Tahribat.Com Camiası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kevinmitnick
    kevinmitnick's avatar
    Erkek
    Merak ettiğim konu şu, tahribat.com"un üyeleri kardeşmidir, kardeşliğin gerektirisiyle yapmamız gereken birbirimizi kollamak, yardımlaşmak mıdır, yoksa yeri geldiğinde birbirimizi de hacklemek caizmidir?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkworld
    darkworld's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arkadaşım açıkları kullanıp kullanmamak sana kalmış! bu kural her yerde böyledir.. yeri geldiğinde bile insan babasını bile siker ....
    hak ediyorsa hack le gitsin...

Bir Duvar Var Sırtımı Dayadıgım Sevgiden Örülmüs Koskoca Bir Duvar Hasretinle Yandigim Kuytusunda Her Gece Ağladıgım Şunu Bil Ki Sevdigim Sen o Duvardaki Gözyaşım Olacaksin Ve Hiç Kurumayacaksın Ellerimi Kanatırcasına Tırnaklarımla İsmini Kazıdıgım O Sevgi Duvarinda Hep Ama Hep Yaşayacaksin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ra_Mu
    Ra_Mu's avatar
    Erkek
    değişik 2 yaklaşım var.Valla aslını sorarsanız bende duruma göre değişir derim.Hee yok biz kardeşiz durup dururkende nedne yere birbirimize girelim ?Yani bu konu olaya göre değişir...

http://www.tatangalar.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Kafanıza göre takilin, ben prensip olarak üyeleri hacklemem elbette ama üyeler birbirini hacklersede yapacak bişe yok :)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca üyeler buraya belli öncelikleri dikkate alarak geliyor. Brir başka üyeyi hacklemek hedefi saptırmaktır. Bu sitenin müridlerinin öncelikleri vardır ve en başta da Tikky'ler gelmektedir.

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaGCaN
    BaGCaN's avatar
    Erkek
    kevinmitnick bunu yazdı:
    -----------------------------
    Merak ettiğim konu şu, tahribat.com"un üyeleri kardeşmidir, kardeşliğin gerektirisiyle yapmamız gereken birbirimizi kollamak, yardımlaşmak mıdır, yoksa yeri geldiğinde birbirimizi de hacklemek caizmidir?
    -----------------------------

caizmıdır deılmıdır bılmeyıs bunu carpediem e sormak lasım. surusunu alır gelır tartısırsınız.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    Bende hacklemem ama sizi bilmem :)

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaCaN
    KaRaCaN's avatar
    Erkek
    Arkadaslar Dusundugunuz Bence Cok Yanlıs Aynı Camiadan Olan Tahribat Com Üyeleri Bence Birbirlerine Kol Kanat Cıkmalılar Sorunlarını Ve Sorularını Soyleyerek Cevap Almaktır Bu Sıte Bence Cok Guzel Bana Sorarsanız Sız Bırbırınızı Hackleyecegınıze Bulamadıgınız Ve Kafanızın Takıldıgı Soruları Burdakı Arkadaslara Sorarak Destek Almaktır Bence Sordugun Soru Cok Mantıksız...
    KaRaCaN
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Bana kalırsa da öyle ama 3500 üyesi olan yerde herkezin herkezle ii geçinmesini bekleyemeiz. ama birlikten güç doğar elbette

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    Baba Yaklaşık iki yıldır Tahribat Camiasının içindeyim ve bu güne kadar RUS ve KIBRISLI'(Yanlış olabilir)dan başka Birbiri ile kavga eden görmedim :)

biz hepimiz dostuz ve ayrımcılık yapmıyoruz. ve şunuda söyleyeyim biz hiçbir zaman "Ben Senden daha İyiyim" Muhabbeti yapmadık Müridler arasında.

Her kez rütbesini biliyor zaten :)

Kalın salıcakla

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    hehehehöhöhöben zaten bişii hacklemeyi bilmiome o zaman nie yazdın buraya diceksiniz:)))))şunu söölemek için yazdım.SİSİ ÇOK SEVİORUM BEN VE BİŞİİ BİLSEYDİM DE ZATEN BU KONUDA SİZE ASLA YAPAMAZDIM...
Toplam Hit: 6880 Toplam Mesaj: 30