folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Takı Toka Dükkanı Açmayı Düşünüyorum Fikirleriniz Nelerdir?

Takı Toka Dükkanı Açmayı Düşünüyorum Fikirleriniz Nelerdir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

kanliparmak bunu yazdı:
    -----------------------------

Poet bunu yazdı:

kanliparmak bunu yazdı:

Poet bunu yazdı:

seagate189 bunu yazdı:

Madem 2 kişisiniz sermayede uygun.Tekel bayii açmanızı öneririm ama uygun yer bulursanız tabi karlı bir iş arkadaşa açtık 1 ay önce maşallahı var dükkanın çok iyi kazanıyor :D ama dediğim gibi uygun yer bulursan

Artık takı toka işleri pek tutmuyor yani çok merkezi biyerde değilse..Tekel için uygun bir yer bulursan parası çoktur

tekel işi burda kar getirmez kardeş yozgat küçük fazla gelişmemiş bi memlekettir :):):)

Durum başka ozaman hacı :) Ozaman bence biraz daha geniş olabilir mesela kırtasiye malzemeleri falan gibisinden

kardeş kırtasiye çok fazla burda yaa :):):) bi arkadaştan bu işin kar oranı yüksek felan diye duymuştum nasıl bir iştir bu gümüşçü fikirlerinizi almak istedim sadece :):):)

Hayırlısı ozaman hocam,iş yapar elbet :) Kolay gelsin smdiden

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Ortaköyde meydana açarsan parayı bulursun yada antalya alanya bodrum gibi yerlerde yada istanbul sultan ahmet yada turuzmle ilgili olan yerlere

çok karlı bir iş olduğunu söylemeliyim sana aşırı derecede kar getirisi var ama yerini tuturursan bir kaç yıl içinde ikinizinde rahata kavuşacağının garantisini verebilirim ama ortaklık işi biraz kötüdür kardeşi kardeşe düşürür.

Ben yapmadım ama bu işi yapan bir kaç arkadaşım oldu onlardan biliyorum istersen sana ucuza getirebilirler takıları aracı olabilirim.

FuCk yOu System..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

ganyan bayisi aç nerde olursa olsun iyi kazandırıyor :D

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

her seyden önce enine boyuna ortaklık işini düşün.

dükkan 2. plan

çok samimi arkadasım akrabam yegenim kardeşim geç bunları   önce ortaklıgı bir düşün dükkana bakarsın sonra

(dürüst samimi ortaklıkda beraket vardır. kimse ortaklık yapmasın demiyorum  sorun öyle adam varmı)

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliparmak
    kanliparmak's avatar
    Erkek

poet kardeşim teşekkür ederim :):):) dick kardeşim sanada teşekkür ederim açtığım zaman ulaşırım sana tabi açarsak :):):) ortaklık işine gelince salak bi insan olduğum söylenemez fakat dediklerinize katılıyorum ortaklık işi kötü ama şöylede bir durum var bu işlerden hiç anlamam kardeşim arkadaşın deneyimi var o yüzden ortak açıyorum yoksa bende sevmem ortaklık :):):) bide yozgatta bu tür şeyler pek olmaz çocukta temiz çocuktur kazık atacağını sanmıyorum :):):) bana ayda 2 milyar para versin yeter fazlası şimdilik onun olsun :):):)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliparmak
    kanliparmak's avatar
    Erkek

mRBerkay bunu yazdı:

ganyan bayisi aç nerde olursa olsun iyi kazandırıyor :D

ganyan bayiisi felan bana göre değil hacı :):):)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliparmak
    kanliparmak's avatar
    Erkek

kady bunu yazdı:

her seyden önce enine boyuna ortaklık işini düşün.

dükkan 2. plan

çok samimi arkadasım akrabam yegenim kardeşim geç bunları   önce ortaklıgı bir düşün dükkana bakarsın sonra

(dürüst samimi ortaklıkda beraket vardır. kimse ortaklık yapmasın demiyorum  sorun öyle adam varmı)

kardeşim haklısın keşke imkanım olsa yapabilsemde tek başıma açsam :):):)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    roccocan
    roccocan's avatar
    Erkek

hocam takı toka işi yapmayı düşünüyosan dükkan tasarımın biraz renkli pembe kırmızı tonların ağırlıklı olduğu bol  işıklı bi yer olsun tavsiyem bu şekilde..

Eğer başka bi sektör arıyosan iç giyim, çorap, piijama, boxer satım işine gir o iştede para var...

ALLAH yardımcın olsun...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliparmak
    kanliparmak's avatar
    Erkek

roccocan bunu yazdı:

hocam takı toka işi yapmayı düşünüyosan dükkan tasarımın biraz renkli pembe kırmızı tonların ağırlıklı olduğu bol  işıklı bi yer olsun tavsiyem bu şekilde..

Eğer başka bi sektör arıyosan iç giyim, çorap, piijama, boxer satım işine gir o iştede para var...

ALLAH yardımcın olsun...

kardeş takı tokada karar kıldık yaa fakat ben kararsızım dükkan tasarımı konusunda sıkıntı yok ilgi çekmek benim işim yüksek okulda elektronik bölümünü bitirdim ışıklar ledler benim işim :):):)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

oto yıkama aç sermayesi düşüktür.Batsanda zararın çok olmaz incik boncukla uğraşması zordur + ortakla zor bu işler.allah kolaylık versin

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
Toplam Hit: 9830 Toplam Mesaj: 45