folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribat.Com Minecraft Server - Kale Savaşları 2

Tahribat.Com Minecraft Server - Kale Savaşları 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

minecraft işi TBT  de bi türlü başarılı olamıyor bende anlamadım gitti

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Arkadaşlar sunucu hazırlanıyor ve pluginler yazılıyor. 1-2 günde olacak iş değil acele etmeyiniz. Mümkün olan en kısa sürede bitirip teste açmak için uğraşıyorum.

The king is bleeding.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

j4x beni de ekler misin..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

heves kirmayin geç olsun güç olmasın. Bu arada minecraft 1.8 çıktı :) yeni moblar yeni itemler :) ama gönül isterdiki 1.8 olsun sv

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

up, durum ne

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

j4x puluginleri yazıyor bende diğer yandan map ile uğraşıyorum kaledir yerlerdir filan.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Yapım devam ediyor bi kaç güne teste yetiştirmeye çalışacam. Bu arada bukkit sitesi toz duman :) mahkemeye vermemi ararsınız, tüm developerların işi bırakması mı. bu son minecraft serverimiz olabilir :P

The king is bleeding.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek
    j4x bunu yazdı

Yapım devam ediyor bi kaç güne teste yetiştirmeye çalışacam. Bu arada bukkit sitesi toz duman :) mahkemeye vermemi ararsınız, tüm developerların işi bırakması mı. bu son minecraft serverimiz olabilir :P

bu sıralar tbt ye bu konuya bakmaya giriyorum :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

j4x giremediği için açıklama yapma olayı bana düştü, server hazır sayılır çok yakında açılacak detayları j4x sonra açıklayacak.

4 faction var, birinin lideri Holy diğerlerine LİDER aranıyor, isteyen konuya yazsın..

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı

j4x giremediği için açıklama yapma olayı bana düştü, server hazır sayılır çok yakında açılacak detayları j4x sonra açıklayacak.

4 faction var, birinin lideri Holy diğerlerine LİDER aranıyor, isteyen konuya yazsın..

Holy pembe takım mı oldu gene :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 44851 Toplam Mesaj: 253