folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Taze Toplanmış Bilgisayar

Taze Toplanmış Bilgisayar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba;

Bugün, NaZi_ hocamla birlikte bir kasa topladık. Normalde cebimde 800 tl para vardı. Yani bütçe olarak belirlediğim miktardan bahsediyorum fakat, şu an karşımda 1300 tl fatura fiyatına neden olan bir kasa duruyor. Adam ocağıma incir ağacı dikti diyebilirim. Kardeşim FM 2008 oynayacak diye kasa toplayacaktım hesapta. Olsun ne diyelim. Belki siz birşeyler dersiniz. Sistem özellikleri aşağıdaki gibidir.

Anakart: http://www.vatanbilgisayar.com/m5a97-r20-amd-970_sb950-am3--ddr3-2133mhz-oc-usb-30-sata-30-anakart.html

RAM bellek: http://www.vatanbilgisayar.com/4gb-ripjaws-ddr3-1600mhz-cl9-15v-tek-modul-ram.html

Ekran kartı: http://www.vatanbilgisayar.com/hd7850-dual-x-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti.html

İşlemci: http://www.vatanbilgisayar.com/fx-x6-6300-soket-am3--35ghz-14mb-cache-32nm-islemci.html

Dış kasa: http://www.vatanbilgisayar.com/if-133-550w-midt-atx-siyah-kasa.html

Nasıl anlatsam, inandığın her şeye inanmıyorum. Biliyor musun bir gün gerçekten gideceğim. Neresi onu bilmiyorum. Kuş ölür , sen uçuşu hatırla ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Guzel alet, uzmez kisa vadede. Gule gule kullan hocam.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

bilgisayar oldukça iyi. Güle güle kullan hocam

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

parçalar gayet hoş bir sıkıntı yaşamazsın güle güle kullan.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Beni bile oynatır.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

aynı işlemciyi bende kullanıyorum hayırlı olsun

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

o ekran kartına o işlemci darboğaz yapar gibi geliyor sanki. FX 8320 felan alsan daha iyi olurdu. Arasında 50$ fark var çünkü.

Hayırlı satışlar.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

o ekran kartına o işlemci darboğaz yapar gibi geliyor sanki. FX 8320 felan alsan daha iyi olurdu. Arasında 50$ fark var çünkü.

Hayırlı satışlar.

Sanırım yanlış anladın hocam. Bilgisayarı yeni topladık, yani satmıyoruz. Şimdi millet PM atıp fiyat sormasın. :)

Bana kalsa öyle yapacaktık. Yani X6 yerine bir X8 işlemci çok daha güzel olurdu tabiki ancak, orada gördüğün internete özel fiyat. Yani yerinde gidip baktığın zaman 50 dolardan çok daha büyük bir fark çıkıyor. Ersekmen bütçeyi oldukça aştığı için üstelemedim o konuda. Hatta ekran kartını da ASUS almak istedim fakat, Vatan'ın hiçbir bayyinde bulamadık. Mecburen 2. kalite almak durumunda kaldık.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Hayırlı satışlar.

o işlemci darboğazmı yapar ? Sen soyleme bari bunu.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Hayırlı satışlar.

Sanırım yanlış anladın hocam. Bilgisayarı yeni topladık, yani satmıyoruz. Şimdi millet PM atıp fiyat sormasın. :)

Bana kalsa öyle yapacaktık. Yani X6 yerine bir X8 işlemci çok daha güzel olurdu tabiki ancak, orada gördüğün internete özel fiyat. Yani yerinde gidip baktığın zaman 50 dolardan çok daha büyük bir fark çıkıyor. Ersekmen bütçeyi oldukça aştığı için üstelemedim o konuda. Hatta ekran kartını da ASUS almak istedim fakat, Vatan'ın hiçbir bayyinde bulamadık. Mecburen 2. kalite almak durumunda kaldık.

Yapma hoca,

Sapphire firmasi AMD,nin ayricalikli iş ortaklarindan biridir ve sadece AMD,ye calisir ;)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

4 gün sonra geliyorum .. bizzat el atarım..

Toplam Hit: 1896 Toplam Mesaj: 14