folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com Kapalıyken Neler Yaptınız(Neler Yapmadınız)

Tahribat.Com Kapalıyken Neler Yaptınız(Neler Yapmadınız)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

ladyrenegade'im ile tanıştım :) interneti hayatımda sonraki planlara attım... Gezdim tozdum yapmadığım manyaklık kalmadı defalarca bir geceliğine şehir değiştirdim. İçtim Sıctım Gezdim Tozdum Ama hep lady'm ile:)

"kahrolsun sosyaller yaşasın asosyal gençlik"  bu laftan edenler arasında ben varmıydım hatırlamıom ama en son 42 saat hiç kalkmadan bilgisayar başında oturma rekorumu kırdıkdan sonra söylemiş olabilirm :)

Fakat gün itibari ile tamamen karşıyım buna yanlız hala bu tip adminlerimiz var mesela nicki Decamero... ile başlayanlar gibi :D

Hayatta güzeeell tahribattada işler tıkırıntsa paranında a.k nası olsa hayattan güzeli varmı ha??

Lady'm seviyorum seni...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

ladyrenegade'im ile tanıştım :) interneti hayatımda sonraki planlara attım... Gezdim tozdum yapmadığım manyaklık kalmadı defalarca bir geceliğine şehir değiştirdim. İçtim Sıctım Gezdim Tozdum Ama hep lady'm ile:)

"kahrolsun sosyaller yaşasın asosyal gençlik"  bu laftan edenler arasında ben varmıydım hatırlamıom ama en son 42 saat hiç kalkmadan bilgisayar başında oturma rekorumu kırdıkdan sonra söylemiş olabilirm :)

Fakat gün itibari ile tamamen karşıyım buna yanlız hala bu tip adminlerimiz var mesela nicki Decamero... ile başlayanlar gibi :D

Hayatta güzeeell tahribattada işler tıkırıntsa paranında a.k nası olsa hayattan güzeli varmı ha??

Lady'm seviyorum seni...

Son 1 ay yaz okulu yüzünden baya kaldım nette vala doğru :) Tbt kapalıyken Ogame diye bi oyuna sardırdık baya bi kişi sabaha karşı 6 da yatıp 8 de kalkar olduyduk :) En son oyunda kapak oldu bana hzuah screen :)

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fizilal
    fizilal's avatar
    Erkek

Hayatımın en zor yılını geçirdim... Şükürler olsun ki yüzümün akıyla çıktım... Bundan sonra bu kadar zor bi yıl olmamasını diliyorum... 15 ders verdim bilgisayar dışında bir bölümde yüksek lisansta bir yıl bitti.. Çalışmama fırsat olmadı ve kısaca zordu... Her ne olursa olsun:

BENİ YARATANIN YAŞADIĞIM HERŞEYDE BANA ÇOK ŞEY ÖĞRETTİĞİNİ GÖRDÜM.

Bu dönem bitti ve bu dönem hayatımdaki gerekli gibi görünen gereksiz insanlar çıktı. Daha az ama adam gibi adamlarla hayata devam ediyorum:))) Bunların başında da HOLY var 5 yıllık sağlam bir dostluk oldu...

Herkes hoş bir seda duymak ister...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

arkadaslara ulasmaya calıstım

evlendim

cocucugum oldu bı erkek

tahrıbatı yokladım cok kez

adsl modem taktım eve

5+1 aldım sımdıde nothıng else matters dınlıom arada bı steve wonder gırıyo araya stayıng alıve falan bee gees ten mına koyıım ozledım eskı ortamı paslanmısım bıraz fıkırler toz altında kafamın ıcı bır hengamedır gıdıyo acılacaz yavas yavas nabalım hosbulduk hemde oole bı tesadufu oldu kı aynı ılk uye oldugumda kı gıbı

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek

Metal olaraktan, Thrash, Death, Black,Power daha başka Grindcore, Hardcore, Gothic tarzlarda müzkler dinledim.

UO ya başladım ve bırakamadım...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek

hayatimda cok fazla $eyin degi$tigini soyleyemem...

ama her gecen gun yeni tecrubelerim oldu, bunlari olumlu olarak kendimce kullanmaya cali$tim....

i$e ba$ladim, i$ hayatinin aslinda cok ta acimasiz olmadigini gordum.

cali$kan olmanin neler getirip, neler goturdugunu ogrendim, i$te cok ba$arili olmaya giderken, bir bakmi$siniz ki, sosyal hayat denen $eyin hayatinizdan daha da kaybolmasi ve sabah ak$am cali$manin ne kadar gereksiz oldugunu anladim. (di$ardan bakildiginda mutlu gibi gozuken ama mutsuz olan bir insan olmaya ba$liyorsunuz)

neler yapamadim?

sosyallikten cok uzak olunca, sevgili arama veya bulma gibi bi $ansin mumkun olmadigi konusunda ne kadar beceriksiz oldugumu anladim.

bilgisayardan biraz uzakla$tim, daha cok okudum, daha az yazdım...
    tahribat acildi, boyle bi konu gordum, biraz rahatlamak icin bunlari yazdim, sanki en yakin dostum misali.

gunluk olarak kullanmaya ba$ladim burayi ;)

nox...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

Ultimaya başladım, bıraktım. Kendimi metallica ve iron maiden live videolarına verdim. Berbat forumlar gördüm hüzünlendim.. Bi dolu siyasi kitap okudum. Öss yüzünden bi dolu kavga ettim. 3 kız eskittim... Msnde mikrofonla millete şebeklik yaptım.

Ama hiçbişey burası gibi değil(2. kız belki burası gibiydi:))

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

okulum geçen yıl bitti ilk başta herşey çok güzeldi sonradan sıkılmaya başladım okulu özledim bunalıma girdim intihar ettim, ölümden döndükten sonra hayata farklı bir gözle bakmaya başladım, asp öğrenemeye çalıştım, webwiz forumu geliştirtirerek kendi portalımı yazdım, tahribat.biz sitesini açtım, webwizin style açığını buldum, boş işlerlerle uğraştım...

Bundan sonraki hayat felsefem dünya zikime minare herkesin ötüne, artık bunalıma girip kendime zarar vermektense bu dünyanın a.k...

Şu anda hayat ile bir sorunum yok, hayatı seviyorum, yaşamayı seviyorum artık pes etmem, pes ettiririm!!!

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

neler yapmadimki Türkiyeye gittim uzun bi tatil yaptim 6 ay kadar sonra hayatimin anlami ile tanistim nisanlandim bu yaz evleniyodum vaz gectim seneye artik tekrar alamanyaya geldim

üniversiteye dewam etme karari aldim gittim biraz ,sonra yine vazgectim ara verdim türkiyeye gittim köy hayati yasamaya karar verdim doganin tam göbeginde kaliyordum acilen yine almanyaya gelme olayim cikti tekrar geldim bunlarin disinda ege türküleri biriktirdim,türkü manyagi oldum diger hoslandigim tarzlardan sogudum

hayatin insana ne güzel dersler verdigini bi kez daha anladim...Allah sonumuzu hayir etsin.

Laaaaaan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FuriousBuLL
    FuriousBuLL's avatar
    Erkek

Programlamaya verdim kendimi; mesleğimde önemli gelişmeler kaydettim kısacası. Her neyse, tahribat kapanmasın bir daha. Bunalım stres yapıyor bende.

Mazeretim var: asabiyim ben.
Toplam Hit: 12861 Toplam Mesaj: 54