folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tatile Gideceğiz, Tecrübeli Mürid Lazım

Tatile Gideceğiz, Tecrübeli Mürid Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

Panxer hocam :D kısa bi muğla turu attım zaten seninle :D maaşallah bu kadar güzel anlatılabilir :D şimdi akyakaya gideceğiz zaten, bodrumda 2 gün dururuz sıkıntı yok :D 

@Nibun hocam araba var müze kart var tedarikliyiz o konuda :D yazıyorum tek tek yerleri :D bi yol planı oluşturuyorum :) bu arada muğla merkezde bi halt olmadığını anladım :D 

pansiyon ucuza kapatabileceğimiz yer var yani :D

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

dalyanı unutmuşum kendimi lanetliyorum :) , 1. sayfaya ekledim

hocam bol bol foto bekliyoruz sizden bi 64 GB doldurun :)

PanxeR tarafından 23/May/13 00:38 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

kuşadası Milli park gerçekten çok güzel ama Yaban domuzlarına dikkat edin. abartmıyorum Boğa kadar olanlarını bile gözlerimle gördüm. benim

arabanın yolcu kapısını delik deşik etti dişleriyle. utanmasa yan yatırcaktı arabayı. bizde tabi bunu sahildeki cankurtaran kulelerine çıkarak gözü

yaşlı izlemek durumunda kaldık. eylül yada ekim aylarıydı sanırım. kimsede yoktu. 10-15 kadar sürüyle takılıyorlar. hayvanlar aç. neyse dikkat edin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Ben böyle konuları ne zaman açacam amk 

hocam izmir şirinceyi de yaz,şarap seviyorsanız

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    Poet bunu yazdı

Ben böyle konuları ne zaman açacam amk 

hocam izmir şirinceyi de yaz,şarap seviyorsanız

hocam şimdilik tur güzergahı şu yönde: ölüdeniz, fethiye, göcek, dalaman, dalyan, köyceğiz, marmaris, akkaya, bodrum, milas, bafa gölü, didim, söke, kuşadası, selçuk-efes, şirince, izmir, balçova, manisa turgutlu, salihli, denizli, pamukkale, ve öğrenci evimize dönüş :D gezi tarihleri 26 haziran - 2 veya 3 temmuz :D

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

çizelim, lazım olur

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

harbi güzel yerlermiş. çizik olsun bakalım..

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    hocam akyaka konuusu var bende ona bir bak... Bir de yatağan da strattonikeia var. Izmire giderken milasdan didime geçin o yolda euromos, miletos , didim apollon tap. Gibi güzel yerler var... Onun dışında saparız derseniz datçada on numara koylar var palamutbükü , hayıtlı gibi... Fethiyede kelebekler vadisi var. Dalyanda iztuzu var, köyceğiz de kaunos var.... Muğlada varoğlu var...

Ne Mutlu Türk Doğana..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    HAZAR_HAN bunu yazdı
    hocam akyaka konuusu var bende ona bir bak... Bir de yatağan da strattonikeia var. Izmire giderken milasdan didime geçin o yolda euromos, miletos , didim apollon tap. Gibi güzel yerler var... Onun dışında saparız derseniz datçada on numara koylar var palamutbükü , hayıtlı gibi... Fethiyede kelebekler vadisi var. Dalyanda iztuzu var, köyceğiz de kaunos var.... Muğlada varoğlu var...

hocam hepsini tek tek yazdım novigasyon a işaretliyeceğim :D novigasyonda güzergah yapıp sonra tek tek gezecez inş. :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    susanoğluda yapın hocam sakin bir yerdir narlıkuyuda mangal yaparsınız sonra cennet-cehenneme gidersiniz
Toplam Hit: 7063 Toplam Mesaj: 31