Tavsiye Mikrafonlu Kulaklık?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Arkadaşlar pubg için bir kulaklık arıyorum mikrafonu olsun istiyorum.

bendekinin mikrafonu var fakat ses inanılmaz az geliyor. seside fazla vermesi için usb bağlantılı olanlara mı bakmam lazım?

kullandığınız orta halli bir model varsa tavsiye ederseniz alayım.

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

G230  muazzam. hem sesi güzel veriyor hem güzel iletiyor hemde kablosu baya uzun . evde ip atlarsın o derece

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

mikrafonlu bilmiyorum da mikrofonlu olarak şunu kullanıyorum :)

plantronics 318

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

bana da hem csgo için hem de müzik için mükemmel olan bi 7.1 usb kulaklık önersenize :| Tercihim logitech (ikinci el de olabilir bak)

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

internetten ürün almayı sevmediğim için mağazadan biraz dürtüldüm ama Snopy Rampage Rivia G40 aldım.  159 TL miydi neydi.

birde teknosa media markt vatan vs bir çok yer gezdim. snopy nasıl bir baskı kurdurmuşsa alt bant kuşağında diğer marka ürünleri bulmak imkansıza yakın. yüksek segment ürünleri bulabiliyorsunuz ama dar bütçeli gamer için seçenekler çok dar bırakılmış marka seçeneği yok gibiydi. benim kulaklığın muadili ürünlerde piyasada mevcut 120 130 liraya gibi bi fiyata bulabilirsiniz sanırım. benim ürünü düşünecek arkadaşlara feedback yapayım uzun süreli kullanımda kafada ve kulakta ağrı sızı terleme yaratmıyor ürün. ses kalitesini beğendim oyun dışında bir ihtiyacım olmadığı için yeterli geldi gayet. FPS tarzı oyunlarda vibration özelliğini açınca ilk bomba yada patlamada tövbe bismillah dedirtiyor insana hoşunuza gidiyor. ben rainbow6 oynarken kulaklığın ekmeğini çok yedim güzel ses aktarıyor. 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    DaSpOnGe bunu yazdı

internetten ürün almayı sevmediğim için mağazadan biraz dürtüldüm ama Snopy Rampage Rivia G40 aldım.  159 TL miydi neydi.

birde teknosa media markt vatan vs bir çok yer gezdim. snopy nasıl bir baskı kurdurmuşsa alt bant kuşağında diğer marka ürünleri bulmak imkansıza yakın. yüksek segment ürünleri bulabiliyorsunuz ama dar bütçeli gamer için seçenekler çok dar bırakılmış marka seçeneği yok gibiydi. benim kulaklığın muadili ürünlerde piyasada mevcut 120 130 liraya gibi bi fiyata bulabilirsiniz sanırım. benim ürünü düşünecek arkadaşlara feedback yapayım uzun süreli kullanımda kafada ve kulakta ağrı sızı terleme yaratmıyor ürün. ses kalitesini beğendim oyun dışında bir ihtiyacım olmadığı için yeterli geldi gayet. FPS tarzı oyunlarda vibration özelliğini açınca ilk bomba yada patlamada tövbe bismillah dedirtiyor insana hoşunuza gidiyor. ben rainbow6 oynarken kulaklığın ekmeğini çok yedim güzel ses aktarıyor. 

dostum titreşim derken bildiğimiz cep telefonu vibrasyonu gibi titreşim mi nasıl yani? orjinalinde 7+1 kulaklık olsa tadından yenmez de onlar da 1000+tl bandında :'(

Çok sıkılıyom
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

dostum titreşim derken bildiğimiz cep telefonu vibrasyonu gibi titreşim mi nasıl yani? orjinalinde 7+1 kulaklık olsa tadından yenmez de onlar da 1000+tl bandında :'(

hocam bildiğin titretiyor cep telefonu gibi bass ağırlıklı ses olunca. mesela ilk kulaklıkla oyuna girdim (rainbow6) titreşimi farkında olmadan açmışım seste yüksekti roundda eleman el bombası fırlattı yakınıma kafam sallandı :D tövbebismillah orada dedim zaten. 

bana kalırsa çokta yüksek fiyatlara bakmaya gerek yok. 7.1 ses diyorda kulaklıkla 7.1i nasıl fark edeceksin ki bana biraz saçma geldi açıkcası. kulaklıkta stereo sesi düzgün ve kaliteli aktarsın kafiidir. he dar görüşlülüğün alemi yok parası olan bassın alsın ama eminim performans açısından pek bir fark olmayacaktır. (bu görüşüm gaming içindir çullanmayın hemen). oyun içi fark varmı diye abimin AKG tiesto serisi kulaklığıda denedim hemen hemen aynı sesleri verdiler.

ben almadan önce de biraz yorumları okudum internetten biraz ön yargım oluştu snopye işte kulaklık bozuluyor işte mikrafon bir hafta sonra gitti vs gibi o yüzden bende vatandan aldım ürünü uygunu o veriyordu o ara. 2 ay felan oldu sanırım kulaklığı alalı hiç bir sıkıntı yaşamadım gayet memnunum arkadaşlar bile disco da artık rahat etti senden klavye vs sesi gelmiyor hd olarak bok sesini duyuyoruz diye :D

ben ilk daha düşük bir ürün almıtım 110 lira civarıydı sanırım. benim laptopta 1 jack giriş yeri var eskiden kulaklıklı mikrafonla oynardım o hem sesi hem kulaklığı alıyordu o yüzden onu tercih ettim elemana 2 jacki teke düşürme alsam yer mi demiştim olur abi niye olmasın demişti olmadı hemen gittim başka ürünle değişiklik sağladım bu ürünü aldım. usbden takıyorsun driver kuruyor hemen kendini yada cdsi mevcut içinde. 

ancak dediğim gibi websatış platformlarında aynı ürün gibi farklı markalar altında (tasarım farkı olabiliyor ona dikkat edin kafanızda ve kulağınızda ağrı yapmaması açısından) satışı mevcut. arkadaşım frisby miydi neydi 119 liraya aldı mesela hemen hemen aynı ürün. 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Hiçbir kulaklık 7.1 degil oyle bir kulaklık yok, tamamen yazılımla efekt veriliyor, yani sen 7. 1 duyduğunu sanıyorsun. Duzgun bir stereo alin kullanın  kanmayın 7.1 reklamlarına  

Almanya Fatihi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    DaSpOnGe bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

hocam bildiğin titretiyor cep telefonu gibi bass ağırlıklı ses olunca. mesela ilk kulaklıkla oyuna girdim (rainbow6) titreşimi farkında olmadan açmışım seste yüksekti roundda eleman el bombası fırlattı yakınıma kafam sallandı :D tövbebismillah orada dedim zaten. 

bana kalırsa çokta yüksek fiyatlara bakmaya gerek yok. 7.1 ses diyorda kulaklıkla 7.1i nasıl fark edeceksin ki bana biraz saçma geldi açıkcası. kulaklıkta stereo sesi düzgün ve kaliteli aktarsın kafiidir. he dar görüşlülüğün alemi yok parası olan bassın alsın ama eminim performans açısından pek bir fark olmayacaktır. (bu görüşüm gaming içindir çullanmayın hemen). oyun içi fark varmı diye abimin AKG tiesto serisi kulaklığıda denedim hemen hemen aynı sesleri verdiler.

ben almadan önce de biraz yorumları okudum internetten biraz ön yargım oluştu snopye işte kulaklık bozuluyor işte mikrafon bir hafta sonra gitti vs gibi o yüzden bende vatandan aldım ürünü uygunu o veriyordu o ara. 2 ay felan oldu sanırım kulaklığı alalı hiç bir sıkıntı yaşamadım gayet memnunum arkadaşlar bile disco da artık rahat etti senden klavye vs sesi gelmiyor hd olarak bok sesini duyuyoruz diye :D

ben ilk daha düşük bir ürün almıtım 110 lira civarıydı sanırım. benim laptopta 1 jack giriş yeri var eskiden kulaklıklı mikrafonla oynardım o hem sesi hem kulaklığı alıyordu o yüzden onu tercih ettim elemana 2 jacki teke düşürme alsam yer mi demiştim olur abi niye olmasın demişti olmadı hemen gittim başka ürünle değişiklik sağladım bu ürünü aldım. usbden takıyorsun driver kuruyor hemen kendini yada cdsi mevcut içinde. 

ancak dediğim gibi websatış platformlarında aynı ürün gibi farklı markalar altında (tasarım farkı olabiliyor ona dikkat edin kafanızda ve kulağınızda ağrı yapmaması açısından) satışı mevcut. arkadaşım frisby miydi neydi 119 liraya aldı mesela hemen hemen aynı ürün. 

ben de alayım olmadı iade falan ederim bi şekil merak ettim çünkü :D

ya deli gibi para vermek de istemiyorum en azından önümüzdeki bir iki ay rahat edeyim bari mousea verdik 600 ü üstüne pc üstüne telefon taksitleri (gerçi son ikisini anama kitledim ya neyse sfgdh)

7+1 kulaklıklarda her kulaklıkta 10 farklı hoporlör var (5 de olabilir emin olamadım şimdi) hocam bildiğin gibi değil demo müziklerinde bile orgazm seviyesine varıyorsun, kelimelerle anlatılacak gibi değil :D

SweetyVolty tarafından 29/Oca/18 16:26 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

G230 kullaniyorum. Tavsiye ederim.

Pubg atiyorsan gelsene dc ye tbt nin

Konusunu ben acmistim

destination@tahribat.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Parayı veriririm alırım diyorsan HyperX Cloud 2 derim.

Biraz daha düşük fiyat dersen SteelSeries Siberia 200 kullanıyorum öneririm.

Wingardium Leviosa
Toplam Hit: 1434 Toplam Mesaj: 19
kulaklık