Tahribat'ın Tasarımı Kaymış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

Sırf ben de mi öyle anlamadım ama sağ ve sol sidebar'ın en üstteki divlerine bakarsanız divler yukarı doğru kayık

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

hocam o nasıl bir çözünürlük ? 800x600 mü kaç o ? :D

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    baristbt bunu yazdı

+

Neresi kaymış :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    baristbt bunu yazdı

+

Neresi kaymış :)

yukarı kaymış üst taraf gözükmüyor

hocam mac kullanıyorum pro ondan mı anlamadım çok büyük değil ekran

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek

Pek tabi çözünürlük düşük olunca göze hoş gelmiyor. Tasarım kaymış gibi gözüküyor. Bende aşağıdaki gibi gözüküyor. Sorun yok :)

Bundan sonra yolumuz düz olacak. Bizi kimse durduramayacak. İnsan büyüdükçe daha da büyümek istiyor. Birgün gelecek hiçbir yere sığmayacağım. Yeni işler düzenledim. Dünyaya ün salacağım. Ben işimde kral olmak istiyorum. Ben kralım evet kral yeraltı dünyasının kralı. Siz dostlarım benimle büyüyecek benimle zenginleşeceksiniz. Dünyaya hakim olacağım ve ben buna layığım. https://t.me/+E1ahtStRTvo1N2Q0
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    arabaci88 bunu yazdı

Pek tabi çözünürlük düşük olunca göze hoş gelmiyor. Tasarım kaymış gibi gözüküyor. Bende aşağıdaki gibi gözüküyor. Sorun yok :)

hocam senin de aynı resimli forum yazanın en üstüne bak birde destek@tahribat.com'un olduğu sidebarın en üstüne bak üst menünün altında kalıyorlar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı
    arabaci88 bunu yazdı

hocam senin de aynı resimli forum yazanın en üstüne bak birde destek@tahribat.com'un olduğu sidebarın en üstüne bak üst menünün altında kalıyorlar

hocam tasarım böyle

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

bende aşaüıdaki şekilde. hala göremedim neresi kaymış :)

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Mobilde ana sayfa  çok köyü 10 gündür 

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Mobilde ana sayfa  çok köyü 10 gündür 

Memento Mori
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

tahribatın tasarımı kaymaz, kayamaz. sizin pcler bozulmuştur.

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
Toplam Hit: 3289 Toplam Mesaj: 21
tahribat tasarım