folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat‘Taki Anasayfa Konu Bütünlüğü

Tahribat‘Taki Anasayfa Konu Bütünlüğü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

site yönetimi donanım, programlama, network vb. konuları istiyor anasayfada. diğer güncel klasik konular özellikle son düzenlemelerden sonra pek istenmiyor.

film paylaşımları ve diğer güncel konularda müridler  konu açmaya çekiniyorlar.

bence bu durumun tahribat'a zararı olacak  . ilerleyen zamanlarda hit düşürebilir tahribatın sadece bu konular üzerinden işlemesi.

Benim önerim anasayfada sadece yönetimin istediği gibi bilişim teknoloji vb. konular çıksın. ayrıyeten anasayfanın bir köşesinde bilişim, teknoloji  dışı konular adı altında bir başlık olsun . bu başlığa tıklayınca bilişim teknoloji dışı konular sayfası açılsın .

Anasayfada bu konular görünmesin dediğim gibi bu başlığa tıklayınca 2. bir sayfa açılsın . Kafa karışıklığı giderilsin . Bilişim, teknoloji  dışı konularda müridler diğer forumlara yönlenmesin .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    yanlış algılama ama bu biraz bölüyomuş gibi sanki forumu hani tamam forumda herşey ana başlığında ama sanki yemek yenirken çocuklara küçük bi masa hazırlanır büyükler ana masadadır bunu çağrıştırdı bana :D ya da bi geçişin basamakları gibi önce orası küçük masa olur sonra ağırlık orada olduğu için(teknoloji dışı) orası ana masa olur sonra tahribat amacından ya da bilişim ve teknelojiyle ilgili bi site olmaktan tamamen çıkıverir gibi. şu anki karma yapısı iyi bence bununla beraber forum alt yapısında ana başlığa göre takip etmek mümkün
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Warez sitesine dönüyor film falan :D

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yönetim film paylaşılmasını yada istek yapmayı yasaklamıyor müridler. Zaten yüz binlerce hit almış konunun altına gidip oarada iste sağlam arşiv olsun diyor. Silinen konu loglarında zaten silinme sebebi de sağlam arşiv olsun diye  silindi yazıyor.

Müridler yavaş yavaş alışacaktır her şey için konu açmamaya.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Tbt nin hite ihtiyacı varmı ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

lordvader89 bunu yazdı:
    -----------------------------

Yönetim film paylaşılmasını yada istek yapmayı yasaklamıyor müridler. Zaten yüz binlerce hit almış konunun altına gidip oarada iste sağlam arşiv olsun diyor. Silinen konu loglarında zaten silinme sebebi de sağlam arşiv olsun diye  silindi yazıyor.

Müridler yavaş yavaş alışacaktır her şey için konu açmamaya.

-----------------------------

film örnekti sadece bütün genel güncel teknoloji dışı konulardan bahsediyorum.

ya bu şekilde iyi değiştirmeye gerek yok diyen müridlerin son açtığı konulara bakıyorum bir tane teknoloji bilişim konusu yok. bu da çok ilginç bir ayrıntı.

ayrıca hit konusuna gelince tahribatın reklam almadığının ben de farkındayım. hitten kastım bu konulardaki  kısıtlamalar her konuda tahribata gelen müridleri diğer forum sitelerine yönlendirecek . burda programcı vs. olduğu kadar diğer konularla alakalı adam da var. bir de bu açıdan düşünün. sadece webmaster programcı vs. yok tahribatta.

ayrıca yine anlaşılamayan bir nokta bakın siteyi yarıya bölelim filan demiyorum .ana sayfayı ikiye bölmek gibi filan algılamayın . ana sayfada teknoloji dışı konular belirmesin . görünmesin ama tek bir tıklamayla bu konuların olduğu ikinci sayfaya geçelim .

sonuç itibariyle bu sadece bir öneridir. herkes kendi fikrini söyler.genel kanı belli olur. ergen ağzıyla tartışmaya gerek yok kendi aramızda.

Tahribat.Com - Software & Internet Security, Yazılım Bilişim Bilgisayar ve İnternet Güvenliği  bu tanımlama yazısı referans gösteren arkadaşlar için: bunu yazan alttaki konu başlıklarını da yazdı ...

Genel

Gündem - Güncel Konular

Derin Konular

Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler

Eğitim / Ödev / Bilimsel Döküman

İş - Güç, Takas - Alışveriş

Hukuk Soru - Cevap

Vukuatlar

Aşk ve Edebiyat

Geyik

Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    böyle iyi

We can be more, we can be much more.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

walla  bence ana sayfa dediğiniz gibi 2 ye bölünsün tüm kategorilerin özelliklerine göre, warez ve teknoloji gibi bölünebilir.

mesela ana sayfadaki konuların ilk 20si teknoloki

sonraki 20 si warez içerikli olabilir.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Tahribatın asıl amacını kavramadığın için böyle düşünüyorsun.Hit konusuna gelince tahribatın hit kaygısı olmadı olmazda.

Bazı muridler sırf 2 kuruş kazanacağım diye bokunu çıkartıp aktif forum konularını sırf download konuları ile dolduruyor.Yönetim bence çok doğru düşünüyor.

Daha çok güvenlik, Eğitim, Bilişim Teknoloji tarzında konuların her zaman en üstte olmaları daha önemli bu site için.

Zaten film muzik indirmek isteyen gider torrentten v.s yerlerden indirir

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    <title>Tahribat.Com - Software & Internet Security</title> 
    <meta name="description" content="Tahribat.Com - Software & Internet Security, Yazılım Bilişim Bilgisayar ve İnternet Güvenliği">

baska yoruma gerek var mi?

az insan çok huzur.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

film video paylaşıp ne yapacaz? film isteyen divx sitesine koşsun la

yada müride özel anasayfa olayı getirirlsin.

"bea"
Toplam Hit: 4359 Toplam Mesaj: 28