folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Tantum 50Mg 20 Draje Ve Yaşadıklarım.

Tantum 50Mg 20 Draje Ve Yaşadıklarım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

film için ayırdığım tüm çerezleri kendimi kaybedip yemişim okurken..sigarada elimde sönmüş .

dont think twice its all right
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Ordan çocukların yanına geçtim beni defalarca bıçaklayan çocuğa elimi uzattım "(onunda sol kaşı açılmıştı, elmacık kemiği içeri göçmüştü, sağ ayağını yere basamıyordu, kolu çatlamıştı)"

yarıldım yaa :D:D çocuk 2. el doğana dönmüş

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    golgi
    golgi's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam bi solukta okudum 

bende kolumdan bıçaklanmıştım ama senin gibi defalarca degil 

şimdi pek sorun olmaz ama biraz zaman geçsin acısı 

çıkar özellikle giyinirken falan  baya zorlanırsın 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

şaka maka iyi yazmışsın : ) insanı sürükleyen bi üslubun var.. bırak kavgayı sen az daha bişiler yaz olcak gibi duruo..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Hocam sen her akşam kavga et gelincede o gazla yaz. lan roman gibi okudum gerildim sanki ben yaşadım vaq.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Aslında mürid olmayan bu arkadaşınıza gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim. Ayrıca bu şansı bana sunan  korkarabatak senle ikimiz alayına gideriz. Kalın sağlıcakla...

tabi lan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Demeyecektim demeyecektim ama, multi account sakıncalı arkadaşım bence sen kendinede account al.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Merhabalar arkadaslar karsıdan yenı geldim :D gördümki yasadıklarımıza ortak olmussunuz tahribat ailesi olarak. arkadasım haplarında etkisiyle uykudan yoksun bir şekilde gerçekten çok güzel bi anlatımla sizleride konuya hakim kılmış.
    Bende tabi alkol oldugundan ben olaydan sora yasadıklarımızın bir kabus oldugnu, uyanınca geçeceğini düşünerek yolculuk boyunca uyudum. ama kalktıgım vakit kesinlikle ellerimin kırık veya ona benzer bi boklar oldugunu düşündüm çünkü parçalanma bi yana ellerim gerçekten resmen şişmişti komple. öyleki boş kafa yasadıklarımızı kaldırmaz diyerekten karsıdada biraya devam etmek istedim lakin ne biranın kapağını açabiliyorum çakmakla ne de biranın ağırlıgını ellerimle tasıyabiliyordum.

Yasadıklarımızın külliyen bir saçmalık olduğunu kesinlikle gereksiz muhabbetler oldugunu düşünüyorum. hepimiz açısından yasadığımız ve özgür oldugumuz için sükür edilmesi gerekn bir durumdu gerçekten.

Ben arkadasım kadar uzun yazmayacağım o herşeyi yazmıs zaten
    Benim bu olaydan ne çıkardıgımı soracak olursanız eğer ;

Arkadaslar

kesinlikle ifade etmeliyimki dünya üzerinde yasanan bütün istenmeyen olayların arkasında ne yazıkki alkol var ( bunu bizim için sölemıyorum hesapsızca bizi gözüne kesen alkolik şehir magandaları için sölüorum ) alkolun cesaret etkisi ve bütün vucudu ele geçirmesinden kaynaklanan etki. içmeyi bilmeyenler için sölüorum tabiki.
    alkol bütün ülkelerde serbest fakat cigara yasak.
    şimdi sorarım ey muridler
    dünyadaki bütün istatistiki veriler bile baz alındıgında cigarada suç oranı yoktur. ama alkol de ise edirneden karsa deyim ben size :S
    bunu bu şekilde uygar devletlerde parlemanto bazında geçen tartısmalarda ise devletlerin verdikleri çok at gözlüğü kullanılmıs bir cvp var :
    cigara işte efendim bir geçis evresidir beraberinde bütün kötü alıskanlıkları getirir. bunu şiddetle reddediyorum. bi kere salak sen serbest bıraktınmıki hiç bak hollandaya serbest suç oranı ne durumda nerdeyse yok gibi insanlar barıs içinde neyse sözü uzatmayım ben daha fazla

ilk yazıyı yazan arkadasım için bir gönüllü eski üyeden veya modlardan davetiye istemınde bulunayım pmden msj atarsanız ben mail adresini veririm arkadasımın  üye olmak istiyor . tşkler

tabi lan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

çevik kuvvet polisleri arkadaşın kafasına jobla vurması sonucu hayatını kaybetti. Ve ölüm sebebi olarak takılıp kafasını sivri yere vurdugu için olarak yazdılar. 

Polis değil ancak çevik kuvvet türkiyede or. çocugundna başka birşey değildir.  İşin kötü yanı o çevik kuvvet polisini dava etmemize rağmen bir bok elde edememiş olmamız. 

"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek
    Geçmiş olsun .

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
Toplam Hit: 24042 Toplam Mesaj: 70