folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Taksimde Ki Beleş İnternet..

Taksimde Ki Beleş İnternet..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niashzed
    niashzed's avatar
    Erkek
    Geçen haftasonu bi iş için istanbula gittim.Yanıma pederin laptopunu da almıştım.Orda arkadaşlarla dolaşırken bi arkadaş laptopun işlemcisini sordu bende intel centrino dedim.Adam aldıbilgisayarı bi kaç dakka sonra bi baktım internete giriyor.Şaşırdım valla hemde baya hızlıydı..Eğer dowload yapacaksanız istiklal caddesinde bi cafeye oturun saniyede 70-80 KB indirebilirsiniz.

Allah"tan hayatlarını fasaryadan bir takım projelerin peşinde heba etmiş sözde hackerların gaz döküp sakallarını yakıp kıskançlık krizlerine girdikleri bir sitede değilim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    o sadece bi tanıtımdı bi haftaydı.intel yakında centrino ile p4 deilde celeron üzerine yoğunlaşmayı planlıyo.note-booklar 1 kg ye falan düşecek.ayrıca 802.11g henüz yaygınlaşmamış bi protokol onu da yaygınlaştırmak için böyle bir tanıtım yaptılar.

benim bildiğim kadarıyla wireless protokolü 802.11b olanlar bağlanamıyodu.sadece 802.11g bağlantıyı destekliyodu.falan işte

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    hangi cafeydi bu?

hani şu istiklalde aşşaya doğru giderken sağdaki sokaktaki cafemi? hani şu 2 ci katta olan

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ra_Mu
    Ra_Mu's avatar
    Erkek
    bu konunun başlıkla ne alakası var ?

http://www.tatangalar.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedDragoN
    RedDragoN's avatar
    Erkek
    İGDAŞ, Koçnet ve Cisco teknolojisi ile internete kablosuz olarak istiklal caddesi boyunca dizüstü bilgisayar ile ücretsiz bağlanılabiliyordu.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    burculi bunu yazdı:
    -----------------------------
    hangi cafeydi bu?

hani şu istiklalde aşşaya doğru giderken sağdaki sokaktaki cafemi? hani şu 2 ci katta olan
    Gel Kahve ısmarlıyım sana :) 2megabit internet hızlı yere götürürüm seni :)) Ayyyy

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    daha gitmem istiklaldeki cafelere

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    burculi bunu yazdı:
    daha gitmem istiklaldeki cafelere

Gel kız ben götürürüm seni :) ne o ? beğenmedin mi beni muah

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    tamam decameron çok ısrar ediyorsan gideriz ama önce enişten gelsin askerden beraber gideriz oldu mu kardeşimmmm

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spec
    Spec's avatar
    Erkek
    burculi bunu yazdı:
    tamam decameron çok ısrar ediyorsan gideriz ama önce enişten gelsin askerden beraber gideriz

zuhaaaaaa.... ewt ewt beraber gidin asker anılarını dinlersiniz... zuhahaha ne laf sokmush amaa..:Pp

Tanrı TÜRK'ü Korusun
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    barbun
    barbun's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bu forumda henüz yeniyim ama bir konuda sizleri bilgilendirmek istedim.
    normalde internetten fax modeminizin kapasitesi üzerinde bir dosya indirmeniz teknik olarak mümkün değil. ama sizin indirmek istediğiniz dosya daha önceden sizin bağlı olduğunuz server üzerinde bulunuyorsa (yani başka biri daha önce onu indirmiş ise) o zaman 50-100kb/s ile indirmeniz mümkün olabilir. ama bu sizi kandırmasın. ilk defa indirilen bir dosya 5-6 kb/s seviyesini geçmeyecektir. bilgilerinize.....

Haklıyım Haklısın HACKLI.
Toplam Hit: 3845 Toplam Mesaj: 13