Tahribatın Yeni Tarzı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    tahribat.com un altındaki KOKDEN ile başlayan cumle yanlış. Tamam belki font Türkçe karalterler içermiyor olabilir ama en azından KÖKTEN olması gerekir.. Ayrıca üst kısım oldukça hoş dururken alt kısmın da aynı formatı yakalaması gerekir kanaatindeyim. Bir de tahribat.com yazısında layer ayarlarında transparent - mavi geçiş arasında biraz oynama yapılsa hiç fena olmaz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    Üst MAvi Yanlar Kırmızı Ortalar sarı palyaçoya döndü yukardakı banner Maviye çalıyor hafiften kırmızı olan yerlerde öyle olsa sarı olan yerlerde yada Hepsi Sİyahımsı olsa Mükemmel olurdu ...

eskilerden kim kaldı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    bnce tum hersey guzel olmus arasıra deişiklik iidir bide burası tdk.gov.tr diil ki tum imla kurallarına uyalm

çocuktum,büyüdüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlmorA
    AlmorA's avatar
    Erkek
    öncelikle merhabalar ben eskiden burlardaydım, sorunlar nedeniyle netten uzaklaştık, şimdi yenden üye oldum filen feşman.
    Eskiden aytek işaretli kanlı bir kılıç vardı. Sorması ayıp ona ne oldu :) Böyle sadece renklerde uyumsuzluk gördüm başka da göze çarpan pek bişi yok kökden haricinde.

NOT: Yeniyim.

mat2yi 25 tane yapmadan HUKUK FAKÜLTESİ"ni KAZANAMAZSIN. Çalıııış.. mat1"i full yapsan nolacak git türev integral çöz. mına godumun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    o kılıc az once kalktı

çocuktum,büyüdüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    kökden yazmışım bu banner eski baya tuxu koyup attım bugün sırf değişiklik olsun die artık baymışdı eski banner renkleri holü düzene sokucak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRReSs
    ToRReSs's avatar
    Erkek
    üst tarafla yeni awatarlar güsel şimdilik başka değişiklik göremedim,alt tarafta üst ün tonlarında olsa daha güzel olur bence...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Toma2Gm
    Toma2Gm's avatar
    Erkek
    bayadan beri girmiyodum tahribata güzel olmuş adminlerin eline sağlık, ama soldaki mermi görünümlü grafikler biraz daha özen gösterilse güzel durur. ama şikayetim yok güzel olmuş.

Profile Tıkla Anlarsın?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    bence cok hoş olmuş:))

eline sağlık ir2 :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    tahribat.com un altındaki KOKDEN ile başlayan cumle yanlış. Tamam belki font Türkçe karalterler içermiyor olabilir ama en azından KÖKTEN olması gerekir..
    -----------------------------------------------------------------------------
    Çok doğru söylüyorsun hocam Süreksiz sert ünsüzlerle biten kelimelere bir ek geleceği zaman yumuşama kuralı uygulanamaz

kök+den ------- kökten
    çorap+cı --------- çorapçı
    kaşık+cı ----------- kaşıkçı
    gibi
    Ama özel isimlerde bu kural uygulanmaz.

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bu adamın niye öss yi kazanamadıgı belli oluyor : )))))

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
Toplam Hit: 17413 Toplam Mesaj: 154