Tahribat.Com Sitesindeki Açıklar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek

Yauw yeni aklıma geldi olm şimdi anladımda bu yaptıkların ne işe yarıo deişik deerler yazmak

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    alpin2003 bunu yazdı:

Yauw yeni aklıma geldi olm şimdi anladımda bu yaptıkların ne işe yarıo deişik deerler yazmak

Zekinin teki cıkıpta md5leri kırmaya calışmasın die..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

hackleyin a.k.

bi dk beklemeyin deilmi rene?

ftw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

abi ağzı olan konuşuyor ne bu böyle :D

sanki adamların kullandıkları Web Wiz Forumları daha mı güvenilir ne bileyim.. Phpbb Dahamı güvenilir.. önüne gelen açıkları söylüyor.. şu Sözüde Sakın unutmayasın..

"  İyi bir Hacker Açıkları Kendine Saklayan Hackerdir.. "

Buraya geLipte Gövde Gösterisi yap.. bu acıklardan sanki adminlerin haberi yok mu war... Adamların Bildikleri Bişeyler Warki Bu Postları Silmiyorlar : ) yoksa 100 kere silinirdi

Kimseden Korkumuz Yok..

Dibine Kadar TAhribat Çıyız Anasını SATIYIM !!!!

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    pezevenk bunu yazdı:

hackleyin a.k.

bi dk beklemeyin deilmi rene?

He yaw bak ne güzel söledin..

Madem var acığı :D hacklesinler.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockipsiz
    rockipsiz's avatar
    Erkek
    holyannoy'da bilgisayara reset atan adamlar gezio ortalıkta ya içim cız ediyo. kodları incelerseniz her kapadığınız pencere için bi kaç tane daha açılacaktır. yani alt+f4'le bi yere varılmıyo. ctrl+alt+del yaparak explorer.exe'yi kapamanız sorunu çözecektir... (yaw ukalalık olarak görmeyin bunu nolur :))

Always with me, always with you...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    La rene werdiin linke bi giriyim dedim, reset atmak zorunda kaldım... Insan uyarı fln der. :) Tahribatın o kadar düşmanı war ama hala sapasağlam duruor, demek ki neymiş, zibidilik yapmamalıymışız...

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek

Senin o içinin cız ettii elemanlar sen daa klavyede yazı yazmayua çalışırken kitap yazıodu

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockipsiz
    rockipsiz's avatar
    Erkek
    dostum sende biliyorsun ki bu işlerde ne kadar eski olduğun deil ne kadar iyi olduğun önemlidir. benim klavyeyle tanıştığım zamanlarda yaşıtlarım birbirlerine sapanla taş atmaya çalışıyodu. nese konuyu deiştirmeyelim. forumda atışmak kolay. tahribat.com'u bu zamana kadar hacklemeye çalışcan çok oldu. kimisi çok yaklaştı kimiside kısmen başarılı oldu ama tahribat.com hep ayaktaydı (hosting sorunu hariç, sanırım siteyi tek kapatabilen onlardı :))

Always with me, always with you...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

herseyinizi save edip tiklayin 

( edit: kapanmi$ )

Toplam Hit: 6667 Toplam Mesaj: 23