folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Almak İsteyen Aklında Sorusu Olan?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Almak İsteyen Aklında Sorusu Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Serkan ay başı yapıyoz özel sifortayı da hala diz göz ona karar veremedim. Daska on gün kaldı onu nezaman yenilemem gerek şu yoğunluğu atlatalım da aybaşı halledelim şu işi 

Yav he he
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Hocam aptala anlatır gibi anlatmışın ama bilale anlatır gibi anlatmanı rica ediyorum.

Ayakta tedaviyi aldığımı varsayıyorum.

-Mesela özel hastaneye gittim, 50-100TL baştan bi fark alıyolar, bunu vermeyecek miyim?

-Gittim endokrine, adam tahlil istedi, tahlil 150lira mesela, bunu vermeyecek miyim?

-Eşime sigortayı yaptırdım, 1. sene dolmadan gebe kaldı ama doğum 2. senenin içinde gerçekleşti, bu durumda sezaryanla doğumda para ödeyecek miyim?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Bu arada lazer , epilasyon falanda ücretsiz diye biliyorum özel sağlık sigortasında

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Bu arada lazer , epilasyon falanda ücretsiz diye biliyorum özel sağlık sigortasında

Hastanede çalışıyorum o dediklerini karşılayanı daha görmedim 

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

Hastanede çalışıyorum o dediklerini karşılayanı daha görmedim 

hahah :)) olsa keşke

@kaan 

1-Anlaşmalı Özel hastaneye gittn cebinden çıkacak tutar 12 TL
    2. Tahlillerin yine farkını vermeyeceksin Zaten teklif istersen orda yazacak diyecekki"Doktor Muayene, Röntgen, Laboratuar Tetkikleri ve İleri Tanı Yöntemlerine ilişkin giderler Ayakta Tedaviler kapsamında değerlendirilir. Ayakta Tedaviler kapsamında sadece Doktor Muayene tekbaşına kullanılabilir. Doktor muayenesi ile ilişkisi olmadan gerçekleşen teşhis yöntemleri ve tetkiklerkapsam dışıdır."
    3. Son Adet Tarihi baz alınıyor hocam yani Türkçesi 2. poliçeyi yeniledikten sonra çocuk çalışmaları başlamaları Daha nasıl anlatayım bilemedim :)

Başka sorun olursa cevaplamaktan mutluluk duyarım

@erdem358 Hocam nerde kalmıştım sanırım özel sağlık yapacaktık haftayla beraber teklif oluşturalım Daskı dert etme ben yenilerim onu hal ederiz parasını sonra

@chirkin01 Önceden hastalık varsa kapsam dışıdır bunu genelde saha satış kanalları anlatmaz sadece sattıkları için adam derki kalbim var tamam amca yaptır git kalpden ameliyat ol karşılayacaz :D sonrada sikayetvar.com da karşılamyor şikayetleri yığınla dolar

- Evet arkadaşım Allianz tamamlayıca sağlıkla anlaşması olan hastaneye gidersen giriş ve çıkışın sadece 12 tl olacak bu ücreti zaten devlet hastanesinede gitsen senden eczanede alıyor. Yakında kalkacak diyorlar bakalım kaanın 2. maddesinde tahliller için açıklama var

- 1 kişi 10 defa gidip 12 defa labaratuar yapamaz hocam yani yine aynı maddenin son cümlesi şu "Doktor muayenesi ile ilişkisi olmadan gerçekleşen teşhis yöntemleri ve tetkiklerkapsam dışıdır" yani labaratuara gidip bi kanıma bak bi şunuma bak durumu olamaz bunun gerektiğini doktor belirleyecek yazacak 10 defa doktor her muayeneyi kapsayan tahli vsler kapsamda

ama sonuç olarak her muayene haneye hasar olarak yazılaağından seneye sigortanıza vereceği indirimi götürdüğü gibi biraz üstüne koyabilir :) 

Gidişlerini ödemelerinizi Allianzım mobil uygulamadan takibini yapabilirsiniz. aynı durumda konumunuza ambulans vs hizmetide ücretsiz 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Diş tedavisi?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Diş tedavisi?

Gideceğin hastane anlaşmalı ise ve diş tedavisi varsa sgk ile anlaşmalı karşılar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Diş tedavisi?

Gideceğin hastane anlaşmalı ise ve diş tedavisi varsa sgk ile anlaşmalı karşılar

şu an ben normal bir dişçiye gitsem bana 400-500 fatura çıkaracak, sigorta yaptırsam da aynı fiyat. sigorta sadece poliçe başlangıç tarihinden sonra meydana gelen hastalıkları mı kapsıyor ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Diş tedavisi?

şu an ben normal bir dişçiye gitsem bana 400-500 fatura çıkaracak, sigorta yaptırsam da aynı fiyat. sigorta sadece poliçe başlangıç tarihinden sonra meydana gelen hastalıkları mı kapsıyor ?

mevcut olan hastalıkları yani tanı konmuşsa karşılamaz. bazı durumlar da da bekleme durumu söz konusu bahsettiği gibi hamilelikte bekleme şartı var.

dişte ki problem çürük falansa karşılayacağını sanmıyorum karşılasa bile sgk kapsamında anlaşma ile karşılar. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Freak bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Diş tedavisi?

mevcut olan hastalıkları yani tanı konmuşsa karşılamaz. bazı durumlar da da bekleme durumu söz konusu bahsettiği gibi hamilelikte bekleme şartı var.

dişte ki problem çürük falansa karşılayacağını sanmıyorum karşılasa bile sgk kapsamında anlaşma ile karşılar. 

Diş ve Gözlük kapsam dışıdır yukarıdaki yazdığımı unut

ama göz muayenelerini kapsar

Toplam Hit: 3105 Toplam Mesaj: 27
allianz tss tamamlayıcı sağlık