folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com A Yeni Üye Olanların Dikkatine... / Duyuru

Tahribat.Com A Yeni Üye Olanların Dikkatine... / Duyuru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    carpuss bunu yazdı:
    -----------------------------
    normalde buraya üye alımının kapalı oldugunu bilmiyordum, dtp sitesi olayı için girmiştim, üye oldum sevdim de, ama katı kurallar her zaman üyeyi kaçırır, biz bize yeteriz diyorsanız bilemem, ama büyümek için irili ufaklı binlerce üye gerekir, şansınız bol olsun, ben buralardayım :)
    yok abi katı kurallar oldugunu dusunmuyorum...goz war nizam war... okuz gibi harflerle başlık atıp neden goruntu kirliliği yaratıyorsunki... aslında bırak kuralı bunu kendi akıl edebilmeli...yada bence "MsN HaCK" gibi bir başlık görüntü kirliliği oluşturup kaliteyi düşürür... eğer bu sekilde olmasaydı bu site...suan bu sitenin hiç bir farkı kalmazdı... bu farkı,bu ortamı biz biliyoruz...cunku içinde bulunuyorz..ama bir başkasıda siteye genel olarak baktığına ona yansıtabilmeliyiz.."aslan yattığı yerden belli olur" !

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

özellikle yeni üye olan arkadaşlarımız filan filan siteyi hackleyin diye mesajlar atmasınlar

benim tavsiyem yeni arkadaşların forumda konu açmadan önce daha önceki konuları mesajları okuyup sitenin içeriği ve amacı hakkında bilgi sahibi olmalıdır. forum kurallarını da okumayı ihmal etmemek gerekir tabii

bilmedikleri konular hakkında biliyormuş gibi cevaplar yazmamaları gerekir yoksa alay konusu olabilirler

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

Yes Rulelist No Cry  diorum noktayı hp32 in qötüne koyu0rm

SiMdİ BöLe Bi BüüK Bi QüccÜq yazmAyN arkadaslarım benm canlarım qörüntü bosulu0r yahuuu :D

bide küfür etmeyin demioruz adam gibi edin aq aq die baslayıp din kitap iman die giderseniz işiniz zor :D

he bide unutmadan rene ye laf sokmayın ( ztn yapamazsınızda ) işte rene feci öper unutamazsınız :P

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    besiktasulan
    besiktasulan's avatar
    Erkek
    feNa site ya :)..

10 dk faLandır burdaım ama daha çok buralarda olcam gibi bi his var içimde :)..

Eski Exploit :D -------- Oyunu kazanmak istiyorsan olması gerektiği gibi değil olduğu gibi oynicaksın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:

Yes Rulelist No Cry diorum noktayı hp32 in qötüne koyu0rm

SiMdİ BöLe Bi BüüK Bi QüccÜq yazmAyN arkadaslarım benm canlarım qörüntü bosulu0r yahuuu :D

bide küfür etmeyin demioruz adam gibi edin aq aq die baslayıp din kitap iman die giderseniz işiniz zor :D

he bide unutmadan rene ye laf sokmayın ( ztn yapamazsınızda ) işte rene feci öper unutamazsınız :P

bide bu arkadasımız gibi siteye cünup bir sekilde girmiyorsunuz...login buttonuna basmadan once besleme cekmeyi unutmuyoruz arkadaslar...ha bide...bu sekilde davranmayanların ıslah olması içun...ıslah olmayanların (qambler) kahrolup yok olması içun...Alllllaah rızasu içun el fââÂÂââtiha ! :)

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    IRF bunu yazdı:
    qaMbLer bunu yazdı:

bide bu arkadasımız gibi siteye cünup bir sekilde girmiyorsunuz...login buttonuna basmadan once besleme cekmeyi unutmuyoruz arkadaslar...ha bide...bu sekilde davranmayanların ıslah olması içun...ıslah olmayanların (qambler) kahrolup yok olması içun el fââÂÂââtiha ! :)

sitede bu tip irticai faaliyetlerde yok sanmayın örnek arkadasımız IRF :D

simd ibiz size burda ban yemeden nsL küfürleşilir adam taşşa alınır tartısılır onu göstericez

irf senin aq

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:

cenabet haklı.

rene feci öper unutamazsınız diyorum ve parmağımı qaMbLer ibnesinin götüne basıyorum.. :|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    hp32 bunu yazdı:
    qaMbLer bunu yazdı:

cenabet haklı.

rene feci öper unutamazsınız diyorum ve parmağımı qaMbLer ibnesinin götüne basıyorum.. :|
    qambler de sana bassın :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek

Cenabetin yıkanana kadar banlanmasnı istiyorum :D

all this pain is an illusion...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doktordanger
    doktordanger's avatar
    Erkek
    ben 3 kere ban yedim:)mutluyum huzurluyum

Yeni wep sitem www.bilisimbilim.com inş reklama girmez::).Yaw reklamsa söyleyin kaldırız. her türlü haberi bulabilirsiniz
Toplam Hit: 6898 Toplam Mesaj: 42