folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Tarlabaşına Gitmek Ya Da Gitmemek.

Tarlabaşına Gitmek Ya Da Gitmemek.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

hiç birşey olmaz seni yabancı gördüklerinden ters ters bakmışlardır:d

Ben her zaman girip çıkıyorum oraya hiç birşeyde olmuyor sadece millet fotorafım bozuk diye birşeyler satmak istiyor o kadar

gel dalga verelim hesabına ama sana şunuda söyleyim,oraya kurulan şirketten hayır gelmez seni tokatlarlar demedi deme:d

İşi yaparsın para yerine hava alırsın geri dönersin:d

FuCk yOu System..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dede
    dede's avatar
    Erkek

yorumları okuyunca tekrar bi yorum yapma gereği duydum.

-Tarlabaşı öyle düşündüğünüz gibi serseriye selam ver geç,önüne bak efendi ol şeklinde idare edilecek bi yer değil.Orası bi sektörlerin merkezi resmen.

(gasp,darp,fuhuş,hırsızlık.. :D:D:D )  Şimdi öyle bi ortamda yanındaki kıza laf atma ihtimalleride önünü kesip tokatlamalarıda yüksek ihtimal.Hadi tokadı yedin

aradın polisi geldi kahraman türk polisi aldı adamı sence o adama ne yapabilirler ? Dava açarsın en fazla onu yapmazsan o gece nezarette kalır.Peki şunu

soruyorum sen o adamı polise verirsen bidaha ordan geçebilir misin ? Geçersin ama çok afedersin : Sikerler :D

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

diCk bunu yazdı:
    -----------------------------

hiç birşey olmaz seni yabancı gördüklerinden ters ters bakmışlardır:d

Ben her zaman girip çıkıyorum oraya hiç birşeyde olmuyor sadece millet fotorafım bozuk diye birşeyler satmak istiyor o kadar

gel dalga verelim hesabına ama sana şunuda söyleyim,oraya kurulan şirketten hayır gelmez seni tokatlarlar demedi deme:d

İşi yaparsın para yerine hava alırsın geri dönersin:d

Referans olarak gitsene adamla..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

357 al tak beline aga :| çift küteden aşağısı kurtarmaz orayı, he burayı bilmeyenlerde atıp tutmasın hacı hüsrev tarla başı gibi yerlerde insan yok orası 1 ada yabancı düştümü........

Sonra şey manisi var bilirmisin, dünya bir deniz biz bir gemi bir daha gelirsek..  :|

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Öyle diyorsun giderim yakında aslında bana ama onu kandırırlar boşu boşuna yol parasına ziyan olur

tarlabaşına kurulan hiç bir şirket normal bir şirket değildir,benimde bildiğim şirketler var orada hepsi gayrimeşru:d

Ben giderim kafasına koyduysa eğer sorun değil hiç ama boşa kürek sallamak onunkisi biraz konuyu açarsa

daha fazlada yardımcı olabiliriz.

FuCk yOu System..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pr_x71
    pr_x71's avatar
    Erkek

Taksimde gittiğim ingilizce kursundaki yabancı öğretmenlerin hepsi tarlabaşında oturuyolar ve gayet memnunlar.Onlara birşey yapmıyolarsa sanada yapmazlar merak etme.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Adam olana kimse birşey yapmaz hocam. Korkma.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

12 eylül darbesi olmadan önce annemle babannem yanlışlıkla ankarada yanlış otobüse binip çinçine gitmişler şöför aman abla inmeyin otobüsten ben 10dakka bekleyip dönecem zaten demiş otobüstede 3 5 kişi daha varmış anarşik tipli annemde yüksek sesle merak etme polisim ben zaten diye bağırmış :) sonra bize anlatırken allahtan öldürmediler bizi derdi... :))

l enfer c est les autres Sartre ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HugeBroly
    HugeBroly's avatar
    Erkek

scuderia bunu yazdı:

12 eylül darbesi olmadan önce annemle babannem yanlışlıkla ankarada yanlış otobüse binip çinçine gitmişler şöför aman abla inmeyin otobüsten ben 10dakka bekleyip dönecem zaten demiş otobüstede 3 5 kişi daha varmış anarşik tipli annemde yüksek sesle merak etme polisim ben zaten diye bağırmış :) sonra bize anlatırken allahtan öldürmediler bizi derdi... :))

çinçin'e 15 dakika mesafede oturuyorum eski çinçin yok artık %70 75 e oranla temizlendi hala arka taraflarında gecekondular var ama çok sürmez 2-3 sene içerisinde onlarıda yıkarlar yerine yeni konutları dikerler

hoş bedenlerin içine kafanızda hayal ettiginiz ruhları koyup adına aşk diyorsunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gökmen götürürdüm ama senin için ölemem oralarda

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
Toplam Hit: 8243 Toplam Mesaj: 62