Taksitle Telefon Almak(Nasil)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

peki bu fiyatlara alinabilecek hangi telefon var.(1200tl) ram onemli foto vs cok sart degil onemli olan takilmadan tikir tikir calismasi. note 2 kullanicisiydi hanim

Ram çok kafaya takıyorsan Zenfone 2 bakabilirsin. Ama ekran kalitesi ve kamera kalitesi kötü demedi deme. Zaten madem o kadar düşük beklentin var 700 liraya General Mobile 4G al geç hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Taksitle gram altın al, altını sat, telefonu peşin al.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

3 ay önce ben aldım çöyle oluyor samsungun bi banka ıle taksıtlendırmesı var fatura ıle gıdıorsun taksıtlendırıorlar tek cekımı nedir bılmorum ama banka ısmını sımdı. Birde nakit avans cekebılırsın kredı kartından onu 9 taksıt seklınde odeyebılırsın 

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

vatan bilgisayar odeabankla anlasmali.. cok ufak bi farkla taksit yaptirablirsin.. 

ornek lenovo p70 icin 35 lira faiz alindi..

bugun bi de bi mail geldi 14-15 kasimda faizsiz olarak yapiliyor.. tam anlayamadm onun mevzusunu.. ögrenirim.. hangi telefonu istiyosun ona gore arastiririm.

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Telekom abonesiysen 24 ay taksitli j5 falan vereyim ayfon falanda var gerçe

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek
    dertli bunu yazdı
    csr288 bunu yazdı

vatan dan tek çekim yap bankayı ara 

taksitlendir 

yapmazlar. elektronik alışverişine taksit yok

ben yaptım oldu . vatan olması gerekiyor , faturada telekominakasyon yazmadığı sürece taksiklendirme yapılır . 

siz genede satış danışmanına sorun banada vatanda çalışan söyledi 

kart cardfinans idi 30 tl karşılığında 9 a böldüm 

csr288 tarafından 13/Kas/15 23:24 tarihinde düzenlenmiştir

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

general mobile android one nasildir. birde meizu dikkatimi cekti p70 de guzele benziyor armidir bunlarin kullanicisi aramizda

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

peki bu fiyatlara alinabilecek hangi telefon var.(1200tl) ram onemli foto vs cok sart degil onemli olan takilmadan tikir tikir calismasi. note 2 kullanicisiydi hanim

http://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi4-16gb-4g-lte-P71899521 xiaomi mi4 incele derim.. bende kullanıyorum mükemmel bir cihaz..

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Taksitle gram altın al, altını sat, telefonu peşin al.

Beyler saçma sapan kredi çekip paranızı kaptırmayın fazla fazla. Kredi faizine vereceğiniz paradan daha azını kaybedersiniz gram altın satışından. Hem elinizde nakit para olacağı için ikinci el e de yönelebilirsiniz.

Örnek vereyim: 10gram altın 1062TL peşin fiyatına kredi kartına 9 taksit.

Kuyumcu şu an altın 99.76 TL ise 97 - 96TL den alır en az.

Kredi çekseniz 1000TL de en az 150 TL faiz ödersiniz. (250 TL ye kadar çıkıyor)

Bu şekilde (altın alarak) 100TL zararınız olur o da en fazla. Hemde para elinizde nakit olur. (ikinci el alabilme avantajınızda olur)

Ayrıca internette daha ucuzada alırsınız gram altını ondanda eminim. Hele indirim felan yakalarsanız oh ne ala.

Bi ara arkadaş bu kupon işleriyle altın alım satımı yapmıştı. Bi günde 400 tl felan kar ettiydi. Kupon altındada geçerliydi. Birde taksitlendirerek almıştı :D

DrKill tarafından 14/Kas/15 02:18 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ticari kredi kartı bulup 9a kadar böldür.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
Toplam Hit: 2099 Toplam Mesaj: 24
telefon telefon taksit