Tahribat.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Merhaba arkadaşlar,

Bu açıklama ilk olarak gerçekten sinir olduğum bir olay üzerine, aslında sözü edilen kişiliksizlerin seviyesine inmek zorunda kaldığım bir olaydan dolayı ve Ortak alınmamış kişisel bir karardır.

Kendini bilmez bazı haysiyetsiz kişiler, Tahribat.Com ve Forumlarına dil uzatarak hit kazanmak uğraşına girmişlerdir.

Bu olaylarla beraber, Kendi 600 kblık phpbb forumlarına bakmadan, Dünyada eşi benzeri olmayan sadece Tahribat.Com"a özel bizim forumlarımıza ve kodlamamıza dil uzatma cürreti göstermekte, yaptıkları yapacakları birşey olmadığından dolayı, Tahribat.Com ve Programlarına dil uzatmaktadırlar.

Bunun son örneği, Tahribat.Com Başyapıtı Denyo Launch Programının "Trojan" içerdiği ile ilgili asılsız iddalar ile kullanıcıları kandırmaya çalışılarak yaşanmıştır.

Denyo Launch Programı Antivirüs programları tarafından Virüs-Trojan kategorisine konulmaktadır çünkü, Programın ilk açılışı esanısında size sorduğu sorular ölcüsünde Regisrtye yazmak istemesinden dolayı, antivirüsler Denyo Launchu virüs-trojan olarak görmektedirler...

Tahribat.Com Sözü edilen haysiyetsizlerin dediği gibi, hiç bir zaman, hiç bir programına spy trojan vs yerleştirmemiş aksine bu işleri yapanlarla tamamen zıt bir tutum sergilemiştir.

Tahribat.Com Serverlarında Binlerce kez indirilmiştir Denyo Launch. Bir allahın Kulu denyo launchun bir ipye bağlandığını, bir bilgi gönderdiğini, bir firewallın uyarı verdiğini söyleyebilirmi?

Hayır Çünkü bunlar asılsız iddalardır...

Şimdi İyi dinleyin..

Bre 70 Milyonun Çocuğu İskorpitx denilen haysiyetsiz kavat!!!!

Bizimle sidik yetiştiremeyeceğin için bize türlü boklar atıyorsun ona birşey demiyordumda,

UTANMIYORMUSUN SİTENE GİREN İNSANLARA YANLIŞ BİLGİ VERMEYE ONLARI KANDIRMAYA ÇALIŞMAYA???

HA OROSPUNUN ÇOCUĞU UTANMIYORMUSUN BUNA???

40-50 YAŞINDA BABAM YAŞINDA ADAMSIN BEN BU KÜFÜRLERİ SANA EDERKEN UTANIYORUMDA, BU YANLIŞ BİLGİLERİ İNSANLARA VERMEYE, ONLARI KANDIRMAYA UTANMIYORMUSUN?

HAYATIMDA BU NET ALEMİNDE 7-8 SENEDE ÇOK ADAM GÖRDÜM AMA SENİN GİBİSİNİ HİÇ GÖRMEDİM...

ŞUNU SÖYLEYİM..

ŞU ANKARADAKİ GENELEVLERDEKİ BÜTÜN OROSPULAR TOPLANSA SENİN GİBİ BİR OROSPU COCUĞU DAHA DÜNYAYA GETİREMEZLER...

Forumlarda küfür kesinlikle yasaktır. Bu özel bir durumdur...

edit
    ---------------------------------------------------------------------------
    HolyOne in son dakka notu:
    rene hojamin dile getirdigi sahsiyet serefine bu konu basligi altinda küfür serbesttir.

isko denen dallama aklinca bizi karalicak ama ne yazikki koca tahribat.com un forum bolumunun sadece bu basligi kadar hit alamadigini hesaba katmamis...

kendine yakisir bir embesillikle tahribati karalamaya ve hakaret etmeye calismis... onun icin bu bolumu hakettigini düsünüyorum. ayrica insanlarin fiziksel yasini umursamiyorum akil yasina bakarim onun icin icim rahat.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Rene haci herkes kimin ne mal oldugunu biliyor...isko lan kel denyoyu sende kullanmiyormusun ezik hayvan...hayvanlarda bile haysiyet var ama iskoda yok..Rene hoca kufur edince biran kufur serbest diye sevindim ama sona not dusmussun bari bu konuda serbest olsa kufur ...Bu soylentiler 4-5 ay oncede vardi ama tariqat muridleri ve diger herkes kimin ne mal oldugunu cok iyi biliyor...İsko yarin birgun TV ye cikarsa yine Denyoyu da ben yazdim falan deyip hit yapar :) nede olsa kirk yillik passwordcrack john.r yi ben yaptim dedi yayinda...utanmaz kel.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    Forumlarda küfür kesinlikle yasaktır. Bu özel bir durumdur...

burası hariç gerisi doğru bence..

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkak
    korkak's avatar
    Erkek
    Utanmıyorsan Dilediğini Yap...Hadis-i Şerif

Ölmeden evvel ölünüz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Yeterli sanırım, ayrıca bundan sonra forumda açılan tüm iso ile ilgili baslıkları açanın banlanmasını talep ediyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    abü bi kereliğine mahsus bu başlık altında bütün müridler sövsek? :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    ...

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    lan vallahi hiç utanmada yok ya sabır..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    rene abicim aynen katılıyorum ve o küfürleri aynende ben sölüyorum :@
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    yaa rene abü biraz kufredek de kendimize gelek yaaw valla billaa..

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    bizm hocanın bi Lafı vardı yarılmştık :
    ananla baban sayıca eşit değil !!

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
Toplam Hit: 26638 Toplam Mesaj: 94