eski dünyanın merkezidir, haberiniz olsun. Sonra milleti
    Sultanahmet Camii'sine sok, oturup mimarisine hayran kalın camiinin. Hala nefesi
    götünüzden almıyorsanız, yürüt bunları tramvay yolundan Sirkeci'ye kadar. Sonra
    Doğubank piyasasına dalın dicem ama kapalı olabilir. Yetmedi mi? Eminönü'ne
    kadar aynı şekilde yürüt ibneleri :)))) Orada Mısır Çarşısının denizden baktığınızda
    sol yanında hayvancılar var, size oradan iyi geyik malzemesi çıkar :)) Mısır çarşısına
    dalın, turist ayağına yatın, geyik çevirin, dolaşın ama cüzdanlarınızı kollayın. Sonra
    bunları Galata'dan geçir, denize bir metre mesafedeki korkuluklardan gözünüze
    kestirdiğiniz ufakça müridleri sallandırın. Sonra Tünele yürüyün, tünel metrosuna
    binin ve yeniden İstiklal'e çıkın. Artık içmek isteyenler kalır, istemeyenlerse
    buluşmayı terkeder, bu size kalmış. İçmek isteyenleri sok bir yerlere, eğlendir.
    Caravan olmasın ama :))) 45lik olabilir diyeceğim ama orası da bozdu biraz kendini.
    Sen ucuz bir dinlenme yeri ayarlarsın. Parası çok olan varsa, siktirip gitsin Çiçek
    Pasajı'nda demlensin... :)))

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    criminal senin bu dediklerinin hepsini yapsak gelen muridlerin yarisi telef olur gider :)
Toplam Hit: 20729 Toplam Mesaj: 171