folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com"Da Google Adsense Uygulaması Kullanılabilinir!!

Tahribat.Com"Da Google Adsense Uygulaması Kullanılabilinir!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    pezevenk bunu yazdı:

ir2 bunu yazdı:

saçmalamayın lan... ne parası hiçbi müride para yatırtma söz konusu olamaz rekalm alınır bence yukarıya olabilir yani... yada güzel bi sponsor doritos gibi bilmemne gibi iyi bi sponsor alırsak hoş olur...

ir2 de para kalmamış galiba  hehehe

muhahahaha onda para vardi da yilbasi aksami bitirdi. nerdeyse postu zedelecekti ir2 :)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek
    Sponsor Olayında  Ben Size Yardımcı Olabilirim Tıklama Başına Üye Lik Sisteminiz Var mı ?

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    BY-PCkopat bunu yazdı:

Sponsor Olayında  Ben Size Yardımcı Olabilirim Tıklama Başına Üye Lik Sisteminiz Var mı ?

Lam sustum 1 saattir. Cigicigide istediğin maili hacklerim diye dolaşıyordun , benim MSN e 1 hafta süre biçtiydin , hacklenen bir resellerda Tithack in yanında askerialan.com da vardı. Nesinde sponsor oluyon ? Öptüm kardeş

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek

hacklenen bir resellerda Tithack in yanında askerialan.com da vardı. Nesinde sponsor oluyon ? Öptüm kardeş ............. Demişsin.

Biz Hiç bir Zaman tithackle yanyana bir ressellerda bulunmadık biraz iyi bak bunda sonra nette gördüklerine KArdeşim. Sponsor Olarakta Ben Olmuyucaktım ayda 200 ytl vermeye zaten gücümüz yetmez ben sadece sponsor bulurum dedim. Senin Cigicigi deki msn olayına gelince o yazıların hiç birini ben yazmadım yazan kişiyide bulduk. Bunları Kürşatta biliyor. Fuuzybin e sorabilirsin de

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Beyler adsense uygulaması düşünüyorum ama farkli bir sekilde.

kullanicinin karsisina bir gunluk ziarette tas catlasin 3 kere cikacak bişey

yada her sayfada görebilecegi ama cok kücük yer kaplayan birsey olabilir.

Elde edilen gelirin tamami yine siteye ek hizmetler koymak icin harcanacaktir.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek
    valla adsense olayı şu aralar ii para getiriyo arkadaşın dandirik sitesi bile ayda 100 dolar'dan fazla getiriyo tahribat.com gibi kullanıcısı yüksek bir yer elbette daha fazla gelir sağlıyacaktır sonuçta site için kullanılacak ....

You think the game is over ? It has just begun ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek

dediginiz gibi $u anda en mantikli yontem adsense...

adsense yontemini; ziyaretci trafigine gore ucret odeyen bir sistem olarak biliyorum ben, eee tahribat'in da ziyaretci sayisi gozonune alinirsa, cok akillica bir fikir olur...

sitenin surekliligi acisindan faydali olacagi du$uncesindeyim, valla tahribat kapali olunca insan internette dola$ip duruyor, adam akilli forum ariyor ama yok...

$u ho$ ortamin surekliligi icin tam destek veriyorum....

nox...!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

yok hocalar tahribatın şimdilik bildim kadarıyla maddi sıkıntısı yok olursada biz destek çıkarız ad-sense falan gereksiz... hem tasarım açısından hemde her sayfa açılışında googleads mı yüklencek...

holy nin dediği gibi olursa en fazla 3 kere çıkıcak bişi olursa olabilir bence

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    daha bu konu açıldığında soylemiştim ben maddi destek olmak isteyenlerden ben para toplayacağım sonra o paraları sitenin geleceği için yapılacak olan toplantılarda kullanacağım

ftw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek
     aga seni sürekli bir para toplama olayının içinde görüyorum takdir ediyorum seni :) ehuheue köşe olacan valla böyle :P

You think the game is over ? It has just begun ;)
Toplam Hit: 6020 Toplam Mesaj: 31