Tarife Önerisi - Çözdüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar hattım türk telekom. tarifem bitti. yeni paketler hep pahalı geldi. şimdiye kadar hep ortalama 20 tl civarı ödedim, ama artık 30 tl'den aşağı bulamadım. bu işleri yapan yada operatörlerden birinde çalışan arkadaşlardan yardım bekliyorum. ben kaza sonrası rahat konuşamadığım için az konuşma süresi, ortalama sms ve internet paketi olan tarife; fiyat olarakta yine ortalama 20 tl veya daha aşağısıda olur (: diğer operatörlere bile geçebilirim. gerçi vodafonede bana göre tarife yine 30 tl civarı, türkcell 35 tl. 

var mı yardımcı olabilecek baba yiğit (:

arkadaşlar bana önerdiği tarifelere tek tek baktım. bana göre tarifeyi buldum; s.e.ç. 500 1gb paketi her yöne 500 dk her yöne 1000 sms 1gb internet: 19 tl ohh be (: böyle bi tarife var herkesin bilgisi olsun (;

ajan1111 tarafından 30/May/19 19:20 tarihinde düzenlenmiştir

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kaza sonrası doktor onaylı engelli belgen varsa engellilere özel tarifelerden yararlanabilirsin.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/ozel-programlar/engelliler/Sayfalar/default.aspx

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ajan nasıl oldun ? operasyon nasıl geçti ? 

vodafonda bunlar gizli tarife diye geçiyor .  vodafon varsa deneyebilirsin. 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

ajan nasıl oldun ? operasyon nasıl geçti ? 

vodafonda bunlar gizli tarife diye geçiyor .  vodafon varsa deneyebilirsin. 

Hocam selamlar bende uzun zamandır vodofone kullanıyorum ama yakın zamanda mevcut tarifemin süresi bitiyor ve bana geçiş yapabileceğim bir kampanya sunmuyorlar faturalı kullanıyorum varmı önerdiğiniz bir tarife,

vodofone bayii üzerinden yapamadım telefon uygulamaları üzerinden de geçiş yapabileceğiniz tarife yok diyor Turkcell de maalesef çok pahalı, tavsiyeniz varsa paylaşabilir misiniz?

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

@mkyb hocam şimdiye kadar bu tarifelerden erişilebilir 2gb tarifesi kullandım. artık buda 30 tl 

@samaccc daha iyiyim hocam sağol. operasyonum bu sefer pek iyi olmadı gibi. vodafone yok hocam ama zaten vodafonenin bana göre en uygunu 25 tl buda tam yetmez gibi, ki 25 buna verene kadar 5 daha verir tarifemde devam ederim (;

@317şeref hocam en son bimcelle geçecem galiba. en uygunu o gözüküyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Operatörden faturalı hat kullanıpta istediği fiyatı alamayanlara önerim başka operatöre hat taşıma işlemi yaptırın ama anne kızlık soyadını bilerek yanlış verin. BTK bilgiler uyuşmadığı için numara taşımayı onaylamayacaktır.

Sonrasında sizin istediğiniz fiyatı vermeyen operatör sizi arayıp neden numara taşımak istediğinizi soracak ve size verebileceği en uygun fiyatı sunacaktır. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Operatörden faturalı hat kullanıpta istediği fiyatı alamayanlara önerim başka operatöre hat taşıma işlemi yaptırın ama anne kızlık soyadını bilerek yanlış verin. BTK bilgiler uyuşmadığı için numara taşımayı onaylamayacaktır.

Sonrasında sizin istediğiniz fiyatı vermeyen operatör sizi arayıp neden numara taşımak istediğinizi soracak ve size verebileceği en uygun fiyatı sunacaktır. 

bunu deneyeyim teşekkürler

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

ben kaşınmama taraftarıyım (: bi şekilde kendilerini haklı çıkarırlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Türk Telekom ile bu şekilde 37 TL den 17 TL ye düştü 10 GB 750 dk 750 SMS 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Türk Telekom ile bu şekilde 37 TL den 17 TL ye düştü 10 GB 750 dk 750 SMS 

Aynısını geçen ay yaptım :)

44 lira ödediğim tarife 60 olmuş ( taahhüt bitince ) aradılar. Dediler 12 ay taahhüt verin 51 den devam etsin , siz hat iptal talebi alın numarayı taşıcam dedim. 3 gün sonra aradılar 1000 dk , 1000 sms , 10 GB olan tarifemi 44 TL den 12 ay daha taahhüt verdik ... 2.hattimi da aynı ozelliklerle 44 TL den 12 ay 35 TL ye düşürdüm :)

İmza YOK !!!
Toplam Hit: 2252 Toplam Mesaj: 14
tarife önerisi