folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Tahribatta Herhangi Bir Niki Banlamak İçin Yöntem Anlatıyorum

Tahribatta Herhangi Bir Niki Banlamak İçin Yöntem Anlatıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

üzmeyin nikomu ya. zaten şurada biz bize kaldık. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

ben de tahribatın bir açığı mı var diye girdim başlığa :D sanki kullanacakmış gibi :P

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

keşke olsa liste kabarık :D sende varsın konu sahibi o listede :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    Nikoteen bunu yazdı

Haw he he anlat... Tedbir amaçlı alakasız bir niki banlamana izah getir önce de diğer konuları belki konuşuruz özelden.  

Boş işler güçler diyenler bir gün siz de haksız yere banlanacaksınız ben bir tbt bağımlısı olarak birşeyleri değiştirmeye çalıştım ama görüyorum ki mümkün değilmiş. Verdiğim rahatsızlık için kusura bakmayın herkese iyi forumlar. 

şimdiye kadar neyi değiştirebildik , şimdiden sonra değişecek na to kefari,na to mermari"

=++     √

^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 21/May/19 19:21 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

Github linki beklerken ne çıktı.

Konuya gelecek olursak. Böyle bir şey yapan kişi banlanip. Satılığa çıkarılan hesaba dokunulmaması lazım. Hesap onun bile olsa bir hesabı kalmış olur. :)

Under hocam bir gün teamviewer ile bilgisayarına baglanayim da admin panelini goster. :)

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Hey gidi eski günler...

İndia İndia !
Toplam Hit: 9095 Toplam Mesaj: 27
tahribat ban admin