Tariqat_Sapiii

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suKo
    suKo's avatar
    Erkek
    Bu adminlerin adam ayırdıgı tartısması her yıl aynı dönemlerde tekrarlanıyor geleneksel oldu artık :|

Öyle bişeyin olmadığını bilip bu neden savunuluyor anlamadım:|

Kafam oldu galiba:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

Yöneticilerde insan onlarında nefisleri var arkadaşları var.

Ama eğer bu yönetici tbtde ise objektif olmak zorunda.

Hadi bende küfrediyorum ama yok akpye yok ona yok buna bir müride küfür etmiyorum direk "site içerisinde küfür" den 24 saat disko cezası alıyoru.Eyvallah sayılı saat tez geçer diyip sineye çekiyoruz tbtyi sevdiğimizden.

Sapık bu konuda haklı görünüyor aksini iddaa edemezseniz cezasının geri alınmasını istiyorum.

Ha yok burda babamızın çifliği istediğimiz atı koştururuz diyorsanız banada söyleyecek birşey kalmıyor.

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Konuda Gerçekten seviye epey düşmüştü tbt'ye yakışan yorumlar yazılar yazılmamıştı yazılmaması gereken şeyler yazılmıştı sapığa msn de de dedim zaten burada bu konu açılmadan destekten cevap beklenseydi keşke cümle alemi niçinde tbt adminine bunlar yazıldıktan sonra gerçekten zor gibi bence banın açılması adminlerin takdiri artık sevmedğin adminler olabilir ama bu hakaret edilmeseydi keşke 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

olivetti bunu yazdı:
    -----------------------------
    tolgasen seninle beraber 5 kişi banlanmıştı ve banlananlar arasında ateist olan arkadaşlarda vardı.

tolgasen tekrar banlanacaksın gibime geliyor. ateistlerle dalga geçmek amaçlı konu açıyorsun, sonra ban sistemini eleştirme amaçlı konu açtığını söyleyip konu içerisinde dalga geçenleri uyarmak yerine onlara katılıp hala dalga geçmeye çalışıyorsun. sonra adminler taraf tutuyor bıdı bıdı. haksızsın hala kalkmış yok ateist yok cart yok curt diyorsun. tariqat_sapiii'na gelince kaç kere profiline girdim yazacaktım gereksiz birisin diye gerek yok kalbi kırılmasın dedim. demekki bana göre öyleymiş yoksa banlanırdı boşver dedim ama sadece bana göre öyle değilmiş. mail gereken yere atılmış sen gelip niye konu açıyorsun ? bulur bi üyelik girer yani nolmuş ucunda ölüm yok ya niye takıyorsunuz sanalı bu kadar anlamıyorum. ayrıca konuya göre haklı görünüyor ama bi yanlış anlaşılma sonucu kalkıp bi admine sen şerefsiz diyorsan geri gelmeyi unut. haklıyken haksız duruma düştün işte, geçmiş olsun.

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Şu abidik linki veren şahsiyet tarikat sapığı :F her nekadar allah canını almasın dediysemde o link olayından sora,pek tanımasamda,okuduğum kadarıyla bi suçu yok nerdeyse.Bende destek veriyorum geri dönmesi için :F :)

:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    kod bunu yazdı:

o6u2 bunu yazdı:
    kod bunu yazdı:
    Sanırım bu forumda adminler inançsız olduğu için kendi gibi inançsızları kayırıyorlar diye gözlemledim, bu konu için demiyorum genelde.. Özellikle son zamanlarda forumdada çok tartışıldı :) (kişisel görüşüm)

sen 10 günde nasıl yaptın bu gözlemi ? kimsenin inancı inançsızlığı kimseyi ilgilendirmez, kimse de inancın kimde olup olmadığını bilemez..saçmalık..

gladio gibi eski bir admine de şerefsiz diyen adam geri gelse nolur gelmese nolur.., haketmiş demek ki..

Yeni üye olmuş olabilirim ama bu forumu 2006 dan beri belki dahada öncesinden beri güncel bir şekilde takip etmekteyim, yeni üye olmam tahribatla yeni tanıştım anlamına gelmez.

tamam..ama söylediğin yine de saçmalık

http://kocaer.me
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    o konuyu bende takip ediyordum madem resimleri koyuyorsun gelebilecek eleştirileride göze alacaksın. biri espri maliyetinde yorum yazdı. sonra "ayagım girsin" tarzı cevaplar yazıp adamın sessiz kalmasını bekliyorsun. haydi hata yapmış olabilirsin birde banlayan yöneticiyi şerefsiz ilan edip banın açılmasını beklemekte ilginç bir durum.

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek
    fazladan

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek
    tariqatta adam kayırma mı varmışmışmışmış.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bence Fena adam deildi, Geri gelmesini isterimde, Desteğe Çektiği Mail Yakışıksız Kaçmış Galiba.. Gladyo için Söylediği Sözler Pek Hoş Olmamış.

Haksızlıklar Olur arada bir Ama Abartmamak lazım, Hak Ararken.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 22028 Toplam Mesaj: 94