folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Tantum Draje Hakkında

Tantum Draje Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FischExistenz
    FischExistenz's avatar
    Erkek

öle saçma sapan ilaçlar içipde karaciğerinizi sikmeyin çok halisilasyon görmek istiyosan magic muhsroom al 30€ temizinden kafanı yaşa bambaşka bi trip

uyuşturucu kullanmıyosan kimyasal sokma vicuduna doğal ürünlerle kafanı yap illa yapacam diyosan

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHEK1LC1
    SHEK1LC1's avatar
    Erkek

yaa maksadınız unutmak unutulmaksa ne ugrasıyonuz kafa yapacak diye..

LAROXYL  anti depresan  fiyatı 1 ytl. 

10 luk 20 lik diye satılır 10 mg  ve 20 mg yani 20 lik alın aksam 2 tane atın ertesi veya daha ertesi gün yataktan kendinizi kazıyın.

uyutur hemde cok pis uyutur.. halüsinasyonlar görüpte sapıtacagınıza uyuyun hem millete zararınız olmaz..

hemde bünye dinlenir.

Hüküm verildi...!!! KARISMA...!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    mcking bunu yazdı:
    -----------------------------

Mylitta bunu yazdı:
    ba$tan söleim antidotu yok ! ßence deneme.

farketmez öldürmedikçe naparsa napsın razıyım :) 

sen zaten ölmüşsün :)

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Tek kötü alışkanlıgım sigara onuda bırakmaya çalısıyorum.Bu yüzdendir ki anlamıyorun sizin gibileri.Nedir derdiniz arkadasım.Ne yapmış size bu hayatta bu kadar bir şeyleir unutma pahasını uyusturucu ilaç vs kullanmak istiyorsunuz.Hani kader herkese vuru gecer orası dogrudurda 17 yasındaısn herhalde profilidne öyle yazıyorda 17 yıl ne yasadın.Ailenden birilerini mi kaybettin,dermenasız bir hastalıgın mı var,dogustan sakat mı dogdun da bu yüzden herkes tarafından dıslandın ne oldu.Hani kendmi yerine koyuyorum 1 senede yasadıklarımı göz önüne alıyorumda eger bu saydıklarımı yasamıssan seni anlayamam ama onun haricinden anlarım ve sadece su gelir aklıma demekki ben sen olsaydın yada sen ben bu bu yıl intihar etmiştin.Bu kadarmı psırık bu kadar mı güçsüzsünüz hayat karşısında.Etrafınaza bakın ne hayatlar var hey gidi heyy..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheWorm
    TheWorm's avatar
    Erkek

ilk içişim 2sene önceydi :W strike denen götveren gel içek mnyak bse fln dedi içtk 20şer tane..yutması ayrı bi dert..bok gibi tadı var.neyse 30dk geçti etkisini göstermeye başladı.havaya bakıodm dalmışım güneşli günde şimşek çarptığını gördm :W altımıza sıça sıça gezdk 1gün..ak bi de uyutmuo gece gece yanımdan garip garip yaratıklar geçiodu..en son 1ay önce içmeye çalştım yutamadım :W 6posta kustum.o günden beri aspirin bile içemiorm.

Toplam Hit: 14148 Toplam Mesaj: 26