folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tavuga Tezavuz Etdiler Sonra Öldürdüler!!!(İddiası)

Tavuga Tezavuz Etdiler Sonra Öldürdüler!!!(İddiası)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek
    len  tecavüz ediyon onu anladık,ne diye öldürüyon tavıgı sanki gidip şikayet edecek mq ::D

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

DataDiver bunu yazdı:
    -----------------------------
    (konda 31 mesaj vardı hem onu bozmuş olayım)şimdi tecavüz ettiyse etti jandarmanın böle bişi de gelip çocuğu alması yanlış gereksiz masraf cart curt, bırakın o çocuu köy meydanına bide köylü ona tecavüz etsin olsun bitsin

bak onu yaparlar  ben servside calısırken benle aynı yaşda arkadaşla maramara bölgesi bizimdi  balıkerden gecioruz bi gun koylu kızı bi baktık tarlada tek basına biseyler yaıyo ben niyeti bozdum arabyı durduk kzın yanına gittim arkadas ipne gelmedi kız kacmaya baslıyınca bu :D tazı gibi kostu ipne araban inip beni geci  kızı tutduk tam yatırıcaktıkki arkadas birden bagırdı kac kac die bi baktım karsıda 6 7 kisi geliyo araaya atladıgmız gibi kacktık kesin yakalasalar once bi guzel dover sonra köy ortasında dediginden yaparlarıd :d

bu iş yuzunden zaten sapk olmusutm toplam 4 kere yoldaki kadınlara sulanmakdan arabam durduruldu

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Valla bilmemki ne diyim Şaşkaloza Döndüm Yurdum İnsanına ne oluyo Demekten başka bişey diyemiyorum. Töbe Töbe :/-+

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek
    Ya amq ne oluyor böyle :S !!!...arkadas yapacak zukucek başka bişey bulamadınmı sen gidip tavugu çikiyon :D...herhalde onu zukerken angelina jolie yi hayal etmiştir ipine :D

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    İnsan böyle maL olmasın işte .. Bir Gram Aklı yok ne desen boş boyle salaklara .. tauk dan ne ıstedı aceb.. gerizekalı.beyınsız  :))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caduceus
    Caduceus's avatar
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı:

DataDiver bunu yazdı:
    (konda 31 mesaj vardı hem onu bozmuş olayım)şimdi tecavüz ettiyse etti jandarmanın böle bişi de gelip çocuğu alması yanlış gereksiz masraf cart curt, bırakın o çocuu köy meydanına bide köylü ona tecavüz etsin olsun bitsin

bak onu yaparlar  ben servside calısırken benle aynı yaşda arkadaşla maramara bölgesi bizimdi  balıkerden gecioruz bi gun koylu kızı bi baktık tarlada tek basına biseyler yaıyo ben niyeti bozdum arabyı durduk kzın yanına gittim arkadas ipne gelmedi kız kacmaya baslıyınca bu :D tazı gibi kostu ipne araban inip beni geci  kızı tutduk tam yatırıcaktıkki arkadas birden bagırdı kac kac die bi baktım karsıda 6 7 kisi geliyo araaya atladıgmız gibi kacktık kesin yakalasalar once bi guzel dover sonra köy ortasında dediginden yaparlarıd :d

bu iş yuzunden zaten sapk olmusutm toplam 4 kere yoldaki kadınlara sulanmakdan arabam durduruldu

Yakalasalarmış seni keşke...

wollt ihr den totalen krieg ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Caduceus bunu yazdı:
    Aloryan bunu yazdı:

DataDiver bunu yazdı:

bak onu yaparlar ben servside calısırken benle aynı yaşda arkadaşla maramara bölgesi bizimdi balıkerden gecioruz bi gun koylu kızı bi baktık tarlada tek basına biseyler yaıyo ben niyeti bozdum arabyı durduk kzın yanına gittim arkadas ipne gelmedi kız kacmaya baslıyınca bu :D tazı gibi kostu ipne araban inip beni geci kızı tutduk tam yatırıcaktıkki arkadas birden bagırdı kac kac die bi baktım karsıda 6 7 kisi geliyo araaya atladıgmız gibi kacktık kesin yakalasalar once bi guzel dover sonra köy ortasında dediginden yaparlarıd :d

Yaptığının marifet olduğunu sanıyorsun, keşke o köylüler seni yakalayıp, öldürene kadar dövseydi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    her şey bitti ticavüz haberlerine mi giriştiniz bu seferde :|

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek
    iyi fantezi : )

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Caduceus bunu yazdı:
    Aloryan bunu yazdı:

DataDiver bunu yazdı:

Yakalasalarmış seni keşke...
    Bide utanmadan anlatıyo yav :|

Keşke yakalasalardıda tarlaya korkuluk niyetine gerseydiler sizi :|

Her Hakkım Saklıdır
Toplam Hit: 6929 Toplam Mesaj: 49