folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat.Com Da Actigim Konuyu Yada Cavabi Nasil Silerim..

Tahribat.Com Da Actigim Konuyu Yada Cavabi Nasil Silerim..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek

Aradim bulamadim yardim ederseniz sevinirim .

Eywallah Sayin Hacilar.....

Chicagoan TRTC34
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    silemezsin :)

Amphetamine Logic.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ercag
    ercag's avatar
    Erkek
    kendi açtığın konuyu silemen... kendi açtığın konuda başkalarının yazdığı cevapları silemen....
    ama başka konulara veya kendi konuna yazdığın mesajları editleyebilirsin...

Profesyonel Satış Pazarlamacı - Lojistisyen
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:
    -----------------------------
    silemezsin :)
    Sorma nedenim su olumsuz bir durum yok bazi kufurlu hadiseler oluyor yazdikdan sonra goruyorum silmek gerekir diye dusundum ..

tesekkur ederim ..

Chicagoan TRTC34
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Sildim yerine , hacı medyamız zaten abidik gubidik olayları haber yapıyor yok gül orucunu bozdu , yok msne virüs dadandı , yok 5 öğrencimle yattım bunlarıda itinayla yapışıyorsunuz , o haber yani msn e virüs olayı epey eskiye dayanmakta 3 aydan fazla...

Listenden biri çıplak resimlerim al bak adres! diye yolluyor sende onun içindeki koccaman .exe yi açarsan zaten git kendini at damdan aşşa.. Koca exe yi açan insanda bu sitede yoktur o yüzden bu haberleri yazmaya bile utanmalıdır tahribat müridi bilirki müritler .exe açmadan önce 10 kez düşünür...

O yüzden böyle dandik olayları haber etmeyin , ha bu haberleri haber eden haber kanalına / sitesine gülmek için " haha şu mal olayı haber ettiler " diye gülün ama o dandik olayı haber diye lanse etmeyin... haberde Hijackthisle temizleyin yazıyor... lol ki ne lol.. 

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    DecaMeroN bunu yazdı:

Sildim yerine , hacı medyamız zaten abidik gubidik olayları haber yapıyor yok gül orucunu bozdu , yok msne virüs dadandı , yok 5 öğrencimle yattım bunlarıda itinayla yapışıyorsunuz , o haber yani msn e virüs olayı epey eskiye dayanmakta 3 aydan fazla...

Listenden biri çıplak resimlerim al bak adres! diye yolluyor sende onun içindeki koccaman .exe yi açarsan zaten git kendini at damdan aşşa.. Koca exe yi açan insanda bu sitede yoktur o yüzden bu haberleri yazmaya bile utanmalıdır tahribat müridi bilirki müritler .exe açmadan önce 10 kez düşünür...

O yüzden böyle dandik olayları haber etmeyin , ha bu haberleri haber eden haber kanalına / sitesine gülmek için " haha şu mal olayı haber ettiler " diye gülün ama o dandik olayı haber diye lanse etmeyin... haberde Hijackthisle temizleyin yazıyor... lol ki ne lol.. 

muhahahaha koptum!...hatta zorlaüyeyi banlamak lazım:) sanki zorla üye yapılmışçasına bir tawır sezdim(uygunsuz nick)...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

acilan dandik konulari silmekten cope atmaktan parmagima kramp giriyor.

adminlik maasi yetmiyor zam isteruk 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Birde uyduruk konuları açıyorlar.Sonra niye modlar temizlemiyor diye şikayet ediliyor :) Anaokulu ya burası.Millet sıçacak 7/24 modlar temizleyecek.

λ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

http://www.tahribat.com/forum.asp

Ye bakılır.

Oradan ilgili konunun modu bulunur. PM atılır. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    acaba sayıylamı verdiler

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek

ha burada birileri gorevlerini yapiyor o baska bir sey ama su disardan gazeller neyin nesi insan oglu her is basina gelir ama bu dilim varmiyor soylemeye sak sak cilikneyin nesi ya sunu banla ya bu nasil nick gibi ipe sapa gelmez kelimeler bence hic hos degil.

buranin kurallari vardir ya sistemin icindesindir yada degilsindir gerekeni burada vazife verilen yapar .

zaten bunu unutursak su baslikdaki KOKTEN DEVRIMCI RADIKAL olayi bosa cikar emegi gecene saygi .haricden gazelede ne dersiniz bilemem.

ne varsa bilmiyorum ama didismekte hosumami gidiyor ne belkide doya doye TURKCE konusamiyorum yada yazamiyorum nedir belkide ondandir .

neyse alismaliyim ..

ben yapabiliyorum ben calisiyorum diyene saygi gostermeli der sozlerimi burada noktalarim...

imla hatalarim affola

Chicagoan TRTC34
Toplam Hit: 2347 Toplam Mesaj: 12