folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribat.Com Murid/Muride 'Lerine Özel DEV CEKILIS.

Tahribat.Com Murid/Muride 'Lerine Özel DEV CEKILIS.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Birkac gundur yazamadim.

Cok eglenceli bir cekilis oldu. Sanirim en banli ve en eglenceli cekilis bu oldu. TBT tarihinde bu kadar kisinin banlandigi baska bir konu yoktur (:

Adima eksizolukte mesaj yazmis birisi. Harbiden de rekor kirdik.

Adima tek tek konu acanlari banlayarak ikinci bir rekora daha imza atmami isteyenler oldu ama bu kadar banin uzerine ikinci bir bani kaldirmazdi site :)

Katilan, özellikle kazanamayan ban zevkini yasatan herkese tesekkurler.

https://www.tahribat.com/Members/HeyQirs da ayrica tesekkurler 32 tane cekilis icin ürün tedarik etti.

underzero tarafından 11/May/20 16:55 tarihinde düzenlenmiştir

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Kargo konusunda yardımcı olucak kımse var mıdır yoksa surat ile gönderim yapıcam ortalama 14 lira gibi bişey diyorlar kargo başı fikirlere açıgım

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

https://eksisozluk.com/underzero--2575841

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

Kargo konusunda yardımcı olucak kımse var mıdır yoksa surat ile gönderim yapıcam ortalama 14 lira gibi bişey diyorlar kargo başı fikirlere açıgım

kanka 24 tldir o. standart evrak gönderi fiyatı :|

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ahahahaa bak ya

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

https://www.r10.net/off-topic/2009195-ucuza-kargo-gonderme-detayli-650-tl-2.html

MNG ile 6,5 TL ye mal oluyor. Bi incele istersen ordan kod alıp sana iletebiliriz

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

Kargo konusunda yardımcı olucak kımse var mıdır, yoksa surat ile gönderim yapıcam, ortalama 14lira gibi bişey diyorlar kargo başı, fikirlere açıgım.

tosun bunu yazdı

Katılıyorum

Ucuz kargo'yu ben hallederim, ulaşın bana.

~@~

@UnderZero ^^D` ekşi'de tıpçı filân diyorlar yahu. o.O,)

Gerçi, gerçi geçenlerde paylaşılan video'da kamera, @ShockMan'a dönmeden önce görünen kişi olarak sen, portre ve posture olarak hafif tıpçı'lara da benzemiyor değilsin.( niye uzattıysam; tıpçı'lara benziyorsun).Aynı video'da, Çok değişik bi şekilde geriye doğru bir esne yi şin vardı.^^`

RitmFarbRacourci tarafından 11/May/20 23:23 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Bildiğim kadarı ile under bu adamın kıvırcık olmayan saçlı haline benziyür.

Sakallarına akdüşmüş underzero'nun :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

bre @Aress , o daha çok  Robin(?) Williams'in yerli versiyonu, gibi duruyor. 

@Under.. , Avatar'ındaki gözlüklü emmi'ye yakın plan'da yüz'ce, ama özellikle Gözlükler çok benziyor. vücut bi değişik. şişman desem,  şişman değil; zayıf desem,  zayıf hiç değil. öyle değişik birşey. hafif,  panda gibi. ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 12/May/20 01:35 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Ulan şu zamana kadar dondurmadan bile bedava çıkmadı.

Toplam Hit: 255980 Toplam Mesaj: 637
cekilis