folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tartısma Baslıyor. Cudi,Gabar,Karanlık Dağ, Kimyasal V.B Kullanımı

Tartısma Baslıyor. Cudi,Gabar,Karanlık Dağ, Kimyasal V.B Kullanımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek
    arkadaşlar şehitlerimice burdan baş saglıgı dilerim onlar bu vatan için genç yaşlarında öldüler nemutluki onlar her türk milletinin kalbinde ve ruhunda yaşayacaktır bu vatan için hepimiz can vermeye hazırız yeterki birlik beraberlik olsun eger savaş kurallarında kullanaılması gerekiyorsada bunun bataklıgın başında bullunan barzaninin tepesine atmak lazımki bu terör olaylarının maddi ve manevi destegini kökten kurutmak lazımdır. orda ordumuz öyle zor şartlarda savaşıyorki sizler orda bir hafta savaşsanıız her kontrolünüz kaybolur. bu vatan içi gece ve gündüz orda neler çekiliyor orda olanlar bilir uçaklarımız yanlışlıkla olsada barzaninin kafasına bombayı düşürüverse bir hafta sonra herşey unutulur saddam kimyasal attı ne oldu bir ay sonra hepsi unutuldu onun için batıklıga birgün sıra gelecek bunu hepimiz görecegiz o hava atanlar birgün karılarının eteginin yanına saklanıp kalacak hele amarika ordan çıksında kozlar o zaman paylaşılacaktır. eski osmanlı haritasındaki yerler birgün bizim olacaktır. bunu bulgar yaşlı bir vatandaşın agzındanda duydum türkler birgün eski topraklarını geri alacak onlarla iyi geçinin diye ogluna nasiyat vermiştir.hepinize selamlar

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Bi bok kullanılcaksa böle tartışılmaz aq tsk gene psikolojik harp yapıyo.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek
    LostDream bunu yazdı:
    -----------------------------
    Omnuarliti bunu yazdı:

kendini milliyetçi sanan arkadaşlar size bir örnek vermek istiyorum..

bundan bi 20 yıl önce miloşeviş diye bi adam vardı.. milliyetçiydi.. ülkesini çok seviyordu..ülkesi için yapmayacağı yoktu.. o kadar çok sevdi ki en sonunda ülkenin amkoydu.. ülke 56556 parçaya bölündü .D Ayıda yavrusunu severken öldürürmüş..

sizinde bu kalpten milliyetçiliğinizin bizi götüreciği yer aynı.. ne siyasetten anladığınız var ne ekonomiden .akpyi chpyi eleştriyorsunuz ama ülke sizin elinize verilse al sen yönet denilse bi mikim yapamazsınız..

Tabi ya haklısın.. Türkiye yavaş yavaş kürdistan olsun, biz şerefli olmaya devam edelim. Ses çıkarmayalım.

Ha bi de hiç şüphem yok ki sen Türkiyeyi dünyanın en iyi, en güçlü ülkesi yapardın.

asıl kitle imha silahı kullanırsan bölücülerin eline koz vermiş olursun. o zaman haklı olduğun yerde haksız duruma düşersin.. ve onları haklı konumuna yükseltirsin.. bence T.C. nin son uygulamaya çalıştığı dengeler çok başarılı olacak.. kimsenin moral bozmasına gerek yok Her ŞEY çOk güzel OLacak. :D 

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Burada bazılarını hayretler içerisinde izliyorum kimisi diyor uzlaşılmalı masaya oturulmalı o kadar gülünç bir durumki benim genelkurmayım allahın eşkiyasınla masayamı oturacak ? ne kadar saçma sapan düşünceler bence kimyasal kullanılmalı en kökten çözümdür.Kimseye bundan sonra acınmamalı bir söz vardır acırsan acınacak hale düşersin diye sallıyacan bunlara ne tür bomba varsa Saddam zamanında sallıyodu tertemiz yapıyodu :D tabi bazılarının işine gelmedi astılar.Kimiside diyoki dağlardaki köylü halk ölürmüş yok canımmmm onlarda bizi çok seviyoya PKKnın yiyeceklerinin büyük bir kısmı o köylerden karşılanıyo haberin varmı senin ? hatta bombalar atılırken yönetici kadrosunun bir kısmıda bu köylere karışıp zarar görmüyo bundan haberin varmı ? burda böyle bilgisizce oradakiler zarar görürmüş zaten ordakiler PKK yı besleyen herifler neyi PKKlı değil saçma sapan konuşmayın lütfen...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Avira bunu yazdı:
    Burada bazılarını hayretler içerisinde izliyorum kimisi diyor uzlaşılmalı masaya oturulmalı o kadar gülünç bir durumki benim genelkurmayım allahın eşkiyasınla masayamı oturacak ? ne kadar saçma sapan düşünceler bence kimyasal kullanılmalı en kökten çözümdür.Kimseye bundan sonra acınmamalı bir söz vardır acırsan acınacak hale düşersin diye sallıyacan bunlara ne tür bomba varsa Saddam zamanında sallıyodu tertemiz yapıyodu :D tabi bazılarının işine gelmedi astılar.Kimiside diyoki dağlardaki köylü halk ölürmüş yok canımmmm onlarda bizi çok seviyoya PKKnın yiyeceklerinin büyük bir kısmı o köylerden karşılanıyo haberin varmı senin ? hatta bombalar atılırken yönetici kadrosunun bir kısmıda bu köylere karışıp zarar görmüyo bundan haberin varmı ? burda böyle bilgisizce oradakiler zarar görürmüş zaten ordakiler PKK yı besleyen herifler neyi PKKlı değil saçma sapan konuşmayın lütfen...

Ohhhooo Sana kalsa Türkiyeyi bile kavurmak lazım ya Allahtan Sana kalmıyor, Oradakilerin hepsimi Pkk yı besliyor, Hem Besleyen ile Beslemeyeni Ayırmak Ayrı tutmakda sistemin Bir Olmazıdır, Ne demek yahu Çılgınca Orayı Kimyasal ile Tahrip etmekmi Hiç Doğru değildir. Pkk yı Yoket Besleyenler Artık Besleyecek bir şey Bulamayacak hem Pkk ne Malüm oradakileri Haraca bağlamamış onada Eminmisin. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Omnuarliti bunu yazdı:

kendini milliyetçi sanan arkadaşlar size bir örnek vermek istiyorum..

bundan bi 20 yıl önce miloşeviş diye bi adam vardı.. milliyetçiydi.. ülkesini çok seviyordu..ülkesi için yapmayacağı yoktu.. o kadar çok sevdi ki en sonunda ülkenin amkoydu.. ülke 56556 parçaya bölündü .D Ayıda yavrusunu severken öldürürmüş..

sizinde bu kalpten milliyetçiliğinizin bizi götüreciği yer aynı.. ne siyasetten anladığınız var ne ekonomiden .akpyi chpyi eleştriyorsunuz ama ülke sizin elinize verilse al sen yönet denilse bi mikim yapamazsınız..

Benim annem tarafı kosovalı ve Milosevic denilen adamı çok iyi tanıyoruz gel bana sor hoca :) o herif milliyetçi filan değildir.Faşistin önde gideni soykırımcıdır.Milliyetçilikle Faşistliği birbirine karıştırma.Milosevic in ayrıca ben sadece o bölgedeki Müslümanları temizlemek için Amerika tarafından görevlendirildiğini düşünüyorum bencede doğru.Ülkenin bölünmesinin durumuda Milliyetçilikle alakası yok adam durduk yere onu bunu kesti biçti bunlarda rahatsız oldu millette kendi devletini kurmak istedi böylece devlet bölündü.Milosevicin burada soykırım yapmasından kaynaklanıyor Milliyetçilik değil :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek
    kullanılmalı kesinlikle.

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    klavye delikanlılığı...

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

Avira bunu yazdı:

dağdaki halk pkk ya vergi veriyo demişin çok doğru.. dağı ovası değil doğuda şirketi olanlar bilir...pkk alabildiği her yerden haracını alır.. güzellikle değilse zorla alır.. halk pkk aşığı olduğuna vermiyor vergiyi.. ben pkkya vergi vermek zorunda kalan bi arkadaşımdan birebir kendi ağzından  dinledim olaylar bildiğiniz gibi değil.. çok başka şeyler dönüyor..

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    shockman bunu yazdı:

Avira bunu yazdı:

Ohhhooo Sana kalsa Türkiyeyi bile kavurmak lazım ya Allahtan Sana kalmıyor, Oradakilerin hepsimi Pkk yı besliyor, Hem Besleyen ile Beslemeyeni Ayırmak Ayrı tutmakda sistemin Bir Olmazıdır, Ne demek yahu Çılgınca Orayı Kimyasal ile Tahrip etmekmi Hiç Doğru değildir. Pkk yı Yoket Besleyenler Artık Besleyecek bir şey Bulamayacak hem Pkk ne Malüm oradakileri Haraca bağlamamış onada Eminmisin.

Bana kalsa Türkiyeyi kavurmakmı ? nerden çıktı ben böyle bir ırkçılıkmı yaptım ? Ne kavurması ben onu anlamadım.Zaten oralar abuk sabuk yerler bide mehmetçiğimizi oraya yollayıp köylere sen busun sen şusun diyip ayıracak bir halmi var ? her delik terorist kaynıyo bizimkiler oraya gidince köylülerin silahlandırılıp üzerimize saldırıltılmayacağı ne malum ? yani biz şimdi oraya gidip tek tek seçicekmiyiz onlarlamı uğraşcaz ? çok zarar görmek istemiyorlarsa Irak'a gitsinler bizi entere etmiyo neden enterese etmiyo yıllarca ülkeme zarar vermiş doğudaki öğretmenleri kaçırmış doğunun cahil kalmasını sağlayıp sonra beyinlerini yıkayan daha sonra kundaktaki bebeğe kurşun sıkan benim dedem ananem yaşındaki kişileri vurarak öldüren kişilerin bulunduğu yerimi düşüncem ??? İsrailin 3 askeri öldü diye bütün ülkeyi bombalıyo haberin varmı ? İsrail valla hiç bakmıyo bu normal vatandaşmış bu bize kurşun sıkmış diye ? Amerika zamanında düşündümü Japonyaya bomba sallarken ?
Toplam Hit: 10755 Toplam Mesaj: 80