Tahribat.Com Toolbar(Tm)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    güzel olmuş üzel. işe yarar

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazrail
    kazrail's avatar
    Erkek

Ne yapmaya çaıştığını anlamadım karedeşim ama neyse kısacası o p/o/r/n/o sitelerinin ne işi var "bizim"tolbarda tahribata üye olmak onlara meraklı olmak anlamına gelmiyor heralde ayrıca buna yaptım denmez yaptırdım demek daha doğru bunun için klavyede yazı yazmayı bilmek yetiyordur....

edit:Düzenleme için teşekkürler...

Ayrıca proglamlama dilleri ile alakalı birşeyler olursa güzel olr ve talaep için sürekli editlenen mp3 veya filim arşivi gibi neyse vesslesam...

Ey üç yüz seneden sonraki yüksek asrın arkasında gizlenmiş ve sâkitâne Nurun sözünü dinleyen ve bir nazar-ı hafî-i gaybî ile bizi temâşâ eden Said’ler, Hamza’lar, Ömer’ler, Osman’lar, Tâhir’ler, Yûsuf’lar, Ahmed’ler ve sâireler! Sizlere hitap ediyorum. Başlarınızı kaldırınız, ‘Sadakte’ deyiniz. Ve böyle demek sizlere borç olsun! (...)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

internetteki arkadaşlara en çok girdikleri siteleri sordum ve bu cvplari aldım şimdi oraya girmek istemiyorsan tıklamazsın yada tahribat üye olup o sitelere girmek isteyen olursa onlar için de kolaylık olur toolbari kendim de kullanıyorum ve örneğin mynete giricem tak diye tıklıyorum XxX siteleri kaldiriyorum galiba onlar rahatsız etti seni _? başka rahatsız eden varsa söle kaldırıyim ve girdiğin diger siteleri verirsen onlari da eklerim benim amacım tahribata üye herkezin kolayca istediklerine ulaşmasıdır başka birşey deil.

zaten konu başlığında da dediğim gibi istediklerini söleyin o yönde değitireyim.

XxX siteleri kaldırdım tool barı güncellersen kalktığını görürsün ? 

başka birşeye takıldıysan söyle ona göre editleyim? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazrail
    kazrail's avatar
    Erkek

yok teşekkğrler kardeşim iyi yapmıssın siteler için teşekkürler davamını dilerim..

Ey üç yüz seneden sonraki yüksek asrın arkasında gizlenmiş ve sâkitâne Nurun sözünü dinleyen ve bir nazar-ı hafî-i gaybî ile bizi temâşâ eden Said’ler, Hamza’lar, Ömer’ler, Osman’lar, Tâhir’ler, Yûsuf’lar, Ahmed’ler ve sâireler! Sizlere hitap ediyorum. Başlarınızı kaldırınız, ‘Sadakte’ deyiniz. Ve böyle demek sizlere borç olsun! (...)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    ben de yapmıştım zamanında ama unuttum şifresini :D
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=41149&Sayfa=1

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

bence en iyisi browserinizin başlangıç sayfasını http://www.tahribat.com yapmak :)

Bundan iyi toolbar mı olur... Başlangıç sayfası Rulzz :=) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    spyrex bunu yazdı:
    -----------------------------

bence en iyisi browserinizin başlangıç sayfasını http://www.tahribat.com yapmak :)

Bundan iyi toolbar mı olur... Başlangıç sayfası Rulzz :=)

ben Opera nın ana sayfasına alışık oldum için tek tıkta  istediğim siteye giriyordum ama firefox a geçtim imagesupload için ama bi eksik vardi oda siteleri illa 

tek tek yazmak zorunda kalmam bende toolbar yaptim ama arkadaş ekledim bazı siteleri beğenmemiş : (  halbuki aramizda öyle sitelere girenler de olabilir sonuçta

yaş ortalamasi çok yüksek bir site :P

yakında torrent siteleri için tek arama bölümü geliyor v3 =) az kaldi eklenmesini istediniz torrent arama sitesinin link ini verin ekliym =)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    + olarak bişi ekletmek isteyen warsa buraya yazsın yada pm yolllasın =)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

konuyu nie hortlattın ki :D 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı:

PanxeR bunu yazdı:

konuyu nie hortlattın ki :D

operada bir sıkıntı yaşadım yani aslında anlamsız bişiama işimie çok yarayan tekrardan firefox a geçtim ve biraz eklenti zamanı :D

oyüzden hazır elimin altındayken yapayim dedim ztn ekliorm şuan bişiler

Ve son hal

Toplam Hit: 2665 Toplam Mesaj: 22