folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribatın Kapatılması İle İlgili Nette Bir Yazı

Tahribatın Kapatılması İle İlgili Nette Bir Yazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek

Müridler tahribatın kapıtalması ile ilgili nette cyber-warrior da şöyle bi yazıya rastaldım..Siznle paylaşmak istedim..Sonunda ergenokoncu yaptılar bu siteyi bulaşmayan bi biz kalmıştık..

Komanda nickli kullanıcıdan..

tahribat com sitesi mahkeme kararı ile kapatıldı. Mahkemeye açılış için başvursalarda bir daha sanırım açılmaz.

Tahmini sebebim ise Ergenekon davası nedeni iledir. Bir çoğunuza komik gelebilir , o da nerden çıktı şimdi diyebilir . Ama tahribat ın adı ergenekon davasında da geçiyor. Evet gerçekten komik ama geçiyor. Belki bu yüzden kapatıldı veya başka mp3 yayınlama şuydu buydu ondan kapatıldı tam bilemiyorum.

Ben size olayı anlatayım siz karar verin.

Bir tane şüphelinin ergenekondan emir aldım emminiyet müdürünü öldürcez silah lazım gibi absürd msn konuşmaları ve şu dosyayı nerden aldın , şunu nerden tanıyorsun gibi tahribat com dan aldım, tanıyorum gibi ifade vermesi yüzünden kapatıldığını düşünüyorum.
    Ayrıca iki hack sitesinin daha isimi geçiyor.

Merak edenler ergenekon iddianamesini internetten bulup çeksinler.

Ergenekon iddianamesinin 3. bölümünün 384 . sayfasında yer alan vatan bölükbaşoğlu ile ilgili 15 sayfalık kısımı okusunlar. 389 da tahribatın da adı geçiyor.

Bu çocuk ya msn de saçmalamış veya ciddi bir şeyler var. Msn de silah arıyor , şunu öldürücem , bunu öldürücem diyor. Ya hayal gücü fazla veya ciddi ciddi bir şeyler var. Sizde okuyun kararınızı verirsiniz.

Sonuçta terör örgütüne üye olmaktan ceza verilmesi isteniyor.

Siz siz olun msn de olsa şakada olsa şunu öldürcem bunu öldürücem gibi muhabbetlere girmeyin. Şekil a da görüldüğü gibi bu tür olayların şakası dahi olmaz.

Bu arada dosyada adı geçen 2-3site daha var.Onlarda yakında mahkeme kararı ile kapatılır sanırım.

Benim anlamadığım bu msn konuşmalarını nerden buluyorlar. Bildiğim kadarı ile hackla uğraşan bu türden çocuklar msn log tutmazlar. İlginç..

Aman arkadaşlar dikkat edin.Msn de olsa absürd , saçma konuşmayın.Daha önceki cinayet işleyenler çocukların internet bağımlısı olmaları , internette insanlar ile iletişime geçip ,emirler alması ve cinayetler işlemesi nedeni ile devlet doğal olarak bunları ciddiye alıyor..

Saygı ve sevgi

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oxily
    oxily's avatar
    Erkek
    dogru yanlari var .

Zamanı gelir herşeyin belli olur akla kara.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

arkdaşım bu yazı bizi cw için kötü konuştutturur. ama biz ağzımızı bozmayalım... hepsine koca bi bsg diyelim yeter...

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

aLayina isyan ölümüne beşiktaş derim ben

Boşversene meyve veren agaç taşlanir

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    aslında düşünce mantıklı geliyor.. ergenekon topiğinin bir etkisi olabilir tüm bu oalylar zinciri... Exca yıda Ergenekon Kolpanamesi diye açtığı topikten dolayı almasınlar dicem ama amq topika çıldığı gün kapatıldı site bu ne hız ://

edit: amq ergenekon topiğinden olsa neden narkotik alsın içeri piskolojim bozuk acaip komplo teorileri üretiyorum bu ara :|

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    walla idanameyi okuyamadım ama düşünce hiç bi zaman suç olmaz insanları düşündüklerinden dolayı icraat olmadığı sürece kimse yargılayamaz..

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vay hıyar vayyy

edit:  REHA MUHTAR : şimdi ben buna vay hayvan vay derim ama sonra rtük bizi kapatıyor o yüzden ben buna vay hayvan vay diyemeden programı sonlandırıyorum iyi geceler türkiye her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa :)) 

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek
    yaw madem msn de konuşulmuş bole birsey tahribat ile ne alakası var bi uye birşey yapınca bu cezayı sitemi cekecek allah aşkına

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Waay be şimdi tahribatın ismi iddianamede geçiomu :| Yuh artık...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    Orda gezdiğim faln yok sadece nette ne gibi yankı uyandırdı ona bakamk istemiştim..goole tahribat kapandı yazan herkes bu başlığı görebilir..BÖyle bi itham beni gerçekten kırdı..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Excanın verdiği linkten iddianameyi indirdim ve ne ilginçtirki tam 384. sayfa boş :| Bi gariplik var bu işte ... Yada o sayfanın boş oldunu bilen birisi ölesine dalga için yazdı bunu :|

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
Toplam Hit: 31816 Toplam Mesaj: 107