folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Tavsiyenize İhtiycım Var

Tavsiyenize İhtiycım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

müritler bana her yönden iyi olan bi web cam lazım fiyatı önemli değil ama her yönden iyi olanını istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

bende sakız alıcam hacı,falım mı alsam yoksa şıpsevdimi alsam karar veremedm tavsiyenıze ihtiyacım var...:)

hersey için konumu açılırmış yaw

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

dalga geç diye açmadım bu konuyu git başka yerde oyun oyna

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

hacı şunu al diyemem ama philips alma diyebilirim şu spc 200nc mi ne ondan var bende hiç memnun değilim.

belki daha iyi modelleri wardır ama benim elimde olanı çok dandik gerçi birazda ışığn nerden geldiğyle alakası war sen

ne kadar kaliteli bi cam alsanda ona ışığın yahut güneşin ne yönden vurduğn önemi büyük oluyor 

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Abicim microsoft kamera öneririm ben 45 ytlye aldım çokta hoşgerçekten gece gündüz çok güzel görüntü veriyo.Microsoft life cam

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    a4 tech pk-5 ya da  pk635
    en azından dayanıklılar,internet kafelerde bunlardan vardı belki hala vardır

edit: neden olay çıkarıyosunuzki, daha önce hiç mi donanım öneri konusu açılmadı?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adam öneri bekliyor...bir kaç arkadaş çıkıp dikkatli olalım falan filan diyor...sanamı sorcak hocam bu site tahribat.com tahribat.com adminlerinden modlarından sorulur...

kaç kere dendi yanlıs bir hareket gördüğünüzde size söylemek düşmez...admin yada mod online olan kim varsa pm atın halledilir uyarılacaksa uyarı yapılır diye ama çıkıp paşa gibi konusuyorsunuz...

yaptıgınızının yanlış oldugunu anlamanız geç olmayacaktır...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    tavsiye veren arkadaşlara ve ayrıyetten ciddi cvp yazan arkadaşlara teşekkürler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    a4 tech pk 635M ben memnunum çok net ve heryere döenebilen bi yapısı var tavsiye ederim dostum

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

demodor bunu yazdı:
    -----------------------------
    bune ya bi tavsiye istedik kaba dayı tavırlı msj lar geldi noluyo arkadaşlar derdiniz ne sizin

hacı kabadayı flan ne oluorz bn artnıyet gutmeden oyle bi cvp yazmıstım bn post etseydım oyle bi konu boyle cvpler gelırdı ıllakı snde bu kadar kasma kendını tavsite istemıssın vermısler bızım postları yok say ozaman 

..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

EfEkSiYoN bunu yazdı:
    admnlerden sorulcağını biliorum admnler 24 saatte forumda olamazlar ! hepimiz çalışmalıyız

admin yoksa mod vardır sen kafanı rahat tut 

Amphetamine Logic.
Toplam Hit: 3284 Toplam Mesaj: 24