folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com Üyelik Alımları Kapanmıştır... [Güncellendi -4]

Tahribat.Com Üyelik Alımları Kapanmıştır... [Güncellendi -4]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Üyelik alımları kapanmış, herkezin kefil hakları sıfırlanmıştır...

Mevcut üyelerin ve çömezlerin performanslarını ve hangilerinin gerekli hangilerinin gereksiz olduğunu artık daha rahat göreceğiz...

Özel Not:  teşekkür butonu olan ezik siteler bigi teşekkürler yazıp durmayın, gerekli yazacağınız bişi varsa yazın yoksa okuyun geçin daha hayırlı olur :) zaten ilk işim siteye bu tarz gereksiz mesaj yazanları aşşağıdaki kutucuğa yerleştirmek olacak...

http://img233.imageshack.us/img233/3384/11wj5.jpg

Güncelleme 2:

yazıqqqqqq, gerenqsiz

aßi sen nabtın ayh=) o vantiLator ne öyLe (:

tarzında yazan muridlerin alayını siteden silecem...

Saçma sapan konu acan, aylardır sitede olmasına rağmen her konusunu genele acan muridleride anınca silecem...

Başlıkları alakasız ve bi bakarmısın, tarzında yada tek kelimeden oluşan sallama başlıklar acanlarında tamamını siteden silecem...

Güncelleme 3-4:

Bildiğiniz gibi banlandığınız zaman profilinizde siyah bir bölüm oluşuyor... Zamanı geçmiş veya silinmiş banlar site tarafından 90 gün sonra silinmektedir...

Fakat bu 90 gün içerisinde 3 kereden fazla banlanan muridler, sitenin  gidişatını bozduğundan dolayı, ABye girene kadar banlanacaktır, Duyurulur...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Hocam yaa al benimkilerin çömezliklerini üye olsunlar sora bişi yapacaklar benim başıma patlıcak :D

Ben akıllandım kara bi leke olarka o küfür profilimde duruo..  :|

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_Y
    C_Y's avatar
    Erkek
    Çok çalışmam lazım çooooook : ))

Yok artik...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    bnde çömezlikden cıkdım hadı hayırlısı her gun kac elamn uye oluyodu sıteye yaa öyle :S

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    hayırlısı bakalım msne kefillik için ekleyenlerden kurtuluyoruz o zmn :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Yaklaşık olarak ne kadar süre kapalı kalıcak peki?Eskiden tahri-key uygulaması vardı herkese verilmiyodu o şekilde üye olmak mümkün olucak mı bu süre zarfında?

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Moon_Shine bunu yazdı:
    -----------------------------

renegadealien bunu yazdı:
    hocam teşekkür butonu olan ezik siteler bigi teşekkürler yazıp durmayın, gerekli yazacağınız bişi varsa yazın yoksa okuyun geçin daha hayırlı olur :)

hojam te$ekkur butonu olan her site ezik degilya :B..

not; benim sitede var.. 

la ne oldu tuz ruhu muhabbeti merak ettim gittinmi doktora 

edit: haklısın hocam senin konuyu bian unutmuştum e gerekli basın acıklamasını ordan bekliyoruz artık 

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    sor geç  :D

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    yazim yanlisi var rene. tamamen olacak :P uygulama da hayirli olsun.. senin icin buyuk zevk :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek
    ne zamana kadar sürecek bu gerçi kimseye kefillik vermedim kefil olmak istemem ama merak ettim

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    yeni bi sistem düşünülüyor mu? veya sağlam bi sistem düşünelim mi?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 14196 Toplam Mesaj: 83