folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com Tshirt 2011 Tasarımı - [ Yeni Tasarımlar Bekleniyor]

Tahribat.Com Tshirt 2011 Tasarımı - [ Yeni Tasarımlar Bekleniyor]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

http://www.tahribat.com/Forum-Tahribat-Tshirt-2011-Tasarim-Yarismasi-Guncelleme-08-06-2011-No-2-139530/ konusunda tshirt tasarım konusu acmıştık

Bu konudaki mesajlardan yola cıkarak

http://www.tahribat.com/tshirt2011.asp sayfasındaki tshirt tasarımlarını toplamıştık.

Bu tasarımlardan arka taraf için tasarımı belirledik...

Tshirtin arka tarafı aşağıdaki gibi olacak. Tasarım DanielKoo ya aittir. Kendisine teşekükr ederiz, Fotoyu özellikle küçülttüm üstüne tıklayarak büyük halini inceleyebilirsiniz...

http://www.tahribat.com/misc/arkatshirt.png

Fakat ön taraf için

Carbure2 yi firma tshirtine benzediği için

Daniel Koo 1 ide orjinal olmayan bir tasarım olduğu için eledik.

Geri kalan tasarımlarda özellikle inci çizgi ve yazılarla yapılacak baskıların, baskı ile görüştükten sonra özellikle ilerde yıkandığında bozulabileceğini ve tasarımın dökülebileceği görüşünü aldığımızdan dolayı malesef iptal etmek zorunda kaldık...

Şimdi;

Tshirtin ön tarafının tasarımı için, İçerisinde 8-10 punto yazı gibi, küçük boyutlu yazılar yada ince çizgiler vs olmayacak, en fazla 3 renk tonu kullanılabilecek bir tasarım için yeni bir arayış içerisindeyiz.

http://www.tahribat.com/Forum-Tahribat-Tshirt-2011-Tasarim-Yarismasi-Guncelleme-08-06-2011-No-2-139530/ konusundaki tasarım şartlarına bağlı kalarak yeni tasarımları olan arkadaşlar var ise, çok seviniriz.

Ön tarafıda belirleyebilirsek en kısa içinde basım dağıtıma geceğiz...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Renenin Notu :

Evet bir gecikme oldu, Fakat hem arka hem ön için bir tasarım yaptık, baskıcıda demosunu yaptık sonra beğenmedik iptal ettik vs gibi olaylar olduğu için geciktik. Üstüne birde 1 hafta kadar bir cenaze işi için uğraşmak zorunda kaldım, Eğer yeni tasarımı halledersek 1-2 hafta içinde dağıtıma başlarız inşallah.

İkincisi tekrar tekrar aynı soruları sormaya gerek yok, Tshirti gri yada mavi yapabiliriz ama hangi gri yada mavi sorusuna cevap veremeyiz 20 renk mavi 20 renk gri var bu sebeple tek renk olabilir, ya siyah yada beyaz...

Neden bir seçmiyoruz Sorusunun şöle bir cevabı var : Yapılan tasarımlar bir web sitesi gibi değil yada bir poster değil, burada gelen tasarımları baskıcı ile görüşerek değerlendirdiğimiz için, sadece tasarım değil aynı zamanda uzun süre dökülmeyecek, sağlam olarak bir tasarımda seçmeye calışyıoruz bu sebeple direk oylama yapmıyoruz...

Neden geçen senekini basmıyoruz :  Arkadaşlar bu senede bir yapılan bir işlem, ondan bu kadar üzerinde duruyoruz, tekrar tekrar ince eleyip sık dokuyoruz. Geçen senekini basacaksak hiç basmamamız daha makül :)

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

bu gidişle kışa hazır olacak galiba:S

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Neden illa Siyah Olmak Zorunda :( Başka Renk Thisirt Olsa Olmazmı Hocam Renkler Değişin lütfen ayrıca 0 yaka yerine slip yaka daha makuldur yaz için

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yönetim niye bize seçme özgürlğü vermiyo

yönetim istifa :))

Tek Bir..! :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Mycity bunu yazdı:
    -----------------------------

Neden illa Siyah Olmak Zorunda :( Başka Renk Thisirt Olsa Olmazmı Hocam Renkler Değişin lütfen ayrıca 0 yaka yerine slip yaka daha makuldur yaz için

ya rene'ni yerinde olsaydım hepsini sallamıştım amk. ya hocam hiç mi takip etmiosun okumuyorsun. 50kere tartışıldı bu konu amk dendiki siyah olucak 3ton olucak. 0 yaka olucak ya. adam iyi dayanuyor vallahi.

adam siyah diyor hala tartışma çıkarıyorsunuz niye siyah niye siyah diye 50kere tartışıldı her basımda tartışıldı. gözünüzü seviyim gidin o zaman Mavi den LCW den alın istediğiniz gibi t-shirt.

daha ne gereği var böyle bişi demeye etmeye ? !

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@BlackApple'ın notu: ozaman yeni tasarım yapacaklar bilişimle bilgisayarla ilgili bi tasarım yaparsa iyi olur. Kod mod internetle alakalı olsun bizi yansıtsın

2008deki tasarım olsun +1

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Mycity bunu yazdı:

hoca bence pembe olması lazım ve V yaka altına askılı giyeriz?

zaten müridlerin çoğunun saçlarıda uzun gelen giden pandik atar artık :))

@black var zaten 2.sini kimse almaz ama bende yok diyorsan o senin problemin :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

yönetim niye bize seçme özgürlğü vermiyo

yönetim istifa :))

Tek Bir..! :)

-----------------------

seçilme özgürlüğü veriyormu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

BlackApple bunu yazdı:

@BlackApple'ın notu: ozaman yeni tasarım yapacaklar bilişimle bilgisayarla ilgili bi tasarım yaparsa iyi olur. Kod mod internetle alakalı olsun bizi yansıtsın

+1 yep yep 

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

Twitter bunu yazdı:

BlackApple bunu yazdı:

+1 yep yep 

+1000 bencede bu iyimiş bakalım sonuclar ne olacak :)))

Toplam Hit: 22709 Toplam Mesaj: 145