folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tayyip Neden Görüşmelerde Tutanak Tutturmuyor

Tayyip Neden Görüşmelerde Tutanak Tutturmuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neonazi
    neonazi's avatar
    Erkek

tayyip erdoğanın olmadığı için tutturmuyor

ACIMAK EN BÜYÜK GÜNAHTIR....... (sana acımak gunah hakkaten konunun yerını degıstır dedım degıstırecegın yerde yorum yaptın, bide kalkmışsın millete çeşitli hayvanların isimleriyle hitap etmişsin keyfime göre banladım demiyorum forumda kirlilik yarattığın için banladım diyorum)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek
    yerim tayyibi şerefsiz hiç bi bok yapmadı yolsuzlukta diz boyu halkta onu kahraman sansın

There is no life without struggle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nehariLeyL
    nehariLeyL's avatar
    Erkek

Hakaret etmeği yaşam gerçeği sayan sizin gibi zihniyetsiz beyinler ancak tuti kuşu misali anlamsız anlamsız ötmeği bilirler.TÜRKİYE akanına böyle konuşanlar Türk milletini hedef almışlardır.Sizde cebinizde ki 1 YTL'yi kardeş dediğinizle paylaşın o cesareti hergün hiç gönül koymadan yapın görelim sizin mertliğinizi.Bu millet kimi başa getirdiğiyse saygı ile karşılamalı.Garez, kin ve öfke sadece cahillerin sığınaklarıdır. Neden tutanak tutturmuyor, neden 17 trilyon; ya kardeşim bu memlekette sizin gibi densizler yaşadıkça biz bir adım ileri gidemeyiz.Siz neyi şimdiye değin beğendiniz ki sizinle, sizin ipinizle kuyuya inilmez.Bu milletin başındaki şahsiyetlere sayan söven, şahsiyetsizdir, canavardır bu sitede de yer almamalı...

Unutmayın Azrail'in (A.S) soluğunu duymadan gitmeyeceksiniz!!!.

Karanlık aydınlığa mağlub oldu.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erciyes-38
    erciyes-38's avatar
    Erkek

Her kesin ağzındaki şu sözzzzz

Türkiyeye Atatürk Menderes den sonra gelen en iyi lider diyorlar dogru.

Siyasetcilerde Sahtekarlık üçkağıtcılık yalan olmazsa siyasetçi sayılmaz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    şahsiyetsiz olanlar tayyip e sayıp sovenler deil tayyip e destek cıkanlardır adamın yaptıgı tek bi icraatı soleyin bana ama o mercimek kadar beyinleriniz almıyor malesef AB diceksiniz cunku biliyorum AB ye bizi nasıl sokmaya calısıyor peki g*t verio nerdeyse avrupaya memleketinin topraklarını sen nasıl yabancıya satarsın nedemek lan bu serefsiz kopek benim insanlarım o 1karıs toprak için toprak oldular sen simdi o toprakları savasarak alamayan adamlara parayla veriyosun yok arkadas ben yasadıgım surece bunu yapamazsın gerekirse tayyip i de vururum o topragı alanıda vururum satanıda vururum DEMİŞSİNKİ AZRAİLİN SOLUGU ZART ZURT peki sen senin için olen insanlara ihanet ederek azrailin solugunu nasıl bekliceksin gelelim enflasyona ulan enflasyon -ye dusse ne olucak insanların alım gucu 0 kimsede para yok para olmayınca enflasyon duser bilmem biliyormusunuz yani enflasyonu dusuren tayyip deil ekonomi iiye gidiomus nerde iyi?? ben neden gormuyorum halkım neden 1kuru ekmeye muhtac nerde ekonomi?? taşıma suyla degirmen donmez aga o yalanlarla fazla gitmez merak etme istedigi kadar destekcisi olsun kopegin bu vatan sahipsiz deil kimselere de vermeye niyetimiz yok niyeti olan da gelsin biz burdayız yerimiz yurdumuz belli geldikleri gibi giderler,gelip gittikleri gibi

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Herşey günlük gülistanlık demiyorum zaten  koca Türkiye Cumhuriyetinin 3-4 yılda düzlüğe çıkacağı ve hep böyle sürecek diyede bi kaide yok ama böyle dallamaların yapılan işleri bi kenara bırakıp daha bundan önce hükümet zamanına kadar her ay otomatik herşey zamlanırdı daha geçen gün tv de beyaz eşya ların son 3 yılda %30 ucuzladığıyla ilgili haber yaptılar. Türk lirasından sıfır atıldı. Hortumcuların hortumu kesildi vs vs vs çok iş yapıldı ama dünya hali bitmez tabiki ama bikaç çapulcunun çıkıpta insanların özel hayatını paparazzi gibi bızıklamasına sinir oluyorum ki hiçbişeyden anlamadıkları ve sırf kendi egolarını tatmin etmek için

Daha savundukları düşünceleri bile belgelemekten acizler daha ne diyeyim böylelerine

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek
    ibosoft...sen tayyep'in oğlumusun?

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    1-)ya hala beyaz esya sukadar ucuzladı fln diosun lan anlatıoz hala anlamıosun bak kardesim bidaha anlatayım simdi insanlarda para olmayınca insanlar bisey alamıyor insanlar bisey alamıyınca satıcılarda dogal olarak satamıyor hal bole oluncada mallarını ellerinden cıkarmak icin hersey ucuzluyor simdi anadınmı??

2-)paradan 6sıfır atıldı deyip beyin yasını oryata koyuyosun 6sıfır atıldı da ne oldu senin paran dunya para birimleri arasında bi yere mi geldi dolar veya euro ile eş deger mi oldu anlamıyorum ne demek istiyosunuz 6sıfır atıldı derken 6sıfır atmanın turkcesi paranın adının deişmesidir baska birsey deil

3-)hortumculuk kesildi olemi?? bakın gzl yurdumun degerli insanları basbakan dahil butun bakanlar hortumcu daha ne olsun hortumlicak bisey bırakmıyolarki hortumcular hortumlasın a.k ne ala memleket halkı dolandır halk da seni bi bok yapıon sansın

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilgin53
    bilgin53's avatar
    Erkek
    nedicek tutanağı elimize vermiş bizim tutturuyo tutan tutana hadi yalan deyin.

kuyu derin değil ip kısa
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kiNki bunu yazdı:

ibosoft...sen tayyep'in oğlumusun?

değilim

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
Toplam Hit: 4500 Toplam Mesaj: 23