folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Takim İsimleri Kullanilitsa Telif Hakkina Girer Mi ?

Takim İsimleri Kullanilitsa Telif Hakkina Girer Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Millet selam.

Bir projede takimlarin isimlerini ,  mac analiz vs gibi seylerde kullansak sikinti olur mu ?

Atiyorum manchester barcelona macini analizini yaparken bu takimlarin takimlarin isimlerinin kullanimi icin izin almak getekir mi ?

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Kullandırılsa !

Nikoteen tarafından 22/Tem/18 18:37 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

Kullandırılsa !

Beyinsizis biz hocam yaw aklimiz ermiyor....

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Bilgi verebilecek biri var mi hocalar ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Giriyordur bence, iddaa takimlara telif oduyor diye hatirliyorum. Bide pes2010da miydi neydi, manchester city yi man blue gosteriyodu, telif alamamisti diye hatirliyorum

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    Metanet bunu yazdı

Giriyordur bence, iddaa takimlara telif oduyor diye hatirliyorum. Bide pes2010da miydi neydi, manchester city yi man blue gosteriyodu, telif alamamisti diye hatirliyorum

EyvAllah hocam. Sikintiliz gibi duruyor o zmn riske gerek yok. Ama belki birileri yapmistir, sormustur diye konu acayim dedim...

Cvp için tesekkur ederim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

onu bilmem de, ümraniye santralde öz fenerbahçe işkembe salonu var. eski de bir mekan.

öz fenerbahçe işkembe salonu ile ilgili görsel sonucu

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı

onu bilmem de, ümraniye santralde öz fenerbahçe işkembe salonu var. eski de bir mekan.

öz fenerbahçe işkembe salonu ile ilgili görsel sonucu

Fenerbahçe ayni zamanda bir semt adi hocam.

@dhmm rica ederim hocam

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Maç analizi için takımdan izin almak, telefon analizi için apple dan izin almak gibi. Onlarca yüzlerce haber  Blog sitesi telif mi ödüyor, ödemeyen risk altında mı? 

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Maç analizi için takımdan izin almak, telefon analizi için apple dan izin almak gibi. Onlarca yüzlerce haber  Blog sitesi telif mi ödüyor, ödemeyen risk altında mı? 

Yahu iste Fenerbahce 1 Besiktas 1 yazacam ve altina analiz.

Yada tahmin mac mac kac biter diye. İste İste  sordum

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Millet selam.

Bir projede takimlarin isimlerini ,  mac analiz vs gibi seylerde kullansak sikinti olur mu ?

Atiyorum manchester barcelona macini analizini yaparken bu takimlarin takimlarin isimlerinin kullanimi icin izin almak getekir mi ?

gırer

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 1730 Toplam Mesaj: 20
telif hakki