folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tatlıses PKK"Ya Yardım Mı Ediyordu?

Tatlıses PKK"Ya Yardım Mı Ediyordu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Zaten bilinen birşeydi.

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek
    Belliydi böyle oldugu.Zaten böyle olmasa fazla tutunamazdı.

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yalniz haberin servis edilisine bakin , isci partisinin elinde bu belge olabilir gayet dogal...isci partisinin elinde daha bir suru belge vardir , ihanetcilerin, avrupanin cakallarinin,hangi gazetecilere avrupadan para geliyor bunlarin hepsinin belgesi vardir ve isci partisi bunlari daha onceden yayinlamistir , yeni birseymis gibi ve ip e saldirir gibi servis edilmesi sasilacak bir durum...2002 de ip birand cengiz candar vb gazeteciler ile karen fogg arasindaki iliskileri ele gecirip yayinladi...simdi cikmis medya birand ajanmi cartmu curtmu diyor...2002 de yazildi belgeleriyle ne bok olduklari...o zaman d.perincek aciklama yaptiginda karalamadan baska birsey yoktu meyada...d.perincek apo ile fotolarini boy boy bastilar..halbuki 2000 yilinda d.perincek kendi dergisinde o fotolari yayinladi...o fotolarin altinda neler yaziyordu dergide acip okuyun...ama direk fotografa bakip d.perincek pkk li tamam demek kadar aptal bir durum soz konusu olamaz...ip uyesi onlarca ogretmen neden pkk tarafindan katledildi ? kimse sorgulamaz , kimse bilmez...apo yakalandiginda d.perincek hakkinda neler soyledi , benimle gorusmeye geldiginde sunlari sunlari konustuk bana bunlari bunlari soyledi...neler soylemis "saygi oztur - kasadaki dosyalar" isimli kitabi alip okuyun...ama fotografa bakarak yorum yapmayin ben size 10 tane gazetecenin 100 tane burokratin apo ile fotosunu gostereyim...bilip konusmak gerek.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek
    Computerwolf çok önemli bir noktaya degindin.

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

Tatlıses PKK"ya yardım mı ediyordu?

Tabi lan bu herif ibnenin önde gideni geride durmayanı yobaz pezevenkin teki...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    pkk'ya yardim ve yatakliktan içeri alinmiştir zamanında ve istanbul ülkü ocaklarindan bir iki fedayi uzun namlulu silahlarla yoluna pusu atmiş , tesadüfen oradan geçen asayiş ekiplerinin son anda engeliyle suikast başarisiz olmustur. kendisi tam bir ne idigü bellsiz çocuktur.

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Trabzon'da bi tarafına soktukları bira şişeleri aklını başına getirmemiş anlaşılan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    Ne zamandır aklıma bişe var ama doğru mu hatırlıyom yanlış mı hatırlıyom bilmiyorum.

ibo şov da canlı yayındayken bu kameraya dönerek bi açıklama yaptı. dertlerinden yakındı felan bi de dedi ki: "...beni her gün karakola götürüyolar vs vs. evet. apo benim teyzemin oğlu. ama ben vatanımı seven vs..."  böyle bişe demişti. Ve duyduğumu biliyorum yani. Zaten benziyolar (gerçi hepsi benziyo) sahiden böyl mi ya yoksa ben mi yanlış zannediyom.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiGHVoLTaGe
    HiGHVoLTaGe's avatar
    Erkek

Şaşırmadım ... Takarım İboya Müridlere Bişi Olmasın ...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek

dreampark87 bunu yazdı:
    -----------------------------
    bide herkez bu adamı dinler ahmet kaya dan da bu ibo dan da yıldız tilbe den de mahsun kırmızıgülden de özcan denizden de nefret ediyorum

-----------------------------

ulen neden hep kötülerin sesi güsel olur bu ark ın saydıklarının hepsininde sesi 10 numara

ahmet kaya - ah ulan rıza

ibrahim tatlıses - sarhos

yıldız tilbe- ben senin warya

mahsun kırmızı gül - dinle

özcan deniz - bi dudaktan                           :D yannısmıyım :D  isteyen bi dinnesin baqam :D  

Toplam Hit: 3467 Toplam Mesaj: 28