folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tayvan Televizyonunun Gezi Parkı Olaylarına 3D Yaklaşımı

Tayvan Televizyonunun Gezi Parkı Olaylarına 3D Yaklaşımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

provokasyon yapan, tomaları , polis  ve özel araçları, esnaf dükkanlarını, kaldırım taşlarını ısıran ororspu çocuklarının neden animasyonlarını eklememişler ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

provokasyon yapan, tomaları , polis  ve özel araçları, esnaf dükkanlarını, kaldırım taşlarını ısıran ororspu çocuklarının neden animasyonlarını eklememişler ?

En büyük provokatör melih gökçeği göstermemiş, başbakanın biz 1 milyon çıkartırız şeklinde yaptığı bölücülüğün daniskası söylemi koymamışlar. Hatta anıtkabiri yıkarız diyen akp gençlik kolları başkanını da koymamışlar videoya.

Baya eksik olmuş beğenmedim.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

e böyle bir bunun yanında diğer orospu çocuklarının lafı olmaz diye düşünmüşlerdir

Ayro tarafından 06/Haz/13 14:04 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

siktiğimin 10. sınıf vatandaş olan tayvanlısına bile taşak geçtirdi türk milletini

şerefsiz tayyib...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    hkaanstain bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı

orospu çocukları 

aynen.

Aynı kişilerden bahsediyoruz inşallah.

hahaha :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı

Paylaşıldımı Bilmiyorum Ama Aranızda Bu Projeyi Beğenmeyen Var Mı ?

http://www.youtube.com/watch?v=Opean5HeR-8

Ben beğenmedim, devasa beton bir blok yükselecek orada... bu çok gereksiz ve çirkin.

Destek vereceğim yapılar gerçekten osmanlı mimarisini yansıtan yıkılmış eserlerin canlandırılması ve restorasyonudur, İlber Ortaylı gibi düşünüyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    slmarlq bunu yazdı

Ben beğenmedim, devasa beton bir blok yükselecek orada... bu çok gereksiz ve çirkin.

Destek vereceğim yapılar gerçekten osmanlı mimarisini yansıtan yıkılmış eserlerin canlandırılması ve restorasyonudur, İlber Ortaylı gibi düşünüyorum.

Gezi parkı çevresindeki yapıt, eski avrupa gotik mimarisi soft yapı sanatıdır.Bence Osmanlı mimarisi kullanılarak kültürümüzü yansıtan bir yapı olabilir ve proje gayet hoş gözüküyor

Esconda tarafından 06/Haz/13 15:03 tarihinde düzenlenmiştir

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    slmarlq bunu yazdı

Gezi parkı çevresindeki yapıt, eski avrupa goor.thic mimarisi soft yapı sanatıdır.Bence Osmanlı mimarisi kullanılarak kültürümüzü yansıtan bir yapı olabilir ve proje gayet hoş gözüküyor

Hocam proje oradaki eylemcilere kısa bir sunum halinde en azından gösterilip diyalog yolu seçilseydi belki ortak paydalarda buluşulup iş bu kadar büyümezdi.Ama hünkarımız direkt olarak insanları şiddetle bastırmayı seçti sonucu herkesin zararına oldu.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı

Memleketimin sorunuyla tayvanın taşak geçmesi zoruma gidiyor ama adamlar haklı, yani olan biteni baya güzel özetlemişler.

aynı zamanda bu akp yüzünden geçmişini kötüleme durumuda fazlalaştı..  bakarsan padişah kalpağı giydirmiş tayyip kim ki o makama geliyor .. tayvanlılarında amk ben bu videoyu izledikten sonra..  bence kimse bizim siyasi işimize karışamaz ve karıştırılmamalı.. ki siz şak şak etmişsiniz.. bence haksızsınız.. bu konuda.. tayyibi kötüleyeceğim diye başkasının kucağına oturmak saçma geliyor

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    slmarlq bunu yazdı

Gezi parkı çevresindeki yapıt, eski avrupa goor.thic mimarisi soft yapı sanatıdır.Bence Osmanlı mimarisi kullanılarak kültürümüzü yansıtan bir yapı olabilir ve proje gayet hoş gözüküyor

Hocam proje oradaki eylemcilere kısa bir sunum halinde en azından gösterilip diyalog yolu seçilseydi belki ortak paydalarda buluşulup iş bu kadar büyümezdi.Ama hünkarımız direkt olarak insanları şiddetle bastırmayı seçti sonucu herkesin zararına oldu.

orada yapıya gerek yok, alan o haliyle oldukça güzel, duvarlı bir yapı yapılması zaten saçma. ihya edilecek binlerce şey varken tutup da topçu kışlası diye oraya beton upuzun bir blok dikmek orayı bir avluya çevirmek inanılmaz saçma. maps üzerinden o bölgeye baktığın zaman zaten alanın o haliyle kalması gerektiğini anlarsın, ben uzunca bir süre o bölgede oturdum. iki tane park var birisi gezi parkı diğeri maçka parkı, maçka parkı uzak kalıyor ve halkın pek rağbeti olmaz oraya. gezi parkıysa sürekli doludur, para harcamadan kafayı dinleyebileceğin yürüyüş yapabileceğin tek alandır. meydanlarla ilgili söyleyebileceğim bir de şu var, beşiktaştaki meydanı hiç beğenmiyorum, iskelenin olduğu yerdeki durağı hiç beğenmiyorum, tam manasıyla iğrenç beşiktaşa hiç yakışmıyor, ıslah edilecekse orayı düzeltsinler. osmanlıya sahip çıkmaya gelince, önce anadoluya bir bakmak lazım, 1300 küsür eser var orada onarım bekleyen, onlar üvey evlat mı! Yine selçuklu eserleri var, onlar üvey evlat mı? Bok mu var bu topçu kışlasında!

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 3726 Toplam Mesaj: 31